Labas, Svečias. Prašome prisijungti arba užsiregistruoti. Did you miss your activation email?




Autorius Tema: Priekinio lango rasojimas  (Skaityta 1021 kartus)

Neprisijungęs shilkas

  • Įrašai: 182
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Vilnius
Priekinio lango rasojimas
« Topic Start: 2010 Liepos 15, 21:30:39 »
Sveiki visi, uzspaudus karsciams iskilo pradejo vykti pas mane tokie reiskiniai :) kada lauke nezmoniskai karsta ir pucia kondiske toj vietoj kur kroteles ant priekinio lango rasoja langas is lauko puses, kaip suprantu tai normalus reiskinys? Kiek maciau pas daug masinu tas pats vyksta. Ar kazkaip galima to isvengti? Aisku be kondiskes isjungimo :) auto a4 b6 96 kw Is anksto dekoju uz atsakymus.

Neprisijungęs psychadelic

  • Įrašai: 4834
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Mažeikiai
Re: Priekinio lango rasojimas
« Atsakymas #1: 2010 Liepos 15, 21:38:52 »
Aišku galima. Kai įjungi kondiškę, padaryk, kad pūstų į veidą ir kojas (arba tik veidą) ir kad nepūstų į langą ir bus ramu  :D Galėsi pats šerkšnyti :D

Neprisijungęs ::: Marius :::

  • Aš ne pikta menantis - aš pikta užsirašantis.
  • Įrašai: 4449
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Vilnius
Re: Priekinio lango rasojimas
« Atsakymas #2: 2010 Liepos 15, 21:41:09 »
Sveiki visi, uzspaudus karsciams iskilo pradejo vykti pas mane tokie reiskiniai :) kada lauke nezmoniskai karsta ir pucia kondiske toj vietoj kur kroteles ant priekinio lango rasoja langas is lauko puses, kaip suprantu tai normalus reiskinys? Kiek maciau pas daug masinu tas pats vyksta. Ar kazkaip galima to isvengti? Aisku be kondiskes isjungimo :) auto a4 b6 96 kw Is anksto dekoju uz atsakymus.
galima, vaziuok vesesne diena, ir nematysi to :D

Suprask, temperaturu skirtumai, ir ant perskyros, is tos puses is kurios yra dregniau - rasoja, o jeigu rasa saldai - serksnyja :)

Neprisijungęs shilkas

  • Įrašai: 182
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Vilnius
Re: Priekinio lango rasojimas
« Atsakymas #3: 2010 Liepos 15, 22:02:29 »
Na sita as zinau kad cia del temp skirtumu, galvojau gal netycia koks stebuklingas vaistas yra :D na betkuriuo atveju dekoju uz atsakymus, db ramu jau :)

 

Related Topics

  Antraštė / Pradėjo Atsakymai Paskutinis įrašas
0 Atsakymai
510 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2010 Spalio 05, 00:09:13
sukūrė Heaton
11 Atsakymai
1008 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2012 Liepos 10, 19:48:30
sukūrė moochinazz
15 Atsakymai
1515 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2012 Gruodžio 10, 01:46:41
sukūrė only AUDI