Labas, Svečias. Prašome prisijungti arba užsiregistruoti. Did you miss your activation email?




Autorius Tema: Servisai ir meistrai mūsų apylinkėse  (Skaityta 381650 kartus)

Neprisijungęs Tom4s

  • Įrašai: 6846
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kaunas
O ką patartumėt pakabai remontuotis? Darbo reikalais dažnai būnu Kaune, kartais net po savaitę, galvoju gal reikia pradėti čia ieškotis serviso/garažo
pakabai remontuotis patarčiau 4.2 servisą (y) Susirask jų temą prie "Paslaugos". Daugelis iš mūsų ten remontuojasi savo audines ir ne tik ir patenkinti (+)

Neprisijungęs Biesas

  • Įrašai: 4369
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kaunas
oi, dekui Stam uz gera zodi....  (v)

taduske

  • Svečias
su 4.2 servisu man nepasiseke,gal sutapimas,gal jiem prasta diena buvo

Neprisijungęs a200

  • Įrašai: 1765
    • Žiūrėti profilį
su 4.2 servisu man nepasiseke,gal sutapimas,gal jiem prasta diena buvo
kas buvo?

Neprisijungęs Tom4s

  • Įrašai: 6846
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kaunas
su 4.2 servisu man nepasiseke,gal sutapimas,gal jiem prasta diena buvo
ir kas gi nepasisekė ?? :V Kas per mašina, kas blogai padaryta ?? :V

taduske

  • Svečias
su 4.2 servisu man nepasiseke,gal sutapimas,gal jiem prasta diena buvo
kas buvo?
kaip ir visuose servisose ta pati gydykla  audi a8 sutvarke viena dalyka isvaziavau su kita problema kur net nebuvo

Neprisijungęs Tom4s

  • Įrašai: 6846
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kaunas
o galima konkrečiau ?? :V Pokolkas labiau į skiedimą man tai neša (h)

Neprisijungęs no one

  • Klubo draugas
  • *
  • Įrašai: 4483
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kaunas
su 4.2 servisu man nepasiseke,gal sutapimas,gal jiem prasta diena buvo
kas buvo?
kaip ir visuose servisose ta pati gydykla  audi a8 sutvarke viena dalyka isvaziavau su kita problema kur net nebuvo
kodel nieko apie tai mes nezinom ? papasakok apie ka kalba eina ?
Audi V8 4.2 MT 93m.  Audi coupe quattro 2.1T MT 86m. Subaru forester 2.5XT MT 04m.
4.2 servisas www.Remontocentras.lt  tel. Nr 8-37-206767 (darbo laikas 9-18val d.d.)

Neprisijungęs Bajoras

  • 8-640-22223
  • Moderatorius
  • *
  • Įrašai: 37886
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kaunas
Va kaip idomiai cia :V nusiskundimas yra rasomas viesai, o net paciu meistru neinformuota :D Idomiai ?!? :D As asmeniskai pradzioj su meistrais pasikalbu - o tik paskui galima imtis kaltinimais jeigu jie is ties kalti ir trukumu nepasalino, nes siuo atveju tenka pritarti Stam (+)

Neprisijungęs no one

  • Klubo draugas
  • *
  • Įrašai: 4483
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kaunas
su 4.2 servisu man nepasiseke,gal sutapimas,gal jiem prasta diena buvo
kas buvo?
kaip ir visuose servisose ta pati gydykla  audi a8 sutvarke viena dalyka isvaziavau su kita problema kur net nebuvo
visur ir visiems pasitaiko tiek klaidu tiek sutapimu bet visi esam zmones ir visi galim sneketis.As tikrai neesu toks su kuriuo butu galima nesusikalbeti ar kuris buti agresyvus ir nesiskaitytu su zmonemis.Dar neesu gaves nei vieno skundo i kuri butume nekreipia demesio.Todel prasau pirma pasakyti kas per problema, galite tai sakyti kaip jums patogiau ar viesai ar privaciai, bet jeigu tai buvo ir yra musu kalte mes butinai spresime sita problema.
Audi V8 4.2 MT 93m.  Audi coupe quattro 2.1T MT 86m. Subaru forester 2.5XT MT 04m.
4.2 servisas www.Remontocentras.lt  tel. Nr 8-37-206767 (darbo laikas 9-18val d.d.)

allroad4.2

  • Svečias
aš dar pas jus naujokas, bet kiek skaičiau, šiuo servisu dauguma yra patenkinti. Taip pat radau jau kaune ir kas pakabas perdarinėja, bet ne šitas servisas, o kažkur vilijampolėje
Va dar ką radau:
http://www.foresterclub.lt/phpBB2/viewtopic.php?t=356
« Paskutinį kartą keitė: 2009 Kovo 01, 16:19:44 sukūrė allroad4.2 »

allroad4.2

  • Svečias
Gal labai neužpyksit, norėčiau paklausti kur kaune galima už teisingą kainą ištampyt mašiną, jei gavus į šikną?
Mašina C4-A6 2.8 quattro,avant, AT, sidabrinė, metų ~96, gavus taip, kad išdužę langai šoniniai, arkos lenktos, stoikės.
Ir kiek tokia šiai dienai verta važiuojanti?

Neprisijungęs Tserber

  • Įrašai: 2348
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Aš dar nepasirinkau miesto
realiai manau, kad pigiau bus koki angla supjaustyt ir virint :)

Spy

  • Svečias
gal kas zino kur kaune nulipdytu is stiklo pluosto audi coupe priekiniui buferiui lupa (pazeminima)? :)

Neprisijungęs Andrejka

  • Įrašai: 1419
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kaunas
Kur kaune restauruoja aliumine vaziuokle? Kiek paskaitinėjau temose esančiose, tai technikos gatvėje yra ir dar kažkur, bet gal galit kas parekomenduot gerą servisiuką, vistiek patys tvarkotės, dar įdomu kur garantiją suteiktu, yra dar kažkoks servisiukas šalia delados, bet nzn kur tiksliau.

Neprisijungęs Bajoras

  • 8-640-22223
  • Moderatorius
  • *
  • Įrašai: 37886
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kaunas
Tvarkomes mes cia:

Specializuotos remonto dirbtuves  Audi automobiliams Kaune. Tel.: 8-37-206767 mob. 864710559, el. paštas keturiduservis@gmail.com

Neprisijungęs Andrejka

  • Įrašai: 1419
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kaunas
Tvarkomes mes cia:

Specializuotos remonto dirbtuves  Audi automobiliams Kaune. Tel.: 8-37-206767 mob. 864710559, el. paštas keturiduservis@gmail.com

Deja jie neužsiima restauravimu.
« Paskutinį kartą keitė: 2009 Kovo 11, 16:46:39 sukūrė Andrejka »

Neprisijungęs Bajoras

  • 8-640-22223
  • Moderatorius
  • *
  • Įrašai: 37886
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kaunas
Kur kaune restauruoja aliumine vaziuokle? Kiek paskaitinėjau temose esančiose, tai technikos gatvėje yra ir dar kažkur, bet gal galit kas parekomenduot gerą servisiuką, vistiek patys tvarkotės, dar įdomu kur garantiją suteiktu, yra dar kažkoks servisiukas šalia delados, bet nzn kur tiksliau.
Servisai patys nerestauruoja, o veza i dirbtuves kurios butent tokias paslaugas atlieka. Seip maniau kad serviso ieskai.

Neprisijungęs Andrejka

  • Įrašai: 1419
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kaunas
Jei dabar nebutų ta apkalbama krizė tai imčiau nauja ir nė minčių, dabar jieškau kur pigiau , t.y restauruooja.
O dėl pakeitimo tai tokių paprastų dalykų nepatikiu niekam kitam :)

Neprisijungęs Bajoras

  • 8-640-22223
  • Moderatorius
  • *
  • Įrašai: 37886
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kaunas
Sakai paprasta A8 vaziuokle pazerti? :) Teko tai daryti su aliumine vaziuokle?

Vacas

  • Svečias
Gal zinote kur gerai daro Kns ratu suvedima?

Neprisijungęs Andrejka

  • Įrašai: 1419
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kaunas
Sakai paprasta A8 vaziuokle pazerti? :) Teko tai daryti su aliumine vaziuokle?

Visos nebuvau dar pažeręs, bet problemos manau tik dėl suvedimo gali kilti, jei turi visas traukutes, tai tik nenusukt ko nors reik ;) dar kartai presas reikalingas būna.

Neprisijungęs Andrejka

  • Įrašai: 1419
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kaunas
Gal zinote kur gerai daro Kns ratu suvedima?

Aš deladoje dariau, ten vakare už truputi pigiau buvo, tai iš pirmo kart truputi traukė į šali, bet klibėjo guolis atraminis, antrakart padarė gerai (beje už dyka jau pataisė)

Neprisijungęs no one

  • Klubo draugas
  • *
  • Įrašai: 4483
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kaunas
Sakai paprasta A8 vaziuokle pazerti? :) Teko tai daryti su aliumine vaziuokle?

Visos nebuvau dar pažeręs, bet problemos manau tik dėl suvedimo gali kilti, jei turi visas traukutes, tai tik nenusukt ko nors reik ;) dar kartai presas reikalingas būna.
zinai as tau sumokeciau jei leistum ziureti kaip pazeri bent viena puse kokiai A8 ar A4 nera skirtumo po 2000m. :)
Audi V8 4.2 MT 93m.  Audi coupe quattro 2.1T MT 86m. Subaru forester 2.5XT MT 04m.
4.2 servisas www.Remontocentras.lt  tel. Nr 8-37-206767 (darbo laikas 9-18val d.d.)

Neprisijungęs Tom4s

  • Įrašai: 6846
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kaunas
zinai as tau sumokeciau jei leistum ziureti kaip pazeri bent viena puse kokiai A8 ar A4 nera skirtumo po 2000m. :)
pažerti tai dar vienas dalykas, bet va surinkti...