Labas, Svečias. Prašome prisijungti arba užsiregistruoti. Did you miss your activation email?




Autorius Tema: Patarkit, ka daryti su A6/c4  (Skaityta 2362 kartus)

Neprisijungęs Alekiva

  • Įrašai: 49
    • Žiūrėti profilį
Patarkit, ka daryti su A6/c4
« Topic Start: 2012 Liepos 28, 01:18:24 »
Sveiki. Turiu a6 1995 metu avanta. 2,8 quattro, tiesiogines dujos, odinis salonas, pilna elektra. Katik pilnai sutvarkyta. Bet ivyko nelaime. 2 kartus vertemes. Aciu dievui visa seima sveika. atsipirkom sumusimais ir nubrozdinimais. Bet nezinau, ka su masina daryt. Dalim - nera ka parduot is kebulo. Variklis, vaziuokle, salonas sveiki. tik vairas luzo, o kolonele sveika.
Patarkit. Radom kebula - angla. nori uz ji 2500. Kaimynas - idejininkas - padarytu. Bet ar verta? ir gaila is vienos puses, ir dvejoju...
paskaiciavimai rodo, kad atsistoti viskas gali iki 4500 lt. o uz 6000 lt jau galima c5 paimt... Ka manot?

Gal tinka odinis el. salonas i C5? Variklis? Pavaru deze?

 

Related Topics

  Antraštė / Pradėjo Atsakymai Paskutinis įrašas
16 Atsakymai
2524 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2008 Birželio 27, 11:40:47
sukūrė FonZero
10 Atsakymai
2007 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2012 Lapkričio 25, 17:19:43
sukūrė Evka
6 Atsakymai
3721 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2018 Spalio 01, 15:44:57
sukūrė Leopoldas