Labas, Svečias. Prašome prisijungti arba užsiregistruoti. Did you miss your activation email?




Autorius Tema: Servisai ir meistrai mūsų apylinkėse  (Skaityta 378261 kartus)

andzey

  • Svečias
Servisai ir meistrai mūsų apylinkėse
« Atsakymas #100: 2007 Rugpjūčio 09, 13:39:52 »
sveiki, gal kas zino kur kaune uz padoria kaina galetu sutvarkyti vairo kolonele? pradejo skysti leisti :-{

arunas-

  • Svečias
Servisai ir meistrai mūsų apylinkėse
« Atsakymas #101: 2007 Rugpjūčio 24, 18:34:07 »
reike pagalbos gal kokis forumietis padetu reikalas toks reike priristi ar ka ten padaryti audi aė kad veiktu raktelis pajimtumem zmogu is vietos ir nuvestume iki masinos parvestume skoloi zinoma neliktumem
868398777

Neprisijungęs DM

  • Įrašai: 1556
    • Žiūrėti profilį
Servisai ir meistrai mūsų apylinkėse
« Atsakymas #102: 2007 Rugpjūčio 24, 19:18:35 »
nieko nesupratau :D

arunas-

  • Svečias
Servisai ir meistrai mūsų apylinkėse
« Atsakymas #103: 2007 Rugpjūčio 24, 22:06:49 »
audi a4 nusimuse raktas masina uz 50 km nuo kauno netemsi ant buksyro butu gerai kad kas su kompu priristu

Neprisijungęs ( Ablavas )

  • Įrašai: 278
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kaunas
Servisai ir meistrai mūsų apylinkėse
« Atsakymas #104: 2007 Rugsėjo 02, 23:29:37 »
gal kas zino kas pasidare pirmu begiu ant benzo pradeda trukcioti o poto antra ir eina kaip bitute kol vel nereikia pirmos gaikes. kas gali buti?

Neprisijungęs Bajoras

  • 8-640-22223
  • Moderatorius
  • *
  • Įrašai: 37886
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kaunas
Servisai ir meistrai mūsų apylinkėse
« Atsakymas #105: 2007 Rugsėjo 03, 19:57:00 »
o atidare V8 kapota nesuprastu i ka ziuri ir palinketu gero kelio. Uz poros dienu itemta darba jei imtu 200lt tai ir kazkas ne taip :D

Neprisijungęs Bajoras

  • 8-640-22223
  • Moderatorius
  • *
  • Įrašai: 37886
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kaunas
Servisai ir meistrai mūsų apylinkėse
« Atsakymas #106: 2007 Rugsėjo 03, 22:41:05 »
be 1000-2000 aplamai nelabai kas kalba (uz darba) :D o audi centras is vis purtesi manes (aa)  be to pasikeiciau viska pats, tad nebereikia jau.

P.s. net V6 su V8 formos varikliu nereikia lyginti, nes pas V6 nereikia priekio lupti, o pas sias- kitaip neimanoma (-)

Neprisijungęs Biesas

  • Įrašai: 4369
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kaunas
Servisai ir meistrai mūsų apylinkėse
« Atsakymas #107: 2007 Rugsėjo 03, 22:44:22 »
ech...... zinau apie ka kalbi.....  :[

Geicas

  • Svečias
Servisai ir meistrai mūsų apylinkėse
« Atsakymas #108: 2007 Rugsėjo 04, 11:30:34 »
kur galima peciuka pasikeist kad nebutu sudarankiai? gal koki garaziuka zinot?

Neprisijungęs Biesas

  • Įrašai: 4369
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kaunas
Servisai ir meistrai mūsų apylinkėse
« Atsakymas #109: 2007 Rugsėjo 04, 11:46:49 »
kiek litu nori moketi? koks aparatas?

Geicas

  • Svečias
Servisai ir meistrai mūsų apylinkėse
« Atsakymas #110: 2007 Rugsėjo 04, 15:33:06 »
Aparatas - B4. Lt - kiek reikes.

Neprisijungęs Biesas

  • Įrašai: 4369
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kaunas
Servisai ir meistrai mūsų apylinkėse
« Atsakymas #111: 2007 Rugsėjo 04, 16:32:19 »
Tau reik peciuko radijatoriu reik keist?? Radijatoriu jau turi?? ir koks mataras,  Servise peciuko  radijatoriaus keitimas ~ 300 Lt kainuoja. Jei domiesies sutarsim kokia palankesne kaina  (h) Nesu as garazinis, bet ta mano V8 kuro daug srebia ir dar karteri padzioviau ant burdiuru.... Zodziu reik atidirbt biski  :D Del sudarankiskumo, tai yra keli asmenys forume, kurie apie mano rankas atsiliepimu gali pasakyt......  O cia mano kiemas savaitgali, taip kad tam tikrus darbus tikrai galiu atlikti......
http://audi.aitisfera.lt/index.php?PHPSESSID=e247ac05708af1a7efa0ebf66c9f0865&action=dlattach;topic=229.0;attach=5291
« Paskutinį kartą keitė: 2007 Rugsėjo 05, 11:17:26 sukūrė Biesas »

Geicas

  • Svečias
Servisai ir meistrai mūsų apylinkėse
« Atsakymas #112: 2007 Rugsėjo 05, 11:14:14 »
Motoras 1.9 tdi. Kondiske yra. dalykas koks - praeita ziema garsiai peciukas pradejo dirbt lyg kazkur kliutu kas, poto smarkyn ir smarkyn kol vasara nustojo veikt pirmos trys stiprumo padetys. tai va toks ir reikalas. o del peciuko radijatoriaus tai nzn... nesigaudau as tokiuose dalykuose (v) nu silta ora pucia... dar... :) kiek mazdaug prognazuoji man lt? :V

Neprisijungęs Biesas

  • Įrašai: 4369
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kaunas
Servisai ir meistrai mūsų apylinkėse
« Atsakymas #113: 2007 Rugsėjo 05, 11:16:59 »
o tai tau peciuko radijatoriu reik keist (nesandarus) ar varikliuka remontuot kad visos padetys veiktu? (daba jau pasimeciau biski......) ar ir ta ir ta?

O dabar citata: "zinau syta vrykly, cia viens devyni, jam pxxxxxda! seiminynkas ! uzvesk varykly!" (cia siaip atsiminiau senus laikus)  :D :D :D :D

Litine prognozes: jei reikia keisti peciuko radijatoriu i 300 Lt pas mane tilpsi (cia su radijatorium, su viskuo)
« Paskutinį kartą keitė: 2007 Rugsėjo 05, 11:20:38 sukūrė Biesas »

Geicas

  • Svečias
Servisai ir meistrai mūsų apylinkėse
« Atsakymas #114: 2007 Rugsėjo 05, 17:05:53 »
nu as taip suprantu kad varikliuka... blin man jis veikia tik ant ketvirtos padeties ir rekia belekaip :-{ (pucia ir silta ora) nzn karocia reik pazet meistrui ir bus aisku ;) o kas neveiktu jei radijatorius butu parejes? 1.9 yr ekonomiskas, bet tik tiek... ff :D

Neprisijungęs Residentas

  • Aktyvus dalyvis
  • Įrašai: 1177
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kaunas
Servisai ir meistrai mūsų apylinkėse
« Atsakymas #115: 2007 Rugsėjo 10, 11:38:06 »
Man reiketu kas mano Audi 90 pakeistu purkstukus ant stendo patikrintu purkstukus juos sureguliuotu ir t.t....CO sureguliuotu nes po duju keitimo man isreguliavo mano oro sklende :V ?!?

Neprisijungęs tomazas

  • Įrašai: 945
    • Žiūrėti profilį
Servisai ir meistrai mūsų apylinkėse
« Atsakymas #116: 2007 Rugsėjo 18, 20:06:56 »
kur kaune normaliai palygintu skardas ir kebulo pora idubimu atitampytu?

Neprisijungęs ( Ablavas )

  • Įrašai: 278
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kaunas
gal kas zino serviziuka ar meistriuka koki kad keistu dirzus ir panasiai? nes kur (V.kreves 112 ziedas) tas jau nebedirbs tenais iseina ir bus kazkoks studentas.

Neprisijungęs continuity

  • Įrašai: 174
    • Žiūrėti profilį
gal kas zino serviziuka ar meistriuka koki kad keistu dirzus ir panasiai? nes kur (V.kreves 112 ziedas) tas jau nebedirbs tenais iseina ir bus kazkoks studentas.
Stanislovas ten nebedirbs? Kur tada ji bus galima rasti? :[

Neprisijungęs Bajoras

  • 8-640-22223
  • Moderatorius
  • *
  • Įrašai: 37886
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kaunas
kur kaune normaliai palygintu skardas ir kebulo pora idubimu atitampytu?

tai kainuoja nemazus pinigusjei gerai, taciau ar verta?

Neprisijungęs goodazz

  • Įrašai: 1643
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kaunas
gal kas zino serviziuka ar meistriuka koki kad keistu dirzus ir panasiai? nes kur (V.kreves 112 ziedas) tas jau nebedirbs tenais iseina ir bus kazkoks studentas.
Stanislovas ten nebedirbs? Kur tada ji bus galima rasti? :[

stanislovas dirbs, o alexas nebekiš rankų prie variklių, kažkuo kitu užsiiminės, bet rasti jį ten galima bus...aš karočia mėnesį alexo laukiau kol grįš iš kažkur, kad pas jį einama variklio remonta pasidaryti, odaba jaučiu ant ledo likau :/

Tačiau per kitų meitrų rekomendacijas radau dar viena meistriuką, žiurėsim, kaip jis darbuosis.
« Paskutinį kartą keitė: 2007 Spalio 11, 18:50:18 sukūrė goodazz »
goodazz audi dalys  - naudotos s2/s4/s6/a200 20v ir kitų audi dalys
861011325

Neprisijungęs goodazz

  • Įrašai: 1643
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kaunas
Nutiko bėda.
Ardžiau savo rs'inius veidrodėlius, ryt vešiu dažyti, ir per durnuma vieną veidrodžio stiklą suskalžiau(keleivio pusės, skilo vertikaliai per pusę), kitas gražiai išsiėme.

Taigi gal žinote, kur kas galėtų manant tos pačios plastmasės įklijuoti veidrodėlį?Gal kas kur matęs ar girdėjęs.
Autopaslaugoj dar nebuvau..turbūt paskutiniam variantui pasiliksiu.Žinau kad buna paprastų veidrodėlių pirkti, rs'iniu nesitikiu rast.

HELP :/
goodazz audi dalys  - naudotos s2/s4/s6/a200 20v ir kitų audi dalys
861011325

Neprisijungęs Bajoras

  • 8-640-22223
  • Moderatorius
  • *
  • Įrašai: 37886
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kaunas
dek paprasta  stikla, tik apie kokia cia plasmase kalbi?

Neprisijungęs tomazas

  • Įrašai: 945
    • Žiūrėti profilį
veidzrodziui stikla ispjautu uz kokia 20 lt siaures pr "autokrislas", bet jei pas tave sildomi, tai ten bus paprastas

Neprisijungęs goodazz

  • Įrašai: 1643
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kaunas
dek paprasta  stikla, tik apie kokia cia plasmase kalbi?

na yra plastmasė ant kuriuos priklijuotas pats veidrodėlio stiklas, iš kitos pusės yra du "atsikišimai" prie kurių jungiasi šildymas.

veidzrodziui stikla ispjautu uz kokia 20 lt siaures pr "autokrislas", bet jei pas tave sildomi, tai ten bus paprastas

Hmz.. gal įklijuoti man i ta pačią vietą, kad būtų šildomi.
Anyway ačių butinai pasidomėsiu.
goodazz audi dalys  - naudotos s2/s4/s6/a200 20v ir kitų audi dalys
861011325