Labas, Svečias. Prašome prisijungti arba užsiregistruoti. Did you miss your activation email?




Autorius Tema: Servisai ir meistrai mūsų apylinkėse  (Skaityta 378335 kartus)

Neprisijungęs Andrejka

  • Įrašai: 1419
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kaunas
Nu blin :D Sorry jei kvailai atrodo mano parašymas, bet tai jei nekvailas tai ko ten gali nesurinkt? Ypač kai ten viskas išsineria ir nereik išpresuot nieko. Aišku išimčių yra kai kasnors užpuves būna, bet tai jei turi garažą gera ir kelis įrankius tai tik geras savaitgalio praleidimas tavrkant mašiniuka. Pasmane Q tai dar gale idomesnė situacija  (be) (be)

Neprisijungęs no one

  • Klubo draugas
  • *
  • Įrašai: 4483
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kaunas
zinai as tau sumokeciau jei leistum ziureti kaip pazeri bent viena puse kokiai A8 ar A4 nera skirtumo po 2000m. :)
pažerti tai dar vienas dalykas, bet va surinkti...
ten surinkime nera nieko sudetingo.visa problema isardyme bet zmogus nesusidures tai ir nezino.
Audi V8 4.2 MT 93m.  Audi coupe quattro 2.1T MT 86m. Subaru forester 2.5XT MT 04m.
4.2 servisas www.Remontocentras.lt  tel. Nr 8-37-206767 (darbo laikas 9-18val d.d.)

Neprisijungęs Andrejka

  • Įrašai: 1419
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kaunas
zinai as tau sumokeciau jei leistum ziureti kaip pazeri bent viena puse kokiai A8 ar A4 nera skirtumo po 2000m. :)
pažerti tai dar vienas dalykas, bet va surinkti...
ten surinkime nera nieko sudetingo.visa problema isardyme bet zmogus nesusidures tai ir nezino.

Ka aš žinau bulkai kelis kart viska perinkau ten supresuot gan sunku sudedant, a4 nesenai viena trauke priekinę viršutinę link galo pasikeičiau, dar buvau atsukes stabilizatorių išnėres, nematau problemu. :D Gal patys nebandėt ir baisiai ta aliumka atrodo. Jei keistusi ne traukės, o reiktu supresuoti naujus sailemblokus tada vargas.

Šitas daiktas labai praverčia.
« Paskutinį kartą keitė: 2009 Kovo 12, 21:41:26 sukūrė Andrejka »

Neprisijungęs no one

  • Klubo draugas
  • *
  • Įrašai: 4483
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kaunas
ne ne mes tikrai nebande kur cia mums audi taisyti :D mes gi, o apskritai kas mes ?
Bet kita karta paklausyk kaip zmones kalba kurie tikrai zino.o ne  irodinek savo tiesa.
Audi V8 4.2 MT 93m.  Audi coupe quattro 2.1T MT 86m. Subaru forester 2.5XT MT 04m.
4.2 servisas www.Remontocentras.lt  tel. Nr 8-37-206767 (darbo laikas 9-18val d.d.)

Neprisijungęs Andrejka

  • Įrašai: 1419
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kaunas
ne ne mes tikrai nebande kur cia mums audi taisyti :D mes gi, o apskritai kas mes ?
Bet kita karta paklausyk kaip zmones kalba kurie tikrai zino.o ne  irodinek savo tiesa.

Galim pasiginčyt, nesakau kad nedarę ar nežino, tiesiog iškart sako kad pačiam sunku ar neimanoma, nei žinom vienas kita nei ka, jeigu abi rankos ne kairios tai tikrai ten nėra sudėtinga aišku nepadarysi greitai kaip servise atkalta rankelė, bet tai nereik nuvertint ir kitų, dažniausiai servisuose būna nepatys gudriausi ir dirba atmestinai, todėl stengiuosi pats kiek galima pasidaryti. 

Neprisijungęs no one

  • Klubo draugas
  • *
  • Įrašai: 4483
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kaunas
ne ne mes tikrai nebande kur cia mums audi taisyti :D mes gi, o apskritai kas mes ?
Bet kita karta paklausyk kaip zmones kalba kurie tikrai zino.o ne  irodinek savo tiesa.

Galim pasiginčyt, nesakau kad nedarę ar nežino, tiesiog iškart sako kad pačiam sunku ar neimanoma, nei žinom vienas kita nei ka, jeigu abi rankos ne kairios tai tikrai ten nėra sudėtinga aišku nepadarysi greitai kaip servise atkalta rankelė, bet tai nereik nuvertint ir kitų, dažniausiai servisuose būna nepatys gudriausi ir dirba atmestinai, todėl stengiuosi pats kiek galima pasidaryti. 
gerai aiskinu paskutini karta.
pirmoje zinute tau rasiau kad didziausia problema prasideda po 2000m kaip ir visas kelmas yra aliuminis. ir jeigu kazkas lindo ir nesutepe ilguju varztu kur laiko virsutines traukutes jo isimti (sveiko) beveik neimanoma.
pirma per sias dienas dvi stoikes viena S8 2000 kita A4 2003 ir spek kaip man jas pardave. su visom traukutem.sako neisiminesim nes vistiek neisimsim.Viena varzta isiminejom apie 4 valandas tam kad nesugadinti kelmo ir varzto.Jeigu esi girdejas aliuminio reakcijas su kitais metalais dabar suprasi apie ka as kalbu.
Audi V8 4.2 MT 93m.  Audi coupe quattro 2.1T MT 86m. Subaru forester 2.5XT MT 04m.
4.2 servisas www.Remontocentras.lt  tel. Nr 8-37-206767 (darbo laikas 9-18val d.d.)

Neprisijungęs Andrejka

  • Įrašai: 1419
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kaunas
ne ne mes tikrai nebande kur cia mums audi taisyti :D mes gi, o apskritai kas mes ?
Bet kita karta paklausyk kaip zmones kalba kurie tikrai zino.o ne  irodinek savo tiesa.



Galim pasiginčyt, nesakau kad nedarę ar nežino, tiesiog iškart sako kad pačiam sunku ar neimanoma, nei žinom vienas kita nei ka, jeigu abi rankos ne kairios tai tikrai ten nėra sudėtinga aišku nepadarysi greitai kaip servise atkalta rankelė, bet tai nereik nuvertint ir kitų, dažniausiai servisuose būna nepatys gudriausi ir dirba atmestinai, todėl stengiuosi pats kiek galima pasidaryti. 
gerai aiskinu paskutini karta.
pirmoje zinute tau rasiau kad didziausia problema prasideda po 2000m kaip ir visas kelmas yra aliuminis. ir jeigu kazkas lindo ir nesutepe ilguju varztu kur laiko virsutines traukutes jo isimti (sveiko) beveik neimanoma.
pirma per sias dienas dvi stoikes viena S8 2000 kita A4 2003 ir spek kaip man jas pardave. su visom traukutem.sako neisiminesim nes vistiek neisimsim.Viena varzta isiminejom apie 4 valandas tam kad nesugadinti kelmo ir varzto.Jeigu esi girdejas aliuminio reakcijas su kitais metalais dabar suprasi apie ka as kalbu.


Na tai mes čia ne apie ta pati, aš apie saviškės a4 aliumka, o kad būna tokių baikių tai aš nesakau.
Pats esu gan nemažai ardęs virinęs ir su boshu pjaustęs, kad nuimčiau.
Tiesiog aš gan dažnai sutinku toki neigiama požiūrį, kai vienas moka o kitas ale žioplas :D

Taika !!!


Neprisijungęs no one

  • Klubo draugas
  • *
  • Įrašai: 4483
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kaunas
 :H
paskambinu sakau kiek kelmas sako 100lt.
nuvaziuoju.
ziuriu varztas uzlauztas kazka ten krapsto. nu sakau imu as ta kelma.tai sako dabar su traukutem parduodam tik 160lt.sakau nereikia traukuciu.tai kad neisimam ir kitaip neparduosim.nes jei dar pabandysim tai sulauzysim :)
na kas beliko vienaip ar kitaip gera kaina.
« Paskutinį kartą keitė: 2009 Kovo 12, 22:11:03 sukūrė no one »
Audi V8 4.2 MT 93m.  Audi coupe quattro 2.1T MT 86m. Subaru forester 2.5XT MT 04m.
4.2 servisas www.Remontocentras.lt  tel. Nr 8-37-206767 (darbo laikas 9-18val d.d.)

Neprisijungęs Andrejka

  • Įrašai: 1419
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kaunas
:H
paskambinu sakau kiek kelmas sako 100lt.
nuvaziuoju.
ziuriu varztas uzlauztas kazka ten krapsto. nu sakau imu as ta kelma.tai sako dabar su traukutem parduodam tik 160lt.sakau nereikia traukuciu.tai kad neisimam ir kitaip neparduosim.nes jei dar pabandysim tai sulauzysim :)
na kas beliko vienaip ar kitaip gera kaina.

Aha būna kurjozų,
man suvirino žigulio reduktorių galinio tilto ir sakė kad ilgai laikys, kita dieną vėl vienas ratas tik kabino.

Neprisijungęs WazZuP

  • Įrašai: 257
    • Žiūrėti profilį
Reikejo paciam virintis ta Reduktoriu :) pamenu 16 metu budami suvirinom ziguliui reduktoriui taip kad satelitu dezute buvo vientisa mase tai laike pora metu.. kol nepardaveu :)

Neprisijungęs paulenas

  • Įrašai: 351
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kaunas
Kur patartumete detis signalizacija?
Kad butu patikimi zmones ir kaina normali?

Neprisijungęs SpryndiS

  • Įrašai: 191
    • Žiūrėti profilį
Kas Kaune uzsiima Vairu ar paneles aptraukimu poto kai jos  buna issautos? :)

Neprisijungęs dvdukas

  • Įrašai: 269
    • Žiūrėti profilį
Gal zinote kur gerai daro Kns ratu suvedima?

Aš deladoje dariau, ten vakare už truputi pigiau buvo, tai iš pirmo kart truputi traukė į šali, bet klibėjo guolis atraminis, antrakart padarė gerai (beje už dyka jau pataisė)
Su Delada buciau atsargus. Dirbu salia ju. Kartais firmos masinas pas juos atiduodam. Dazniausiai po to reikia arba pas juos antra karta varyti ar kitur is karto vezam. Visgi De-LADA... Vardas daug pasakantis...

Neprisijungęs dvdukas

  • Įrašai: 269
    • Žiūrėti profilį
Kur patartumete detis signalizacija?
Kad butu patikimi zmones ir kaina normali?
Del signolkes gali pabandyti Sampernoj. Tvarkingai dirba.

Vacas

  • Svečias
Pasidariau ratu suvedima,(Helijo ratai) labai patenkintas - greitai ir operatyviai

Neprisijungęs a200

  • Įrašai: 1765
    • Žiūrėti profilį
Pasidariau ratu suvedima,(Helijo ratai) labai patenkintas - greitai ir operatyviai
ten tas zilas su kasyte gerai vadovauja, delto gerai ir greit viskas vyksta. keiciausi tepalus pora kartu tai iskart ta pacia diena uzsirasius per 15min pakeisdavo (y)

Neprisijungęs Gabriel

  • Vilniaus miestas
  • Įrašai: 2755
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Vilnius
 (+)  pats kelis kartus remontavau. Esu nusivyles ju darbu ir apskritai nepatinka man jie.

Gal zinote kur gerai daro Kns ratu suvedima?

Aš deladoje dariau, ten vakare už truputi pigiau buvo, tai iš pirmo kart truputi traukė į šali, bet klibėjo guolis atraminis, antrakart padarė gerai (beje už dyka jau pataisė)
Su Delada buciau atsargus. Dirbu salia ju. Kartais firmos masinas pas juos atiduodam. Dazniausiai po to reikia arba pas juos antra karta varyti ar kitur is karto vezam. Visgi De-LADA... Vardas daug pasakantis...

Neprisijungęs raima

  • Įrašai: 2158
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kaunas
sveiki visi. norejau jusu paklausti ar sunkei ardosi priekine panele (audi 100 c4 91m)?

Neprisijungęs Zemintaz

  • Įrašai: 554
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Užsienis
Nesunkiai ardosi :)

Neprisijungęs no one

  • Klubo draugas
  • *
  • Įrašai: 4483
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kaunas
ne ta tema virukai  (h)
Audi V8 4.2 MT 93m.  Audi coupe quattro 2.1T MT 86m. Subaru forester 2.5XT MT 04m.
4.2 servisas www.Remontocentras.lt  tel. Nr 8-37-206767 (darbo laikas 9-18val d.d.)

Neprisijungęs raima

  • Įrašai: 2158
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kaunas
Nesunkiai ardosi :)

o seip dauk reikia isardyti? reikia skydeli nuimti?

Neprisijungęs Bajoras

  • 8-640-22223
  • Moderatorius
  • *
  • Įrašai: 37886
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kaunas
Pakartosiu ir as - cia ne ta tema, nedarom jovalo temose ;) Jei skirtum bent 5-10min smulkiai apziurai kur kokie varstai stovi aplink - klausimu maziau kiltu ;)

Neprisijungęs beee

  • Įrašai: 621
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kaunas
sveiki manau gal cia pataikiau ;)  gal zinot kaune yra koks sirotas (kad prekautu audi dalimis) ;) buten b3 ar b4 :)
ta prasme kainos nesikandziotu :/ gal mane supratot ka turiu omeny
« Paskutinį kartą keitė: 2009 Kovo 23, 18:05:14 sukūrė audiniukas »

Neprisijungęs voisniz

  • Įrašai: 2564
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kaunas
Kur patartumete detis signalizacija?
Kad butu patikimi zmones ir kaina normali?
gerai daro partizanu g, nugarinej thomas philips dalyje ;) ten garazai

allroad4.2

  • Svečias
sveiki manau gal cia pataikiau ;)  gal zinot kaune yra koks sirotas (kad prekautu audi dalimis) ;) buten b3 ar b4 :)
ta prasme kainos nesikandziotu :/ gal mane supratot ka turiu omeny

Važiuok nuo Kauno link Karmėlavos, tik išvažiavęs iš kauno apsisuk ties kažkokiu pirmu ženklus. Bus Autoangaras. Geras bičas ten vadovauja. Supranta.  Ir tuo pačiu dėl signalkės gedimo man jis davė numerį - 868992429, irgi chebra padarė greitai ir gerai.