Labas, Svečias. Prašome prisijungti arba užsiregistruoti. Did you miss your activation email?




Autorius Tema: plasti dip dazai  (Skaityta 14174 kartus)

Neprisijungęs Evka

  • Įrašai: 34009
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Mažeikiai
Ats: plasti dip dazai
« Topic Start: 2012 Rugsėjo 09, 20:51:16 »
Sunku pasakyti, kiek pūčiau. Pūčiau, kol matėsi, kad jau normaliai nusidažė. Gal 10 tikrai. Mano pasato grotos primesk pats, kokio dydžio, tai liko dar iš to flakono dažų ir e90 bmw grotelėms.

 

Related Topics

  Antraštė / Pradėjo Atsakymai Paskutinis įrašas
12 Atsakymai
2477 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2010 Vasario 09, 21:22:48
sukūrė Audi110kw
16 Atsakymai
4068 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2010 Balandžio 10, 20:31:54
sukūrė audi quatro
12 Atsakymai
3021 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2016 Birželio 22, 17:49:01
sukūrė Marielis