Labas, Svečias. Prašome prisijungti arba užsiregistruoti. Did you miss your activation email?




Autorius Tema: A4 salono sildymas  (Skaityta 42634 kartus)

Neprisijungęs mantasc5

  • Įrašai: 116
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kaunas
Re: A4 salono sildymas
« Atsakymas #175: 2015 Sausio 25, 19:35:35 »
?

Neprisijungęs DjBooS

  • KET420
  • Moderatorius
  • *
  • Įrašai: 2447
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Vilnius
Re: A4 salono sildymas
« Atsakymas #176: 2016 Rugpjūčio 02, 18:02:17 »
Panuoju pirkti A4 B6 peciuko radiatoriu, panasu kad uzsikimses ir nesildo salono, rades esu toki varjanta

http://autoplikis.lt/catalog/2718255-nrf-54252

Kokios nomuones apie NRF gamintojus? Radau internete kad specializuojasi labiau i radiatorius ir yra is svedijos, reiktu jusu patarimo. Naudoto pirkti nenoriu, neaisku ka gausiu, o lupti esama irgi neaisku, ar pavyks praplauti, jeigu ne, tai arba teks kisti atgal nepraplauta ir pirkti kita (todel noreciau nusipirkti iskart kita, kad nesukti galvos, islupai, idejai kita ir toliau i trasa)

Siaip placiau, viskas prasidejo kai idejo dujas, pradejo prastai sildyti, pvz siandien ryte buvo apie 15 laipsniu silumos, tai per 14km iki darbo salonas taip ir nesusilo, nustacius klimoje 29 laipsnius, uzkelus apsukas iki 4-5k rpm, pradeda pusti visai karsta, ties 3 tukst. apsisukimu toki drumzlina pucia, tai kaip suprantu, bus uzsikimses, del to viska varo tik per reduktoriu. Termostatas geras, kaista greitai ir gerai iki 90, reduktoriaus ausinimo zarnos irgi tokios karstos, kad islaikyti neina.

Neprisijungęs Nec

  • Įrašai: 1939
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Vilnius
Re: A4 salono sildymas
« Atsakymas #177: 2016 Rugpjūčio 02, 18:21:08 »
Tai isimk, praplauk ir atgal idek

Neprisijungęs DjBooS

  • KET420
  • Moderatorius
  • *
  • Įrašai: 2447
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Vilnius
Re: A4 salono sildymas
« Atsakymas #178: 2016 Rugpjūčio 02, 18:23:31 »
O kokia tikimybe kad issiplaus ir sildys gerai? Manyciau jeigu tas naujas uz 20e nera baisiai blogas ir nera ziauriai plonom sienelem, jis tikrai bus svaresnis ir laidesnis skysciui nei praplautas originalas. Gerai tada, o kuom plauti? Purksti ratu valymo chemijos i vidu ir leist ismirkti, paskuj su kercheriu prapust vidu? Ar tiesiog uzteks sroves vandens is krano?

Neprisijungęs gataz

  • Klubo narys
  • *
  • Įrašai: 16823
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Vilnius
Re: A4 salono sildymas
« Atsakymas #179: 2016 Rugpjūčio 02, 18:31:34 »
Man irgi nesilde, tai tiesiog atjungiau slangas kur po kapotu prie stiklo, per ter pripyliau radiatoriu valiklio is tanagros, palaikiau, prijungiau zarna iš vandentiekio ir pries tekejimo kripti praploviau. Sildo kuo puikiausiai. Keisti peciuka tai patikek reikalu yra, ne silke jau :)

Sent from my Redmi Note 3 using Tapatalk

Tesla Model 3 SR+ 239kw, '19
Audi V8 206kw, '91

Neprisijungęs Nec

  • Įrašai: 1939
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Vilnius
Re: A4 salono sildymas
« Atsakymas #180: 2016 Rugpjūčio 02, 18:44:24 »
B6 kebule peciuka nesunku pakeisti, pora plasmasiu nuimt is apacios vairuotoju koju ir viskas. Nereikia visos paneles nuimineti.
Kazkada savo nuemiau, po kranu praploviau su kazkokia chemija buitine, ipilus karsto vandens i vidu, visas radiatorius ikaisdavo, bet pastaciaus atgal rezultatas nepakito.
Jai isiminesi radiatoriu, atsargiai nuimk chamutus kurie sujungia zarnas su radiatoriu, nes tie chamutai labai ploni ir lengvai deformuojasi.

Neprisijungęs DjBooS

  • KET420
  • Moderatorius
  • *
  • Įrašai: 2447
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Vilnius
Re: A4 salono sildymas
« Atsakymas #181: 2016 Rugpjūčio 02, 18:45:28 »
Tai vat kaip tik, kad easy pakeisti, berots uztenka nuimti greicio pedala ir viskas, kuo puikiausiais prieimas ten prie jo, issitraukia per sona jis.

Neprisijungęs DjBooS

  • KET420
  • Moderatorius
  • *
  • Įrašai: 2447
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Vilnius
Re: A4 salono sildymas
« Atsakymas #182: 2016 Rugpjūčio 02, 18:46:05 »
B6 kebule peciuka nesunku pakeisti, pora plasmasiu nuimt is apacios vairuotoju koju ir viskas. Nereikia visos paneles nuimineti.
Kazkada savo nuemiau, po kranu praploviau su kazkokia chemija buitine, ipilus karsto vandens i vidu, visas radiatorius ikaisdavo, bet pastaciaus atgal rezultatas nepakito.
Jai isiminesi radiatoriu, atsargiai nuimk chamutus kurie sujungia zarnas su radiatoriu, nes tie chamutai labai ploni ir lengvai deformuojasi.

Jo, apie tuos chamutus ir as galvojau, kad ten bus turbut kazkas trapaus ir lengvai suluztancio.

Neprisijungęs Nec

  • Įrašai: 1939
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Vilnius
Re: A4 salono sildymas
« Atsakymas #183: 2016 Rugpjūčio 02, 18:52:45 »
Tai vat kaip tik, kad easy pakeisti, berots uztenka nuimti greicio pedala ir viskas, kuo puikiausiais prieimas ten prie jo, issitraukia per sona jis.
Jokiu pedalu nereikia nuimineti :) tesiog sunku rakom guleti ir viska ten tvarkyti :)

Neprisijungęs Toto

  • Įrašai: 4511
    • Žiūrėti profilį
Re: A4 salono sildymas
« Atsakymas #184: 2016 Rugpjūčio 02, 20:00:06 »
praplovimui radiatoriaus isimineti nereikia,o kad minejai,kad po duju idejimo,tai nuo to uzsikist negalejo.gal levai zarnas sujunge?

Neprisijungęs DjBooS

  • KET420
  • Moderatorius
  • *
  • Įrašai: 2447
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Vilnius
Re: A4 salono sildymas
« Atsakymas #185: 2016 Rugpjūčio 03, 05:48:42 »
praplovimui radiatoriaus isimineti nereikia,o kad minejai,kad po duju idejimo,tai nuo to uzsikist negalejo.gal levai zarnas sujunge?
Ne ne, zarnos viskas ok

Neprisijungęs Dzoo

  • Įrašai: 23
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Aš dar nepasirinkau miesto
Re: A4 salono sildymas
« Atsakymas #186: 2016 Spalio 21, 16:51:46 »
Sveiki,
Audi A4 B7, esant 90 tem pečiukas pučia vos šiltą orą. Į pečiuką ateinanti šlanga karšta,o išeinanti tokia šilta.
Po to važiuojant 140km/h  nepradeda pusti šiltesnio oro.
Buvau numovęs šlangas ir praploviau pečiuką,tai spaudimas buvo geras.
Pečiuko greitis reguliuojasi,tai manau,kad sklendės nebus užstrigusios.
Taip pat esant max temperatūrai ir max ventiliatriaus greičiui pečiuko greitis keičiasi esant mašinos greičiui iki 90km/h ir esant 120km/h(pečiukas pradeda pūsti stipriau).

Kokia problema gali būti?

Neprisijungęs DjBooS

  • KET420
  • Moderatorius
  • *
  • Įrašai: 2447
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Vilnius
Re: A4 salono sildymas
« Atsakymas #187: 2016 Spalio 21, 18:54:20 »
o nuorinai sistema teisingai? itariu kad cia bus problema, man su a4b6 blogai nuorinus irgi reikedavo didesniu apsisukimu kad silta pustu,  o prie laisvu drumzlinas budavo.

Neprisijungęs Dzoo

  • Įrašai: 23
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Aš dar nepasirinkau miesto
Re: A4 salono sildymas
« Atsakymas #188: 2016 Spalio 21, 19:13:22 »
Kad ir prie didesnių vos vos šiltesnis:) o kaip nuorinti? Nes aš pavažinėjau,atsukau antifrizo bakelio dangtelį ir išleidau orą tik tiek.

Neprisijungęs DjBooS

  • KET420
  • Moderatorius
  • *
  • Įrašai: 2447
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Vilnius
Re: A4 salono sildymas
« Atsakymas #189: 2016 Spalio 21, 20:04:31 »
del b7 nzn,  bet b6tai patraukus biski virsutini vamzdeli kur eina i peciu, ten buna skylute, lauki kol pradeda eiti istisa srove be oro burbulu ir mauni atgal. Zinoma viska darai esant darbinej temp. variklio.

Neprisijungęs Dzoo

  • Įrašai: 23
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Aš dar nepasirinkau miesto
Re: A4 salono sildymas
« Atsakymas #190: 2016 Spalio 22, 15:28:00 »
Na nuorinau sistemą, bet tas pats.

Neprisijungęs DjBooS

  • KET420
  • Moderatorius
  • *
  • Įrašai: 2447
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Vilnius
Re: A4 salono sildymas
« Atsakymas #191: 2016 Spalio 22, 18:42:27 »
gerai, bandom kitaip. peciuka kaip plovej? isemes ji?

Neprisijungęs Dzoo

  • Įrašai: 23
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Aš dar nepasirinkau miesto
Re: A4 salono sildymas
« Atsakymas #192: 2016 Spalio 23, 10:06:24 »
Na aš ploviau tokiu būdu kaip tai dažniausiai daroma, per įėjimo šlangą paleidau vandenį iš krano,o per kitą jis ištekėjo. Ir spaudimas buvo normalus.

Neprisijungęs Antonijus

  • Įrašai: 2412
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kitas miestas
Re: A4 salono sildymas
« Atsakymas #193: 2016 Spalio 23, 10:24:49 »
Reikėtų paleist srovę atvirkščiai, ty. per išėjimo štucerį.

Neprisijungęs Dzoo

  • Įrašai: 23
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Aš dar nepasirinkau miesto
Re: A4 salono sildymas
« Atsakymas #194: 2016 Spalio 23, 10:39:15 »
O tai koks skirtumas,jei jis normaliai prateka ir dabar,suprantu,kad sunkiai teka,tai gal pramušti negali,todėl reikia atvirkščiai paleisti.

Neprisijungęs DjBooS

  • KET420
  • Moderatorius
  • *
  • Įrašai: 2447
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Vilnius
Re: A4 salono sildymas
« Atsakymas #195: 2016 Spalio 23, 14:19:39 »
as manau kad isemus butu buve geriau praplauti, kadangi slegis is krano visu šiukšlių vistiek neiskels. Bet jeigu tu taip isitikines kad ten gerai isplauta ir gerai nuorinta,  tada man viena mintis lieka, i pabaiga eina vandens pompa.

Neprisijungęs Dzoo

  • Įrašai: 23
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Aš dar nepasirinkau miesto
Re: A4 salono sildymas
« Atsakymas #196: 2016 Spalio 25, 21:59:42 »
Išimti nėra taip lengva,todėl noriu išvengti to. O kas dėl slėgio ir orinimo,tai truputi numovus šlangą(išeinančios iš pečiuko) iki tos skilutės,kuri skirta nuorinti per ją eina fontanas,tai manau spaudimas sukeltas. Ar ne?

Neprisijungęs DjBooS

  • KET420
  • Moderatorius
  • *
  • Įrašai: 2447
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Vilnius
Re: A4 salono sildymas
« Atsakymas #197: 2016 Spalio 26, 10:02:53 »
na jei ciurksle stipri,  tai gerai,  oro kaip ir nera. sunku pasakyt,  reiktu realiai apciupinet,  apziuret.

Neprisijungęs Dzoo

  • Įrašai: 23
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Aš dar nepasirinkau miesto
Re: A4 salono sildymas
« Atsakymas #198: 2016 Spalio 30, 10:55:03 »
Dar vienas pastebėjimas,kad važiuojant ar sukėlus apsukas iki 2k pradeda pusti šiltą orą,bet apie 22laipsnius, o didinant šilumą ji lieka tokia pati.  Taip pat paliekant mašiną dirbti ant laisvų apsukų pradeda vėsti pečiukas ir tuo pačiu grįžtam šlanga.

Neprisijungęs styvas

  • Įrašai: 93
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Užsienis
Re: A4 salono sildymas
« Atsakymas #199: 2017 Sausio 06, 15:03:28 »
Sveiki nesildo salono auto audi a4 1,9 tdi 1997 temperatura variklyje 90, o i salona vos vos drungna pucia jei vaziuoji koki 90 greiciu tai vos drungna pucia, jei sustoji prie sviesavoro tai truputi pabuvus salta pucia ,kol vel pradedi vaziuoti.Slangos i peciuka karštos ,abi karstos. Sklende praardziau lyk viskas vaiksto varikliukas darineje ,kaip manote kas kaltas kad nesildo?.Nuardziau visa apacia, norint isimti reik butinai visa panele isimti?

 

Related Topics

  Antraštė / Pradėjo Atsakymai Paskutinis įrašas
10 Atsakymai
2458 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2010 Kovo 21, 19:43:55
sukūrė Albert
6 Atsakymai
2124 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2017 Spalio 01, 21:27:23
sukūrė MindelisB5
5 Atsakymai
2787 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2018 Gruodžio 01, 09:35:21
sukūrė Tomas789