Labas, Svečias. Prašome prisijungti arba užsiregistruoti. Did you miss your activation email?




Autorius Tema: Servisai ir meistrai mūsų apylinkėse  (Skaityta 378227 kartus)

Neprisijungęs Joaquin

  • Įrašai: 652
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kaunas
Re: Servisai ir meistrai mūsų apylinkėse
« Atsakymas #625: 2009 Rugpjūčio 01, 17:33:58 »
nuo kada zodiui K.R.I.Z.E. cenzura reikia det ??

Neprisijungęs no one

  • Klubo draugas
  • *
  • Įrašai: 4483
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kaunas
Re: Servisai ir meistrai mūsų apylinkėse
« Atsakymas #626: 2009 Rugpjūčio 01, 17:39:47 »
nu bet 2,5x didesne kaina tay jau .... :)
vis del to nesupranti esmes.apie ka kalba.Buvo atliktas
SUVEDIMAS 40LT
VAZIUOKLES REMONTAS 60LT
Audi V8 4.2 MT 93m.  Audi coupe quattro 2.1T MT 86m. Subaru forester 2.5XT MT 04m.
4.2 servisas www.Remontocentras.lt  tel. Nr 8-37-206767 (darbo laikas 9-18val d.d.)

Neprisijungęs Dony

  • Įrašai: 33
    • Žiūrėti profilį
Re: Servisai ir meistrai mūsų apylinkėse
« Atsakymas #627: 2009 Rugpjūčio 01, 18:42:48 »
tai dziaukis kad dar prie to pacio ir tepalu nepakeite, zvakiu nauju nesusuku butum sumokejes uz suvedima 10x daugiau  :O pavyzdziui pas mane atvaziuoja zmogus ir jei pasakau kad sarnyro pakeitimas kainuos 20litu tai jau  mano bedos kad kazkoks sriubas neatsisuka ar kad sukdamas nusukau varsta, pasakiau kaina uz tokia ir darau arba skambinu zmoguj ir sakau, kad sudukas gaunasi ir arba kainuos daugiau arba nedaom nieko, tada jau klientuj sprest. labai geras pavyzdys buvo kai tvarke masiniuka ir tikrino tepalus visur na dapyle i deze 100ml o pasake kad puse litro. daugumoj tokiu serviziuksciu vyksta chaltura ir vyks, kaip cia vienas veikejas man yra pasakes gerai dirbsi liksi be darbo  :-{ yra marvelej geras zmogelis prie berots BP degalines netoli, kabo lenta prie nuosavo namo. ten daro gerai ir be jokiu smakliu, atvaziavai pasake kad tas anas kainuos mazdaug tiek ir tiek, jei ka paskambinsiu  :)

Neprisijungęs no one

  • Klubo draugas
  • *
  • Įrašai: 4483
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kaunas
Re: Servisai ir meistrai mūsų apylinkėse
« Atsakymas #628: 2009 Rugpjūčio 01, 18:52:37 »
Kartais net pikta skaityti tokius pareiskimus.Kazkodel visi mano kad bus gudresni uz kita.pabando kokius diskus pakeisti nulauzo nusuka puse varztu nieko nesigauna.Tada skambina i servisa ir klausia kiek disku pakeitimas.Atveza visa suvaryta masina o poto pyksta kad daugiau kainuoja.
idomus paskutio posto autorius  pradzioje jis sarnyrus keicia o poto jau jam viska geras zmogelis tvarko.
Niekados joks normalus autoservisas savo nuoziura nekeicia nei zvakiu nei tepalu.(isviso jie nezino kada tepalai buvo keisti ir butu toks poelgis apsurdiskas)
sitie darbai gali buti atliekami tvarkant kazka susijusi su gedimu ir jeigu gedimui nustatyti reikia pakeisti zvakes jos ir bus pakeistos.Nes jus uz gedimo nustatyma nenorite moketi daugiau nei 50lt vadinasi servisas tikrai netures kiekvienai masinai zvakiu pabandymui.Patys klientai priverciat servisus elgtis taip.Isviso kada ateis i Lietuva normalus automobilio prieziuros budas.
Audi V8 4.2 MT 93m.  Audi coupe quattro 2.1T MT 86m. Subaru forester 2.5XT MT 04m.
4.2 servisas www.Remontocentras.lt  tel. Nr 8-37-206767 (darbo laikas 9-18val d.d.)

Neprisijungęs jaunelis

  • Gimes Kritikuot
  • Įrašai: 7657
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kaunas
Re: Servisai ir meistrai mūsų apylinkėse
« Atsakymas #629: 2009 Rugpjūčio 01, 18:54:37 »
du kartus zerutys dare suvedima,abu kartus 70lt palikau...jokiu bedu nebuvo...o jeigu tau reikejo tam kad suvedima padaryt dar puse vaziuokles perinkt tai tavo bedos,bet ne meistru,tik tiek kad galejo pasukt ir perspet,bet kaip matau tave tiesiog prigavo..reklamos auka:))))

Neprisijungęs no one

  • Klubo draugas
  • *
  • Įrašai: 4483
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kaunas
Re: Servisai ir meistrai mūsų apylinkėse
« Atsakymas #630: 2009 Rugpjūčio 01, 18:57:54 »
du kartus zerutys dare suvedima,abu kartus 70lt palikau...jokiu bedu nebuvo...o jeigu tau reikejo tam kad suvedima padaryt dar puse vaziuokles perinkt tai tavo bedos,bet ne meistru,tik tiek kad galejo pasukt ir perspet,bet kaip matau tave tiesiog prigavo..reklamos auka:))))
kaip visada.padaro suvedima uz 40lt sako kad blogai padare  nes vistiek masina po kelia tampo.Pasako kad reikia dar pakeisti keleta vaziuokles detaliu tada jau gaunas lupikai ir apgavikai.zmones vaziuokit troleibusais ir nebus problemu.o jei turit per daug laisvo laiko eikit dirbti.ir remontas automobilio nebus toks baisus
Audi V8 4.2 MT 93m.  Audi coupe quattro 2.1T MT 86m. Subaru forester 2.5XT MT 04m.
4.2 servisas www.Remontocentras.lt  tel. Nr 8-37-206767 (darbo laikas 9-18val d.d.)

Neprisijungęs Tserber

  • Įrašai: 2348
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Aš dar nepasirinkau miesto
Re: Servisai ir meistrai mūsų apylinkėse
« Atsakymas #631: 2009 Rugpjūčio 01, 20:26:06 »
Nu cia irgi variantas nors man nesuprantama kaip galima vaziuot suvedima darytis su netvarkinga vaziuokle :) Visad varau suvedima darytis tik ta pacia arba sekancia diena po nauju detaliu instaliavimo ir visada stoviu salia ir ziuriu kas kaip "neatsisuka".

Neprisijungęs Joaquin

  • Įrašai: 652
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kaunas
Re: Servisai ir meistrai mūsų apylinkėse
« Atsakymas #632: 2009 Rugpjūčio 01, 23:06:29 »
Nu cia irgi variantas nors man nesuprantama kaip galima vaziuot suvedima darytis su netvarkinga vaziuokle :) Visad varau suvedima darytis tik ta pacia arba sekancia diena po nauju detaliu instaliavimo ir visada stoviu salia ir ziuriu kas kaip "neatsisuka".

kokia dar netwarkinga waziuokle ??? o kam tu manai as naujas padangas pirkau pries suwedimo daryma ?? ?? ??
 

Neprisijungęs Joaquin

  • Įrašai: 652
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kaunas
Re: Servisai ir meistrai mūsų apylinkėse
« Atsakymas #633: 2009 Rugpjūčio 01, 23:19:58 »
du kartus zerutys dare suvedima,abu kartus 70lt palikau...jokiu bedu nebuvo...o jeigu tau reikejo tam kad suvedima padaryt dar puse vaziuokles perinkt tai tavo bedos,bet ne meistru,tik tiek kad galejo pasukt ir perspet,bet kaip matau tave tiesiog prigavo..reklamos auka:))))

 jo ziuriu zmones issismaginot..kalbat jau niekus...masina visa twarkinga...tam paciam 4.2 servise amortus PRIEKINIUS keiciau (JEI KA )...TECHNIKINE praeita ir dar po technikines sailblokai pakeisti !! waziuokle visa ledas.  puse metu nedariau  suwedimo nes masina buwo netwarkinga, susitaisau masina kaip sau,nusiperku naujas padangas,nes nevienodai nudile,kad suwedima galetu padaryt kuo tiksliau!!...O jus cia diskuotuojat apie masinos bukle,jos net nemate... ?? IR DAR PASIKARTOSIU,tam servise iskart pakele masina ir parode kad wartai uzpuwe ir pasake kad kainuos brangiau,bet tikrai nemaniau kad nulups 2,5 kart daugiau !!!

Neprisijungęs Bajoras

  • 8-640-22223
  • Moderatorius
  • *
  • Įrašai: 37886
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kaunas
Re: Servisai ir meistrai mūsų apylinkėse
« Atsakymas #634: 2009 Rugpjūčio 01, 23:26:53 »
Na gal ju tokia taktika atsigriebti nuolaidai skirtus pinigus, gal is ties traukiu atsukti buvo neimanoma ar tikrai sunku. Sarnyras gali buti ir nebarstantis, tvarkingas bet per amziu uzkirmijes. Negalime manau nei teisti, nei teisinti. Remonte buna visokiu korijozu. Eini ardyti vieno, kitas vos laikosi ir luzta, arba pries tai buvo remontuota ir nusukti varztai ir t.t. tokiu atveju ne sutarta darba dirbi  o uzsiimi papildoma veikla. Buna kiti tik sukciauja tokiais atvejais ir mulkina klientus.

Sanciu servise tvarke peciuko ventiliatoriu (keitimas ar restauravimas buvo) aprodziau viska, kas, kur, kaip bus, ko tiketis... sutarem 100lt +dalys. Gavosi dalys x2 neaisku kodel ir uz darba x 4,5 karto. Pagrinde del ko pikta, kad butu bent informave apie darbu eiga ir augancia kaina...

p.s. cia ir quattro suvedimas/isvertimo reguliavimas 40lt pas juos, butu proga isbandyti ju sazininguma :D

Tiesa,

Neprisijungęs Joaquin

  • Įrašai: 652
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kaunas
Re: Servisai ir meistrai mūsų apylinkėse
« Atsakymas #635: 2009 Rugpjūčio 01, 23:42:38 »
saziningumo pas juos nerasi ,nors darba atliko gerai, pilnai tikiu kad visko pasitaiko remontuojant masinas, bet kai servisas didziulis,o masinytes tik gal 3 kokios stovi,eiliu nera..taj ir reikia nuo kazko,neaizku uz ka  nulupti viena kita lita..

pernai pametu B3 bulkai dariau suwedima pramones prie maximos "Dabolis" vadinasi ir warztai buwo uzpuwe,bet tiek tikrai nekainowo...
« Paskutinį kartą keitė: 2009 Rugpjūčio 01, 23:54:20 sukūrė extendet »

Neprisijungęs DM

  • Įrašai: 1556
    • Žiūrėti profilį
Re: Servisai ir meistrai mūsų apylinkėse
« Atsakymas #636: 2009 Rugpjūčio 02, 01:20:04 »
Nu cia irgi variantas nors man nesuprantama kaip galima vaziuot suvedima darytis su netvarkinga vaziuokle :) Visad varau suvedima darytis tik ta pacia arba sekancia diena po nauju detaliu instaliavimo ir visada stoviu salia ir ziuriu kas kaip "neatsisuka".

kokia dar netwarkinga waziuokle ??? o kam tu manai as naujas padangas pirkau pries suwedimo daryma ?? ?? ??
 

man net baisu pagalvot kas pas tave pries tai per padangos buvo :))))) 200 ratai plysta tu medyje :-] jei masina netvarkinga, tik seimininkas kaltas, o ne servisas... dziaukis, kad lietuvoj gyveni, vokietijoje butu tave is serviso isvare ir pasake, kad nusipirktum masina ... vat servisam tokie ziopliai atsiprasant ir daro antireklama, atvaziuoja su uzmusta masina, nepriziureta apvemta ir po to verkia, kad ant remonto 100 litu isleido... jei neturi pinigu ar tau ju gaila nevazinek su masina, tada neverksi, kad uz remonta reikia moketi...

man idomu kas man uz 40 litu suvedima padarytu, kai greiciu dezes remontas 8000 lt kainavo ;)

as jau senai sakiau, kad lietuviai auto transporto priziureti ir eksplotuoti nemoka... ir nezinia kada mokes... aisku yra isimciu (zmones kurie myli masina)...

Neprisijungęs Biesas

  • Įrašai: 4369
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kaunas
Re: Servisai ir meistrai mūsų apylinkėse
« Atsakymas #637: 2009 Rugpjūčio 02, 08:53:22 »
pasikartosiu - greiciausiai ratu suvedimas ir kainavo 40 lt, papildomi darbai , kurie buvo butini norint atlikti ratu suvedima - likusi suma. Pasiskaitykit sutartis, kurios buna atspaustos ant kito uzsakymo lapo puses gamyklu autorizuotu servisu - ten yra tokie punktai, kad servisas isipareigoja nustatyti ir suremontuoti gedima taikydamas is anksto sutarta kaina arba valandini ikaini, kuris yra xx lt, ir jis apskaiciuojamas xx metodu. papildomus rastus gedimus servisas remontuoja tik perspejes klienta ir suderines kaina, ISKYRUS TUOS ATVEJUS  KAI TUOS GEDIMUS BUTINA PASALINTI NORINT SUTAISYTI ARBA ATLIKTI KLIENTO PAGEIDAUJAMA PASLAUGA.

taip ir buvo padaryta - atliktas ratu suvedimas ir papildomi darbai, kurie buvo BUTINI norint atliktia ratu suvedima. kad kainuos brangiau jie iskarto kaip supratau perspejo ir pradejo sukiot tuos neatsisukancius varstus, tokiu atveju dazniausiai yra taikomas valandinis ikainis. cia ir gaunasi slidziausia vieta, kadangi turbut niekur nerasi uzpuvusio varzto atsukimo laiko normatyvo. visaskas skaiciuojama pagal faktiskai sugaista laika.

o moras butu toks: cia kaip ir materija is niekur neatsiranda ir niekur nepradingsta taip ir akciju ir nuolaidu tiesiog NERA. yra kaina uz kuria paslauga arba preke parduodama klientui.

Neprisijungęs Joaquin

  • Įrašai: 652
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kaunas
Re: Servisai ir meistrai mūsų apylinkėse
« Atsakymas #638: 2009 Rugpjūčio 02, 09:40:50 »
Nu cia irgi variantas nors man nesuprantama kaip galima vaziuot suvedima darytis su netvarkinga vaziuokle :) Visad varau suvedima darytis tik ta pacia arba sekancia diena po nauju detaliu instaliavimo ir visada stoviu salia ir ziuriu kas kaip "neatsisuka".

kokia dar netwarkinga waziuokle ??? o kam tu manai as naujas padangas pirkau pries suwedimo daryma ?? ?? ??
 

man net baisu pagalvot kas pas tave pries tai per padangos buvo :))))) 200 ratai plysta tu medyje :-] jei masina netvarkinga, tik seimininkas kaltas, o ne servisas... dziaukis, kad lietuvoj gyveni, vokietijoje butu tave is serviso isvare ir pasake, kad nusipirktum masina ... vat servisam tokie ziopliai atsiprasant ir daro antireklama, atvaziuoja su uzmusta masina, nepriziureta apvemta ir po to verkia, kad ant remonto 100 litu isleido... jei neturi pinigu ar tau ju gaila nevazinek su masina, tada neverksi, kad uz remonta reikia moketi...

man idomu kas man uz 40 litu suvedima padarytu, kai greiciu dezes remontas 8000 lt kainavo ;)

as jau senai sakiau, kad lietuviai auto transporto priziureti ir eksplotuoti nemoka... ir nezinia kada mokes... aisku yra isimciu (zmones kurie myli masina)...

JEI AS SU AUDI A8 WAZINECIAU TIKRAI NET NEBUCIAU UZSIMINES APIE TA SIMTA LITU !!! Bet taip nera,masina nera is brangiuju ir kai is tawes daugiau nulupa negu priklauso taj ir ima piktumas.
 o tu ziuriu vel sapalioji apie netwarkinga masina,auksciau pasiskaityt postus...
iswis nerwas pradeda imt kai cia tokie kaip tu trigrasi pradeda kis kur nereikia ir giriasi mano masinai greiciu deze 8000 lt kainavo...but nulupe 10000 ne za chuj ir pats tada kitaip kukuotum !

Neprisijungęs DM

  • Įrašai: 1556
    • Žiūrėti profilį
Re: Servisai ir meistrai mūsų apylinkėse
« Atsakymas #639: 2009 Rugpjūčio 02, 15:13:06 »
Nu cia irgi variantas nors man nesuprantama kaip galima vaziuot suvedima darytis su netvarkinga vaziuokle :) Visad varau suvedima darytis tik ta pacia arba sekancia diena po nauju detaliu instaliavimo ir visada stoviu salia ir ziuriu kas kaip "neatsisuka".

kokia dar netwarkinga waziuokle ??? o kam tu manai as naujas padangas pirkau pries suwedimo daryma ?? ?? ??
 

man net baisu pagalvot kas pas tave pries tai per padangos buvo :))))) 200 ratai plysta tu medyje :-] jei masina netvarkinga, tik seimininkas kaltas, o ne servisas... dziaukis, kad lietuvoj gyveni, vokietijoje butu tave is serviso isvare ir pasake, kad nusipirktum masina ... vat servisam tokie ziopliai atsiprasant ir daro antireklama, atvaziuoja su uzmusta masina, nepriziureta apvemta ir po to verkia, kad ant remonto 100 litu isleido... jei neturi pinigu ar tau ju gaila nevazinek su masina, tada neverksi, kad uz remonta reikia moketi...

man idomu kas man uz 40 litu suvedima padarytu, kai greiciu dezes remontas 8000 lt kainavo ;)

as jau senai sakiau, kad lietuviai auto transporto priziureti ir eksplotuoti nemoka... ir nezinia kada mokes... aisku yra isimciu (zmones kurie myli masina)...

JEI AS SU AUDI A8 WAZINECIAU TIKRAI NET NEBUCIAU UZSIMINES APIE TA SIMTA LITU !!! Bet taip nera,masina nera is brangiuju ir kai is tawes daugiau nulupa negu priklauso taj ir ima piktumas.
 o tu ziuriu vel sapalioji apie netwarkinga masina,auksciau pasiskaityt postus...
iswis nerwas pradeda imt kai cia tokie kaip tu trigrasi pradeda kis kur nereikia ir giriasi mano masinai greiciu deze 8000 lt kainavo...but nulupe 10000 ne za chuj ir pats tada kitaip kukuotum !

nieks cia niekur nesikisa, gyvenk toliau ir neverk. As tau tik pasakiau palyginimina, kad tu del 40 litu verki, o man del tiek reikejo nusizudyt tada pagal tave...

Neprisijungęs Joaquin

  • Įrašai: 652
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kaunas
Re: Servisai ir meistrai mūsų apylinkėse
« Atsakymas #640: 2009 Rugpjūčio 02, 15:48:29 »
wat tame ir reikalas kad niekas cia newerkia !! tik papasakokojau tokia istorija ir tiek....
nusizudyt tau niekas neliepe  :) tik yra masinu kainu remonto skirtumas...kuo brangesne tuo ir brangesnes dalys ir tt..   kaip kam ir 2 lt yra pinigas, o kaip kam ir 100 lt  nieko wertas...

Neprisijungęs no one

  • Klubo draugas
  • *
  • Įrašai: 4483
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kaunas
Re: Servisai ir meistrai mūsų apylinkėse
« Atsakymas #641: 2009 Rugpjūčio 02, 16:21:10 »
wat tame ir reikalas kad niekas cia newerkia !! tik papasakokojau tokia istorija ir tiek....
nusizudyt tau niekas neliepe  :) tik yra masinu kainu remonto skirtumas...kuo brangesne tuo ir brangesnes dalys ir tt..   kaip kam ir 2 lt yra pinigas, o kaip kam ir 100 lt  nieko wertas...
butent kad masinos kaina beveik neitakoja detaliu kainos.Kokybiskos detales ar tai bulka ar tai A8 kainuoja panasiai.O tiesiog kinietiskos detales iskreipe rinka bet ar tas detales galima vadinti detalemis yra geras klausimas.
Audi V8 4.2 MT 93m.  Audi coupe quattro 2.1T MT 86m. Subaru forester 2.5XT MT 04m.
4.2 servisas www.Remontocentras.lt  tel. Nr 8-37-206767 (darbo laikas 9-18val d.d.)

Neprisijungęs Dony

  • Įrašai: 33
    • Žiūrėti profilį
Re: Servisai ir meistrai mūsų apylinkėse
« Atsakymas #642: 2009 Rugpjūčio 02, 22:46:23 »
yra ir geru tu servisiuku bet yra ir kur niekutį mala, man kai dare suvedima is kart ant pakelejo uzkele apziurejo pasake ka daryt reikia, kiek kainuos ir tik tada state geometrijai, o ne tai kad va palik kai bus gatava pasuksim. ateini pasiimt ir ten kaina tokia ir anokia o pasiemes pinigu tik ant suvedimo ir kavos puodeliui va tad ir pikta buna. kaip sakant visada turi but zmogiskumo faktorius, o ne tai kad va, ai cia zioplas nenusimano pasakysim padarysim ir bus ok sumokes kiek noresim...
beja NO ONE, jei pasakiau kad keiciu sarnyrus ir kad marvelej geras meistriukas yra, tai kas cia tau netinka??? tiesiog teko su juo susidurti pamatyti kaip dirba ir tikrai likau patenkintas.
« Paskutinį kartą keitė: 2009 Rugpjūčio 02, 22:53:26 sukūrė Dony »

Neprisijungęs Remyga

  • Įrašai: 63
    • Žiūrėti profilį
Re: Servisai ir meistrai mūsų apylinkėse
« Atsakymas #643: 2009 Rugpjūčio 03, 16:21:54 »
Sveiki  (h)

Gal kas nors yra susidures su ketaus (spyziaus) virinimu. Reiketu suvirinti ismetimo kolektoriu, nes biskiuka atsirado skylute. Butu geriau kad veiksmas butu Kaune  :)

Neprisijungęs Dony

  • Įrašai: 33
    • Žiūrėti profilį
Re: Servisai ir meistrai mūsų apylinkėse
« Atsakymas #644: 2009 Rugpjūčio 03, 17:47:18 »
kazkur aleksote zinau kad virino berots netoli turgaus

Neprisijungęs Bajoras

  • 8-640-22223
  • Moderatorius
  • *
  • Įrašai: 37886
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kaunas
Re: Servisai ir meistrai mūsų apylinkėse
« Atsakymas #645: 2009 Rugpjūčio 05, 23:12:10 »
Reziume nuvaziuota i ta meskinuko servisa, pakalbejom del vaziuokles bukles, ko reikia, sutarme kaina ir viskas ciki piki. Nieko nenumatyto nei jie rado pas mane, nei man pateike. Tik vadybininkas ar kas ten toks, na siek tiek idomus, kazin ar su didele patirtim prie masinu anas dirba ?!? Na bet koks skirtumas, svarbu darbuotojai normalus (y)

Neprisijungęs Quattro!!!

  • Įrašai: 231
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kaunas
Re: Servisai ir meistrai mūsų apylinkėse
« Atsakymas #646: 2009 Rugpjūčio 08, 20:20:04 »
kur geriausiai pirkti vaziuokles dalis V8?  :s

Neprisijungęs Gedis

  • Banned!
  • Įrašai: 13709
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Klaipėda
Re: Servisai ir meistrai mūsų apylinkėse
« Atsakymas #647: 2009 Rugpjūčio 09, 11:08:24 »
todel visada geriausiai pries suvedima pasitikrinti vaziuokle,tuos mazgus kuriu pagalba darosi suvedimas ,isvirtimas ir kasteris.Tada nebus jokiu stebinanciu kainu.
čia pas bulką caster'is reguliuojasi  :O  ?!? ??

Neprisijungęs no one

  • Klubo draugas
  • *
  • Įrašai: 4483
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kaunas
Re: Servisai ir meistrai mūsų apylinkėse
« Atsakymas #648: 2009 Rugpjūčio 09, 13:51:52 »
todel visada geriausiai pries suvedima pasitikrinti vaziuokle,tuos mazgus kuriu pagalba darosi suvedimas ,isvirtimas ir kasteris.Tada nebus jokiu stebinanciu kainu.
čia pas bulką caster'is reguliuojasi  :O  ?!? ??
cia buvo atsakymas apskritai.
Audi V8 4.2 MT 93m.  Audi coupe quattro 2.1T MT 86m. Subaru forester 2.5XT MT 04m.
4.2 servisas www.Remontocentras.lt  tel. Nr 8-37-206767 (darbo laikas 9-18val d.d.)

Neprisijungęs Bajoras

  • 8-640-22223
  • Moderatorius
  • *
  • Įrašai: 37886
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kaunas
Re: Servisai ir meistrai mūsų apylinkėse
« Atsakymas #649: 2009 Rugpjūčio 09, 14:01:07 »
kur geriausiai pirkti vaziuokles dalis V8?  :s
is visu parduotuviu po biski kol atsirenki kas geriausia. Nei viena vieta nepasiulys visu geru daliu, tad tenka komplektuotis. Tam ir patirties reikia ir ziniu ;)