Kad nekurt naujos temos paklausiu cia.
Nezinau net kaip paaiskinti, stiklai kazkuo pasidenge ant sviesos kaip i melsvuma jie kaip kokiu dyzeliu apipilti ir neina isvalyti, tik kur valytuvai valo tai nera to s.... gal kas susiduret su tokiu varijantu?
Kokiom priemonem isvalyt juos. Nes plovykloi nenuplauna to s... nuo stiklu.