Labas, Svečias. Prašome prisijungti arba užsiregistruoti. Did you miss your activation email?




Autorius Tema: Salonio lubu klijavimas  (Skaityta 16745 kartus)

Neprisijungęs CrazyCripple

  • Įrašai: 125
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Vilnius
Re: Salonio lubu klijavimas
« Atsakymas #25: 2011 Rugsėjo 07, 15:02:57 »
Šitie blogi. Aš pabandęs ant vertikalių dalių stogo nedrįsčiau jais lipint. Išbandęs esu 3M Scotch-Weld LS80 laiko puikiai.

Neprisijungęs LAWRIS

  • Įrašai: 220
    • Žiūrėti profilį
Re: Salonio lubu klijavimas
« Atsakymas #26: 2011 Spalio 12, 16:29:17 »
Auto dalių parduotuvėse yra spec klijai audiniams ir lubų audiniui. balionėlis kainuoja apie 20Lt. Realiai jo reikia 1.5 balionėlio. Jis nepersigėrė bent kai aš klijavau lubiniu audiniu. ;)

Neprisijungęs Deividasa6

  • Įrašai: 549
    • Žiūrėti profilį
Re: Salonio lubu klijavimas
« Atsakymas #27: 2011 Spalio 25, 22:44:29 »
Stogas mano sveikas ir be jokiu priekaistu, tiek, kad susimasciau as savo audinei apsitraukt ji alcantara, nieko apie tai nezinau ir man pirmas klausimas bemastant kilo toks : kaip ant sedano isimti laukan stoga ? Per duris ? Ar imt stikla reikia nes nesitiki, kad jis tilptu per duris, klystu ? (audimobilis audi a6) :D

Neprisijungęs Deividasa6

  • Įrašai: 549
    • Žiūrėti profilį
Re: Salonio lubu klijavimas
« Atsakymas #28: 2011 Spalio 26, 17:04:56 »
Ir gal kas zinot ta alcantara klijuot ant seno ismusino lubu, ant tos medzigos, ar ja nulupti nuo pacio stogo ir tada klijuot alcantara ?

Neprisijungęs LAWRIS

  • Įrašai: 220
    • Žiūrėti profilį
Re: Salonio lubu klijavimas
« Atsakymas #29: 2011 Spalio 26, 18:23:49 »
Man atrodo vienareikšmiškai reikia nulupti viską iki to ale popierinio pado :) Kai traukiau savo ex peugeot 605 lubas lauk tai tas padas tilpo pro duris. Kiek teko domėtis tai jį galima šiek tiek sulenkti taigi manau jog jis pro duris tikrai tilptu :)

Neprisijungęs Deividasa6

  • Įrašai: 549
    • Žiūrėti profilį
Re: Salonio lubu klijavimas
« Atsakymas #30: 2011 Spalio 26, 18:35:30 »
Butu idomu isgirst daugiau nuomoniu, ar reik nuplest ta sena pamusala ar nereikia ...

Neprisijungęs arroN

  • Įrašai: 99
    • Žiūrėti profilį
Re: Salonio lubu klijavimas
« Atsakymas #31: 2011 Spalio 26, 20:05:09 »
Gal kas zinot dag problemu audi v8 nuimt stoga?

Neprisijungęs Deividasa6

  • Įrašai: 549
    • Žiūrėti profilį
Re: Salonio lubu klijavimas
« Atsakymas #32: 2011 Spalio 27, 11:20:55 »
Gal kas zinot dag problemu audi v8 nuimt stoga?

Brutas buvo emes savo man atrodo, tu paklausk pas ji

Neprisijungęs Deividasa6

  • Įrašai: 549
    • Žiūrėti profilį
Re: Salonio lubu klijavimas
« Atsakymas #33: 2011 Spalio 27, 11:37:50 »
Pasake man vienas sau alcantara pasidares zmogus taip:

" Pirmiausiai atsargiai nulupame sena klijuotę ir paralono likučius.
Klijuote panaudojame kaip trafaretą ir iš norimos odos ir porolono išsikerpame naują.
Gerai būtu prieš tepant klijus nuriebalinti paviršių.
Tada ant stogo faneruotės tepame ploną klijų sluoksnį ir ant jo klijuojame poroloną.
Vėl po truputi tepdami ploną klijų sluoksnį ant porolono klijuojame odą.
Priklijuotos odos kraštus užkaišome po apdaila ir prisukame laikymosi rankenas bei įstatome į vietą galinį apšvietimą. "

I tema ?

Neprisijungęs Zuvedriukas

  • Įrašai: 2086
    • Žiūrėti profilį
Re: Salonio lubu klijavimas
« Atsakymas #34: 2011 Spalio 27, 12:03:57 »
tu pats zadi klijuoti alkantara?  :D jei pats, tai beveik galiu pasakyti, kad sugadinsi medziaga ir ismesi pinigus i bala jei to niekad nesi dares. Alkantara visiskai nesitampo, na tamposi, taciau tik istrizai audinio. O jei jau rysies klijuoti pats, tai patariu porolono neklijuoti ant stogo, o tiesiai alkantara prie tos kartonines lubu apdailos, antraip prisidarysi daug rauksliu, priedo, jei plikom rankom klijuosi, duodu 100 proc. kad pridarysi pirstu atspaudu ant viso stogo ir gausis tikrai negraziai. Ka cia dar tau patart. Pasiruosti stoga reikia taip: nusilupi medziaga originalia ir nereikia jo naudoti, kaip trafareto, vistiek neatitiks, tada nuvalai porolona, as asmeniskai tam reikalui naudoju turbinke su dratiniu disku (jei naudosi, su situo dalyku labai atsargiai, nes jei per stipriai paspausi suvarysi kartona is kart), gali naudoti rankini dratini sepeti, kiek ilgiau uztruksi nei su turbinke, bet uztat nereiks zaisti su jokiom mentelem ir t.t.. nusivales porolona pereik stoga su astria kempinele arba skuduru pavilges i 646 arba acetona, tik neismirkyk labai kartono. kai jau viska pasiruoses uzsimeti ant stogo medziagos gabala ir apsikerpi aplink uzsimetes mazdaug 10 ar 15 cm. nu ir paskui klijuoji, nezinau kaip tie klijai dziuna greitai, as asmeniskai naudoju klijus is zakonos ir purskiu per pulveri, issipurskiu abi puses palaukiu kol isdzius ir tada sildydamas klijuoju, jei negalima leisti, kad klijai isdziutu tada isilgai stogo klijuoji kokiom 30 cm juostom, na bet cia jau tavo reikalas kaip klijuot, nes su neaiskiais klijais nenoriu patarinet, paskui bus bedos. Alkantara klijuojant, reikia labai stipraus sukibimo kliju, todel pasibandyk pries naudodamas, nes jei nebus stipraus sukibimo, tose vietose, kur reiks islenkt ar ispausti alkantara jinai tau atsoks is kart.Sekmes  ;)
« Paskutinį kartą keitė: 2011 Spalio 27, 12:07:14 sukūrė Zuvedriukas »

Neprisijungęs only AUDI

  • Moderatorius
  • *
  • Įrašai: 15998
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Aš dar nepasirinkau miesto
Re: Salonio lubu klijavimas
« Atsakymas #35: 2011 Spalio 27, 13:09:19 »
Dar priklauso koks auto, pvz. A3 nuo 2000m. kur salono apsvietimas labai stipriai isgaubta, graziai uzklijuosi tik jei gerai medziaga tamposi, apie oda is viso nesneku.
Zuvedriukas- is zakonos imi ne purskiamus , o litrinese bankese pilstomus klijus? Nes su tais purskiamais visiskai nelaiko, nepagalvojau apie varianta su pulveriu, o su kuom skiedi klijus?

Neprisijungęs Zuvedriukas

  • Įrašai: 2086
    • Žiūrėti profilį
Re: Salonio lubu klijavimas
« Atsakymas #36: 2011 Spalio 27, 13:25:27 »
jo, is zakonos bankese, jei alkantara klijuoti tai tinka Bonikol TER klijai, jais ispurski abu pavirsius, klijai isdziuva per max 15 min iki visisko nekibimo, tada uzsimeti medziaga tampai kaip tau reikia ir pasildes klijuoji, sukibimas mirtinas, jei gerai paruosi pavirsiu, sitie klijai niekad dar nebuvo pavede. O visi purskiami flakonuose nieko verti klijai, jie nera karsciui atsparus, pvz vasara prie 30 silumos dauguma kliju atsileidzia ir gaminiai atsilijuoja. Yra dar klijai taip pat bankese paruosti purskimui per pulveri siauliuose, kairiu kaime, "Siaures tekstilej", juos taip pat naudoju stogams, bet tu kliju negalima isdziovinti ir su jais reikia greitai dirbti, bet suklijuoja neblogai.

Neprisijungęs only AUDI

  • Moderatorius
  • *
  • Įrašai: 15998
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Aš dar nepasirinkau miesto
Re: Salonio lubu klijavimas
« Atsakymas #37: 2011 Spalio 27, 13:37:25 »
jo, is zakonos bankese, jei alkantara klijuoti tai tinka Bonikol TER klijai, jais ispurski abu pavirsius, klijai isdziuva per max 15 min iki visisko nekibimo, tada uzsimeti medziaga tampai kaip tau reikia ir pasildes klijuoji, sukibimas mirtinas, jei gerai paruosi pavirsiu, sitie klijai niekad dar nebuvo pavede. O visi purskiami flakonuose nieko verti klijai, jie nera karsciui atsparus, pvz vasara prie 30 silumos dauguma kliju atsileidzia ir gaminiai atsilijuoja. Yra dar klijai taip pat bankese paruosti purskimui per pulveri siauliuose, kairiu kaime, "Siaures tekstilej", juos taip pat naudoju stogams, bet tu kliju negalima isdziovinti ir su jais reikia greitai dirbti, bet suklijuoja neblogai.

O reikia tuos is zakonos skesti ir jei reikia tai su kuom?

Neprisijungęs Zuvedriukas

  • Įrašai: 2086
    • Žiūrėti profilį
Re: Salonio lubu klijavimas
« Atsakymas #38: 2011 Spalio 27, 13:38:36 »
i pulveri biski prasiskiedziu su acetonu, bet butent tuos bonikol ter klijus, kiti klijai skiedziasi su 646

Prisijungęs volume13

  • Audi klubo prezidentas
  • Klubo narys
  • *
  • Įrašai: 19465
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Vilnius
Re: Salonio lubu klijavimas
« Atsakymas #39: 2013 Gruodžio 12, 15:50:05 »
Daug naudingu patarimu sioje temoje (y)
Noreciau zinovu paklausti.Kur patarumete isigyti maza kieki kliju,aisku tokiu, kad vasara paspirginus karsciui medziaga neatsiklijuotu. Reikia isklijuoti tik bagazines dangcio apsyvke ~50x90cm ? Ir ar viska nuskutus pries klijuojant medziaga butina deti plona paralona?
Kalba eina apie Audi TT 8N bagazines dangti.
Pilnas garsas atmuse medziaga :D
Jei keliaujate po pasaulį, prisidėkite prie kolekcijos! :
Kolekcija

Neprisijungęs only AUDI

  • Moderatorius
  • *
  • Įrašai: 15998
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Aš dar nepasirinkau miesto
Re: Salonio lubu klijavimas
« Atsakymas #40: 2013 Gruodžio 12, 16:04:37 »
Medziaga jau buna su paralonu.

Neprisijungęs poska

  • Įrašai: 119
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kaunas
Re: Salonio lubu klijavimas
« Atsakymas #41: 2013 Gruodžio 12, 16:38:03 »
sveiki draugas klijavo vw golf visa salona pries 5m iki siol laiko pirko. uab gritija,klijai vadinas sta-put, galima balioma issinuomuoti arba balioneliais pirkti.
(y)
« Paskutinį kartą keitė: 2013 Gruodžio 12, 17:15:13 sukūrė poska »

Prisijungęs volume13

  • Audi klubo prezidentas
  • Klubo narys
  • *
  • Įrašai: 19465
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Vilnius
Re: Salonio lubu klijavimas
« Atsakymas #42: 2013 Gruodžio 13, 10:07:02 »
Situacija stai tokia:

Jei keliaujate po pasaulį, prisidėkite prie kolekcijos! :
Kolekcija

Prisijungęs volume13

  • Audi klubo prezidentas
  • Klubo narys
  • *
  • Įrašai: 19465
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Vilnius
Re: Salonio lubu klijavimas
« Atsakymas #43: 2014 Sausio 10, 21:04:24 »
Problema ispresta kitaip:
Kolega is audi klubo atidave nereikalinga apdailos dangti, teko ji tik persideti (+)
Ne viskas taip paprasta kaip atrodo ff
Kruopstus keitimas uztruko ~1 val.
Placiau :

http://www.audiklubas.com/forumas/klubo-nariu-auto-parkas/volume13-audi-a3-ir-audi-tt-1-8-tq-225-ag/msg1500081/#msg1500081
Jei keliaujate po pasaulį, prisidėkite prie kolekcijos! :
Kolekcija

Neprisijungęs ::: Marius :::

  • Aš ne pikta menantis - aš pikta užsirašantis.
  • Įrašai: 4449
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Vilnius
Re: Salonio lubu klijavimas
« Atsakymas #44: 2014 Balandžio 26, 22:50:20 »
Kaip nuimti nesulauzius siuos "kazirioko" laikiklius?

Neprisijungęs Brutas

  • Įrašai: 8627
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Klaipėda
Re: Salonio lubu klijavimas
« Atsakymas #45: 2014 Balandžio 26, 22:58:45 »
Plastmasiniai apvadukai ant ju nusiima tiesiog issikabindami is klipsiuku plastmasinuu, ir ten randasi po du kryzminius varztukus..

Neprisijungęs ::: Marius :::

  • Aš ne pikta menantis - aš pikta užsirašantis.
  • Įrašai: 4449
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Vilnius
Re: Salonio lubu klijavimas
« Atsakymas #46: 2014 Balandžio 26, 23:07:57 »
Plastmasiniai apvadukai ant ju nusiima tiesiog issikabindami is klipsiuku plastmasinuu, ir ten randasi po du kryzminius varztukus..
jep, būtent bandžiau užkišęs plokščią atstuktuvą nuimti dangtelius, bet nepasiduoda, o laužti bijau, nes jau nori atspūryti gaubtelių krašteliai, o pažįstamų patirtis rodo kad mažąjį laikiklį lengva sulaužyti :)
« Paskutinį kartą keitė: 2014 Balandžio 26, 23:15:40 sukūrė ::: Marius ::: »

Neprisijungęs Gedis

  • Banned!
  • Įrašai: 13709
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Klaipėda
Re: Salonio lubu klijavimas
« Atsakymas #47: 2014 Balandžio 27, 00:03:01 »
ten yra spec vieta uzkist atsuktuvui:



Neprisijungęs only AUDI

  • Moderatorius
  • *
  • Įrašai: 15998
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Aš dar nepasirinkau miesto
Re: Salonio lubu klijavimas
« Atsakymas #48: 2014 Balandžio 27, 00:47:25 »
Mažam laikikliui kiši atsuktuvą tarp plasmasiuko ir skardelės, atitrauki pasmasiuką nuo jos ir nusiims.

Neprisijungęs mantuxster

  • Įrašai: 364
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kaunas
Re: Salonio lubu klijavimas
« Atsakymas #49: 2014 Balandžio 27, 08:13:26 »
joa, ten reikia atsargiai ties ta vieta, teko keist jau tuos laikiklius  :bedantis:

 

Related Topics

  Antraštė / Pradėjo Atsakymai Paskutinis įrašas
9 Atsakymai
1942 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2010 Rugpjūčio 03, 19:32:50
sukūrė kesatutis
6 Atsakymai
1079 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2011 Rugpjūčio 11, 15:45:49
sukūrė tonas
7 Atsakymai
1186 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2016 Gegužės 26, 18:14:04
sukūrė instead