o kaip gali nebut? kuo minimum prastesne uz maximum? saugumas galioja ne tik kitiems o ir tau paciam. 
Paprasciausiai nera, Cia tavo beda bus jei nesusitvarkes sviesu nuleksi i griovi

Pasiziurek kada max yra kur gali sviesti o min nera... ji juk teziuri kad nevirsytu, o jei tu matai ir kaip lempos zemiau sviecia tai saunu
