Labas, Svečias. Prašome prisijungti arba užsiregistruoti. Did you miss your activation email?




Autorius Tema: Sedyniu sildymas A6 (1995 m.)  (Skaityta 9115 kartus)

Neprisijungęs andrius100

  • Įrašai: 11
    • Žiūrėti profilį
Re: Sedyniu sildymas A6 (1995 m.)
« Topic Start: 2011 Spalio 19, 23:18:28 »
pas mane c4. mygtuko sildymo nera sedyniu, bet pacios sedynes keistos, odines rekarines, noriu ziemai pasidaryti kad sildytu. is sydenes iseina plati fyske su keturiu laidu. gal kas zino kuriuos laidus reik suzadinti kad sildytu.. ;)

 

Related Topics

  Antraštė / Pradėjo Atsakymai Paskutinis įrašas
42 Atsakymai
8050 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2016 Gruodžio 03, 01:42:07
sukūrė lukelis27
1 Atsakymai
1737 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2016 Gruodžio 03, 10:39:07
sukūrė ~Romas~
3 Atsakymai
9019 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2017 Rugpjūčio 29, 20:44:14
sukūrė only AUDI