Labas, Svečias. Prašome prisijungti arba užsiregistruoti. Did you miss your activation email?




Autorius Tema: Servisai ir meistrai mūsų apylinkėse  (Skaityta 380991 kartus)

Neprisijungęs Leopoldas

  • Cosmic Green Metallic
  • Moderatorius
  • *
  • Įrašai: 3197
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Aš dar nepasirinkau miesto
Šiaip ir tas senis už regitros gerai sureguliuoja, daug keikiasi, bet darbą atlieka gerai.

Neprisijungęs Rickson

  • Įrašai: 52
    • Žiūrėti profilį
Šiaip ir tas senis už regitros gerai sureguliuoja, daug keikiasi, bet darbą atlieka gerai.
Nu as pas ji labai senai pas ji buvau pries keleta metu kai technikini ejau, tada pas mane isvis sugriuve faros buvo, tai abi lemputes pakeite, i viena fara peralono ikiso kad neklibetu, nes ten isluze buvo, viena fara tai isvis aukstyn kojom tos pacios puses ideta. Sakai gerai atlieka darba, man tai atrode, kad jis tik nori naujas lemputes iskist :D bet gal tu ir teisus, jei nieks cia iki ryt nieko naujo neparasys, tai nuleksiu pas ji :)

Neprisijungęs Letish

  • Įrašai: 81
    • Žiūrėti profilį
sveiki , turiu beda ikale zioplys i sikna , gal zinot Kaune meistra kuris uzsiimtu sparno tiesinimu dazymu? Kas lituoja buferius?

Neprisijungęs Leopoldas

  • Cosmic Green Metallic
  • Moderatorius
  • *
  • Įrašai: 3197
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Aš dar nepasirinkau miesto
Šiaip ir tas senis už regitros gerai sureguliuoja, daug keikiasi, bet darbą atlieka gerai.
Nu as pas ji labai senai pas ji buvau pries keleta metu kai technikini ejau, tada pas mane isvis sugriuve faros buvo, tai abi lemputes pakeite, i viena fara peralono ikiso kad neklibetu, nes ten isluze buvo, viena fara tai isvis aukstyn kojom tos pacios puses ideta. Sakai gerai atlieka darba, man tai atrode, kad jis tik nori naujas lemputes iskist :D bet gal tu ir teisus, jei nieks cia iki ryt nieko naujo neparasys, tai nuleksiu pas ji :)
Sureguliuot sureguliuoja gerai, bet jei atvarai su išlūžusiom lempom, laikikliais ir t.t tai nėra ko norėti. Buvo ir pas mane netvarkoj, padarė chaltūra, kad praeit TA, bet pasakė kur bėda, viską parodė ką ir kaip pasikeist reik.

Neprisijungęs Rickson

  • Įrašai: 52
    • Žiūrėti profilį
Na nezinojau, kur daugiau vaziuot, tai nuvariau pas ta dieduka prie regitros, tai is tikruju gerai sureguliavo ir patare, kokias lemputes nusipirkt, kad geriau sviestu :)

Neprisijungęs Letish

  • Įrašai: 81
    • Žiūrėti profilį
Puikus diedukas tas uz regitros man paciom prie TA teko pabuvot,pazystamo Ruslano tevas , jo sunus salia dirba taip pat :)

Neprisijungęs Ginciukas

  • Įrašai: 1357
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kaunas
Girdejau kad ten tas diedukas padaro gerai (y)

Neprisijungęs Leopoldas

  • Cosmic Green Metallic
  • Moderatorius
  • *
  • Įrašai: 3197
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Aš dar nepasirinkau miesto
Gal kas rekomenduotų kokį buferių lygintoją? Buferis plastmasinis(minkštas):


Neprisijungęs Ginciukas

  • Įrašai: 1357
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kaunas
Siaures pr. Garaze man tvarke wyrukas neblogai daro. Nr tik kazkur nukisau jei reikes PM parasyk paieskosiu

Neprisijungęs Letish

  • Įrašai: 81
    • Žiūrėti profilį
Siaures pr. Garaze man tvarke wyrukas neblogai daro. Nr tik kazkur nukisau jei reikes PM parasyk paieskosiu

tas zmogelis lituoja gal buferius?nes skilo po avarijos man..

Neprisijungęs Ginciukas

  • Įrašai: 1357
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kaunas
Lituot tai tikrai lituoja man sulitavo bet pats per durna galva sulauzyt wel sugebejau (!?)

Neprisijungęs Letish

  • Įrašai: 81
    • Žiūrėti profilį
Lituot tai tikrai lituoja man sulitavo bet pats per durna galva sulauzyt wel sugebejau (!?)

Tai jei nesunku Ginciukai surask Nr. ;)

Neprisijungęs Ginciukas

  • Įrašai: 1357
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kaunas
864682770 NESUNKU
5 eurai :-]

Neprisijungęs Letish

  • Įrašai: 81
    • Žiūrėti profilį
dekuj ;)

Neprisijungęs Ginciukas

  • Įrašai: 1357
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kaunas
5eurai :P

Neprisijungęs OOOO

  • Įrašai: 7
    • Žiūrėti profilį
Gal kas parekomenduos gera meistra-us dirbanti KAune ar jo apylinkese kuris daro kapitalinius remontus? Audi A4 1,6
Dekui.


Neprisijungęs spalvius

  • Įrašai: 153
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kaunas
gal esat girdeja apie dazytojus ateities pl,kaip ju darbo kokybe,ar nelupikai???o gal parekomedusit kur varyt padazyt arkutes ir dureles :)
« Paskutinį kartą keitė: 2011 Vasario 07, 18:08:03 sukūrė spalvius »

Neprisijungęs Ginciukas

  • Įrašai: 1357
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kaunas
O kodel ateities plente? Marveles gatvet man daze dziaugiuosi nebrangiai ir svarbiausia gerai

Neprisijungęs spalvius

  • Įrašai: 153
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kaunas
man pakeliui ir prie pat namu butu,bet jei kokybe s tai velniop :)
« Paskutinį kartą keitė: 2011 Vasario 07, 18:43:23 sukūrė spalvius »

Neprisijungęs spalvius

  • Įrašai: 153
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kaunas
o kurioj tiksliai vietoj ten marveles gatvej,bus kokia reklama?

Neprisijungęs Ginciukas

  • Įrašai: 1357
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kaunas
Balta parduotuve ir kitoje pusej. i PM parasyk ryt nr paziuresiu

Neprisijungęs kosmarito

  • Įrašai: 19
    • Žiūrėti profilį
sveiki. ka daryti su audi b2Q sarnyras kliba bilda.. ?
ir kur butu galima jy restoruoti? ir ar apsimoka ir kokia kaina butu?
ir jau buvo jie restoruoti kiek zinau..

Neprisijungęs Ginciukas

  • Įrašai: 1357
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kaunas
Siaures prospekte garazuose. Pries legenda apipaisyta siena garso aparatura ir i ta perona ivaziavus desinej pusej Saulius restauruoja gerai
« Paskutinį kartą keitė: 2011 Vasario 11, 10:20:08 sukūrė Ginciukas »

Neprisijungęs no one

  • Klubo draugas
  • *
  • Įrašai: 4483
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kaunas
Siaures prospekte garazuose. Pries legenda apipaisyta siena garso aparatura ir i ta perona ivaziavus desinej pusej Saulius restauruoja gerai
Gal tai sutapimas bet jo restauruotas sarnyras - luzo. Nemaza nuostolio apturejau, Bajoro po pusmecio lengvo naudojimo vel vezem kitur restauruoti. Manau gerokai per kietus jis ten padaro. Bent gal taip buvo ta karta.
Patikslinsiu kur as veziau kad bereikalo zmogaus neapsmeisciau. ivaziavimas tas pats apie kuri kolega sako tik vaziuoti iki galo reikia ir tada desineje puseje.
« Paskutinį kartą keitė: 2011 Vasario 13, 07:54:57 sukūrė no one »
Audi V8 4.2 MT 93m.  Audi coupe quattro 2.1T MT 86m. Subaru forester 2.5XT MT 04m.
4.2 servisas www.Remontocentras.lt  tel. Nr 8-37-206767 (darbo laikas 9-18val d.d.)