Labas, Svečias. Prašome prisijungti arba užsiregistruoti. Did you miss your activation email?




Autorius Tema: Servisai ir meistrai mūsų apylinkėse  (Skaityta 381644 kartus)

adomanta

  • Svečias
Re: Servisai ir meistrai mūsų apylinkėse
« Atsakymas #875: 2010 Birželio 19, 21:41:05 »
aleksote kalvariju gatweje "auksciausia pavara" nepatarciau niekam waziuot nes lupa kaip uz tewyne o kad labai nusimanytu nepasakyciau :E

Neprisijungęs Tom4s

  • Įrašai: 6846
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kaunas
Re: Servisai ir meistrai mūsų apylinkėse
« Atsakymas #876: 2010 Birželio 19, 21:44:58 »
aleksote kalvariju gatweje "auksciausia pavara" nepatarciau niekam waziuot nes lupa kaip uz tewyne o kad labai nusimanytu nepasakyciau :E
o gal galima šiek tiek konkrečiau ?? :V

Neprisijungęs zigm-asas

  • Įrašai: 25
    • Žiūrėti profilį
Re: Servisai ir meistrai mūsų apylinkėse
« Atsakymas #877: 2010 Birželio 22, 16:16:42 »
Gal zinot koki srota kur purktuka galeciau rast A6 96 dyzeliui nes visus skelbimus prameciau ir i juminta dar kelis srotus skambianu niekur nera?

Neprisijungęs Bajoras

  • 8-640-22223
  • Moderatorius
  • *
  • Įrašai: 37886
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kaunas
Re: Servisai ir meistrai mūsų apylinkėse
« Atsakymas #878: 2010 Birželio 22, 16:23:58 »
3-čio purkštuko ieškai speju :) (su laidu)

Neprisijungęs zigm-asas

  • Įrašai: 25
    • Žiūrėti profilį
Re: Servisai ir meistrai mūsų apylinkėse
« Atsakymas #879: 2010 Birželio 22, 16:47:11 »
ne be laido, vidurinio man reikia :)

Neprisijungęs no one

  • Klubo draugas
  • *
  • Įrašai: 4483
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kaunas
Re: Servisai ir meistrai mūsų apylinkėse
« Atsakymas #880: 2010 Birželio 22, 16:57:31 »
ne be laido, vidurinio man reikia :)
Pabandyk
8-610-24757
Audi V8 4.2 MT 93m.  Audi coupe quattro 2.1T MT 86m. Subaru forester 2.5XT MT 04m.
4.2 servisas www.Remontocentras.lt  tel. Nr 8-37-206767 (darbo laikas 9-18val d.d.)

Neprisijungęs zigm-asas

  • Įrašai: 25
    • Žiūrėti profilį
Re: Servisai ir meistrai mūsų apylinkėse
« Atsakymas #881: 2010 Birželio 22, 17:24:44 »
neturi, niekur jau neberandu:/

Neprisijungęs no one

  • Klubo draugas
  • *
  • Įrašai: 4483
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kaunas
Re: Servisai ir meistrai mūsų apylinkėse
« Atsakymas #882: 2010 Birželio 22, 17:36:57 »
o atsiminiau, cia bandei ? :)  8-609-29656
Audi V8 4.2 MT 93m.  Audi coupe quattro 2.1T MT 86m. Subaru forester 2.5XT MT 04m.
4.2 servisas www.Remontocentras.lt  tel. Nr 8-37-206767 (darbo laikas 9-18val d.d.)

Neprisijungęs zigm-asas

  • Įrašai: 25
    • Žiūrėti profilį
Re: Servisai ir meistrai mūsų apylinkėse
« Atsakymas #883: 2010 Birželio 22, 17:42:45 »
jo bandziau, neturi

Neprisijungęs only AUDI

  • Moderatorius
  • *
  • Įrašai: 15998
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Aš dar nepasirinkau miesto
Re: Servisai ir meistrai mūsų apylinkėse
« Atsakymas #884: 2010 Birželio 22, 17:53:52 »
869873973, jei nebus siandien buvau Europos prospekte priesais stiklo fabrika, tai maciau kelias dar tik pradetas ardyti A6, tik neziurejau kokie varikliai, bet pabandyk paskambinti 861514117 ir dar  Audi ardo Garliavoje 860464097

Neprisijungęs zigm-asas

  • Įrašai: 25
    • Žiūrėti profilį
Re: Servisai ir meistrai mūsų apylinkėse
« Atsakymas #885: 2010 Birželio 22, 18:12:55 »
pirmam nr tai sake berods butu tik 100 lt nori kazi neperdaug nes girdejau kad apie 50 lt vaiskto bet negarantuotas juolab kai niekur nerandu? 2 nr isjungtas dar ryt paskambinsiu o 3 nr tik a4 golfai ir bmw

Neprisijungęs Tom4s

  • Įrašai: 6846
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kaunas
Re: Servisai ir meistrai mūsų apylinkėse
« Atsakymas #886: 2010 Birželio 22, 18:15:37 »
taip dažnai būna šrotuose: kaina žema, bet dabar neturime... Kai gauna detalę, kaina pakyla ;) Tau spręsti ar rizikuoti, kad kažkas kitas nupirks ir dar teks ilgai ieškoti, ar pirkti už 100Lt ;)

Neprisijungęs Tonis

  • Klubo draugas
  • *
  • Įrašai: 509
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Aš dar nepasirinkau miesto
Re: Servisai ir meistrai mūsų apylinkėse
« Atsakymas #887: 2010 Birželio 22, 23:27:38 »
sweiki, turiu klausimuka, gal kas zinot kaune kokius srotus kur butu orginaliu magu, bliamba reikia audi concerto ir nzn niekur nerandu
paskambink man 8-612-97779. turiu sode viena toki concerta

Neprisijungęs only AUDI

  • Moderatorius
  • *
  • Įrašai: 15998
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Aš dar nepasirinkau miesto
Re: Servisai ir meistrai mūsų apylinkėse
« Atsakymas #888: 2010 Birželio 23, 10:22:09 »
pirmam nr tai sake berods butu tik 100 lt nori kazi neperdaug nes girdejau kad apie 50 lt vaiskto bet negarantuotas juolab kai niekur nerandu? 2 nr isjungtas dar ryt paskambinsiu o 3 nr tik a4 golfai ir bmw

Priesais stiklo fabrika (antras nr) turi po 50 lt.

Neprisijungęs zigm-asas

  • Įrašai: 25
    • Žiūrėti profilį
Re: Servisai ir meistrai mūsų apylinkėse
« Atsakymas #889: 2010 Birželio 23, 17:25:02 »
2 nr vel isjungtas :/

Neprisijungęs Domas

  • 200 20v
  • Klubo narys
  • *
  • Įrašai: 18259
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Vilnius
Re: Servisai ir meistrai mūsų apylinkėse
« Atsakymas #890: 2010 Birželio 23, 18:22:09 »
Sveiki,

gal kas naudojotės Ipolito paslaugomis sargėnuose? Visokie mitai sklando, nieko konkretaus.

Žodžiu noriu kad man kas nors pakeistų kardano granatas abi, patikrintų ar galininio diffo laisvumas proto ribose (mano galva jis per laisvas) - jei ne keičiam kitu, toliau 1, 2 ir R pavaros sunkiai lenda reguliuojam/kreičiam/tvarkom račiago traukes, kulisą t.t. (ir/arba dežę skerdžiam, sinchrai, šakutės). Taipogi sankabos komplektą naują turiu, nors sena dar ok, bet į pabaigą, bet jei ims dėžę, prie progos ir guolį diskatorių ir diską keisim.
Priekinio rato guolis (greičiausiai vairuotojo) prašosi keičiamas. Gal keisti iškart abu, nežinau kaip teisingai tai daroma, ar keičias tik tas kur triukšmauja.

Darbai dideli, ir va nenoriu chaltūros, noriu palikti mašiną ir duoti tvarkyti. Pats tuo metu prie jos negalėsiu būti. Į ką kreiptis tokiais klausimais, tegu ir kainuos kiek daugiau, bet kad nebūtų daroma "ai čia silkė tai padarom kuo pigiau ir kuo greičiau"

Neprisijungęs siomka

  • Įrašai: 2931
    • Žiūrėti profilį
Re: Servisai ir meistrai mūsų apylinkėse
« Atsakymas #891: 2010 Birželio 24, 16:04:11 »
Sveiki,

gal kas naudojotės Ipolito paslaugomis sargėnuose? Visokie mitai sklando, nieko konkretaus.

Žodžiu noriu kad man kas nors pakeistų kardano granatas abi, patikrintų ar galininio diffo laisvumas proto ribose (mano galva jis per laisvas) - jei ne keičiam kitu, toliau 1, 2 ir R pavaros sunkiai lenda reguliuojam/kreičiam/tvarkom račiago traukes, kulisą t.t. (ir/arba dežę skerdžiam, sinchrai, šakutės). Taipogi sankabos komplektą naują turiu, nors sena dar ok, bet į pabaigą, bet jei ims dėžę, prie progos ir guolį diskatorių ir diską keisim.
Priekinio rato guolis (greičiausiai vairuotojo) prašosi keičiamas. Gal keisti iškart abu, nežinau kaip teisingai tai daroma, ar keičias tik tas kur triukšmauja.

Darbai dideli, ir va nenoriu chaltūros, noriu palikti mašiną ir duoti tvarkyti. Pats tuo metu prie jos negalėsiu būti. Į ką kreiptis tokiais klausimais, tegu ir kainuos kiek daugiau, bet kad nebūtų daroma "ai čia silkė tai padarom kuo pigiau ir kuo greičiau"
Ipolito servisas gana neblogas buvo, kol karta nepadare chalturos ir klausimas buvo tukstanciuose, tai reikejo ilgai tampytis kol kazkiek atsieme lt zmogus, o masina taip ir nepatvarkyta liko.
Bet tai pas tave taip transmisija isbelsta, kad tiek keisti ruosies  :O

Neprisijungęs Domas

  • 200 20v
  • Klubo narys
  • *
  • Įrašai: 18259
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Vilnius
Re: Servisai ir meistrai mūsų apylinkėse
« Atsakymas #892: 2010 Birželio 25, 00:50:54 »
Sveiki,

gal kas naudojotės Ipolito paslaugomis sargėnuose? Visokie mitai sklando, nieko konkretaus.

Žodžiu noriu kad man kas nors pakeistų kardano granatas abi, patikrintų ar galininio diffo laisvumas proto ribose (mano galva jis per laisvas) - jei ne keičiam kitu, toliau 1, 2 ir R pavaros sunkiai lenda reguliuojam/kreičiam/tvarkom račiago traukes, kulisą t.t. (ir/arba dežę skerdžiam, sinchrai, šakutės). Taipogi sankabos komplektą naują turiu, nors sena dar ok, bet į pabaigą, bet jei ims dėžę, prie progos ir guolį diskatorių ir diską keisim.
Priekinio rato guolis (greičiausiai vairuotojo) prašosi keičiamas. Gal keisti iškart abu, nežinau kaip teisingai tai daroma, ar keičias tik tas kur triukšmauja.

Darbai dideli, ir va nenoriu chaltūros, noriu palikti mašiną ir duoti tvarkyti. Pats tuo metu prie jos negalėsiu būti. Į ką kreiptis tokiais klausimais, tegu ir kainuos kiek daugiau, bet kad nebūtų daroma "ai čia silkė tai padarom kuo pigiau ir kuo greičiau"
Ipolito servisas gana neblogas buvo, kol karta nepadare chalturos ir klausimas buvo tukstanciuose, tai reikejo ilgai tampytis kol kazkiek atsieme lt zmogus, o masina taip ir nepatvarkyta liko.
Bet tai pas tave taip transmisija isbelsta, kad tiek keisti ruosies  :O
Ne viską aš pats ten sugaudau, bet tvarkyt kapitaliai noriu, nesu tikras dėl dėžės tik; na ir reduktoriaus :)

Neprisijungęs Leopoldas

  • Cosmic Green Metallic
  • Moderatorius
  • *
  • Įrašai: 3197
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Aš dar nepasirinkau miesto
Re: Servisai ir meistrai mūsų apylinkėse
« Atsakymas #893: 2010 Birželio 28, 22:20:10 »
Sveiki, gal kas parekomenduotų gerą poliruotoją Kaune?

Neprisijungęs antanaszzz

  • Įrašai: 1587
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Alytus
Re: Servisai ir meistrai mūsų apylinkėse
« Atsakymas #894: 2010 Birželio 28, 23:59:39 »
sveiki gal kas turite uzsirase nr zmogaus kuris kaune taiso auto liukus?? ff kazkada buvau pas ji ir pameciau nr o dabar taip reik :(

Neprisijungęs EVALDASA4

  • Įrašai: 90
    • Žiūrėti profilį
Re: Servisai ir meistrai mūsų apylinkėse
« Atsakymas #895: 2010 Birželio 29, 08:44:33 »
ka galiu pasakyti apie servisus seip kas liecia varikly deagnostika dyzeliniu audi pats vazineju su a4 85kw tdi tai galiu pasakyti tik viena kas liecia vaziuokle remontuoju technikos gatveja pas viliu ten kainos geros kokybe normali tik reikia ieskoti dvieju meistru gedo ir kitas borlis nepamenu kaina uz visa vaziuokles remonta kainuoja iki 600lt plius garantija metam arba 50 000km teko remontuoti kemi sudejau naujas traukes visas sumokejau 2400lt ir pamanykit po 20 000km paisleido o vazineju tik asfaltu po kauna ir seip kur toliau nuvaziavau pas juos sakau kaip supratsi tai durnium isvadino vos nesupyzdinau to serviso priemejo sake ka cia isigalvji ir t.t dabar viskas atrestauruota pas viliu nuvaziava 20 000km jokiu bildesiu ar kazko esu patenkintas taip pat ten remontavau savo kita audi a6 96m 103kw keiciau priekiniu sakiu sailenblokus stabilniko gumas sarnyrus tas malonumas atsistojo man 150lt o servise butu 400lt mazai, bet kas liecia visa varikli deagnostika tai vaziuoju tik i TMT prie zemkes ten kainos didesnes bet dirba atsakingi ir kopetentingi meistrai kurie pasako viska ir padaro ka reikia ten buvau su a6 ten vaziuoju ir su a4 tikrai rimtas servisas randa visus galus ir kolektyvas ten seniai isidirbes

Neprisijungęs Bajoras

  • 8-640-22223
  • Moderatorius
  • *
  • Įrašai: 37886
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kaunas
........durnium isvadino vos nesupyzdinau to serviso priemejo..........

:D :D :D :D

Neprisijungęs Leopoldas

  • Cosmic Green Metallic
  • Moderatorius
  • *
  • Įrašai: 3197
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Aš dar nepasirinkau miesto
Sveiki, gal kas parekomenduotų gerą poliruotoją Kaune?
Vis dar ieškau rimto poliruotojo ir kondicionierių meistro.

Neprisijungęs awate

  • Įrašai: 11
    • Žiūrėti profilį
Automobilių dažykla, servisas, plovykla.
T. Masiulio g. 18K, Kauno m., Kauno m. sav., LT-52459
Mobilusis: 8 645 92261

Skype: dazymas

El. pašto adresas: dazymas@gmail.com

Tinklalapis: www.autodazymas24.lt

Nenuvyle,gera dazykla. Perdaze visa masina chameleonu ,tai tikrai likau patenkinta! :)))

Neprisijungęs only AUDI

  • Moderatorius
  • *
  • Įrašai: 15998
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Aš dar nepasirinkau miesto
Sveiki, gal kas parekomenduotų gerą poliruotoją Kaune?
Vis dar ieškau rimto poliruotojo ir kondicionierių meistro.

867497748; 864638776  Nerijus   Masiulio g. 16A Ir kaina normali ir kokybe gera.