Labas, Svečias. Prašome prisijungti arba užsiregistruoti. Did you miss your activation email?




Autorius Tema: Servisai ir meistrai mūsų apylinkėse  (Skaityta 381590 kartus)

Neprisijungęs Joaquin

  • Įrašai: 652
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kaunas
Re: Servisai ir meistrai mūsų apylinkėse
« Atsakymas #3475: 2018 Balandžio 19, 20:39:20 »
Ar yra servisu,meistru, kaune, kurie tvarko Mechanines greiciu dezes,quatro 5 begiu, ner 5 begio, be veiveriu 51A ???

Neprisijungęs edgaras1989

  • Įrašai: 1906
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kaunas
Re: Servisai ir meistrai mūsų apylinkėse
« Atsakymas #3476: 2018 Balandžio 20, 08:35:54 »
Ar yra servisu,meistru, kaune, kurie tvarko Mechanines greiciu dezes,quatro 5 begiu, ner 5 begio, be veiveriu 51A ???

Ipolito servisas

Neprisijungęs Autopilotas

  • Įrašai: 763
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kitas miestas
Re: Servisai ir meistrai mūsų apylinkėse
« Atsakymas #3477: 2018 Balandžio 21, 17:38:29 »
vairoma
sitie rimciausi?dar kitu variantu yra? :)

Neprisijungęs Leopoldas

  • Cosmic Green Metallic
  • Moderatorius
  • *
  • Įrašai: 3197
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Aš dar nepasirinkau miesto
Re: Servisai ir meistrai mūsų apylinkėse
« Atsakymas #3478: 2018 Balandžio 21, 18:33:56 »
sitie rimciausi?dar kitu variantu yra? :)
Berods ašigalio g dar tvarko

Išsiųsta naudojantis VTR-L29 Tapatalk 4 Lt


Neprisijungęs edga005

  • Įrašai: 16
    • Žiūrėti profilį
Kur kaune galima pajunkt kompa akumo pririsimui taipat manau nepriristas mmi blokas kaskoks?

Neprisijungęs only AUDI

  • Moderatorius
  • *
  • Įrašai: 15998
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Aš dar nepasirinkau miesto
Kur kaune galima pajunkt kompa akumo pririsimui taipat manau nepriristas mmi blokas kaskoks?

Yra jo kontaktai  http://www.audiklubas.com/forumas/profile/?u=5

Neprisijungęs sljulius

  • Įrašai: 55
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kaunas
Sveiki,
Kokį servisą/meistrą rekomenduotumėt važiuoklės patikrinimui/remontui. Sukant staigiai į dešinę panašu jog sučirpia kairė pusė. Stabdžiai lygūs, ratas nekliba, bent su ranka judinant. Auto a6 c6 q.

Patikrinau TA vaziuokle. Nieko nerado.
« Paskutinį kartą keitė: 2018 Gegužės 24, 13:26:46 sukūrė sljulius »

Neprisijungęs Rokas156

  • Įrašai: 52
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kaunas
Sveiki,

Kur Kaune geriausia kreiptis, kad sutvarkytu priekini buferi (uzkabinau, palauziau siek tiek), perdazytu abu buferius ir slenksti. Masina A6 C6. Dar vienos lempos laikikli reik sutvarkyt (kliba lempa). Butu gerai, kad viska sutvarkytu vienoj vietoj (buferi, lempa ir perdazytu).

Neprisijungęs perdanga

  • Įrašai: 9
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Vilnius
Sveiki,
Kokį servisą/meistrą rekomenduotumėt važiuoklės patikrinimui/remontui. Sukant staigiai į dešinę panašu jog sučirpia kairė pusė. Stabdžiai lygūs, ratas nekliba, bent su ranka judinant. Auto a6 c6 q.

Patikrinau TA vaziuokle. Nieko nerado.

Gali važiuoti čia, nemokamai patikrins važiuoklę https://toptis.lt/automobiliu-remontas/vaziuokles-remontas/nemokama-vaziuokles-patikra/

Neprisijungęs only AUDI

  • Moderatorius
  • *
  • Įrašai: 15998
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Aš dar nepasirinkau miesto
Gali važiuoti čia, nemokamai patikrins važiuoklę https://toptis.lt/automobiliu-remontas/vaziuokles-remontas/nemokama-vaziuokles-patikra/

Klysti,paslauga kainuoja 10 eur, nebent pas juos ir remontuosi, o šiaip nieko nemokamo nėra, nei patikrinimo, nei tepalų keitimo  :-)
« Paskutinį kartą keitė: 2018 Birželio 01, 17:11:12 sukūrė only AUDI »

Neprisijungęs Allrad

  • Įrašai: 231
    • Žiūrėti profilį
Klysti,paslauga kainuoja 10 eur, nebent pas juos ir remontuosi, o šiaip nieko nemokamo nėra, nei patikrinimo, nei tepalų keitimo  :-)

 Tai klausimas paprastas tokiu atveju (nes mane irgi domina), kokia paslaugų kokybė Tavo manymu ten tam toptip ar kaip ten :D

Neprisijungęs only AUDI

  • Moderatorius
  • *
  • Įrašai: 15998
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Aš dar nepasirinkau miesto
Tai klausimas paprastas tokiu atveju (nes mane irgi domina), kokia paslaugų kokybė Tavo manymu ten tam toptip ar kaip ten :D

Kvaila butu rasyti apie kokybe ten neapsilankius,bet is savo praktikos su meistrais galiu pasakyti, geram servisui (ar siaip garaziniam meistrui)jokiu tokiu akciju nereikia, pas juos klientu eiles i prieki ir zmones jas laukia.

Neprisijungęs Algirdaz

  • Įrašai: 133
    • Žiūrėti profilį
Kas Kaune isprogramuotu ir uzglusintu egr'a? Nes kompas meta egr klaida. Trauka nedingus, tik kazka dare, jog tepalo neleistu, tai nuo to ir prasidejo. Auto- a4 b6 2004 1.9tdi 74kw. Ir kaip per technikine po to del glusinto egr reikalai?

Neprisijungęs only AUDI

  • Moderatorius
  • *
  • Įrašai: 15998
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Aš dar nepasirinkau miesto
Kas Kaune isprogramuotu ir uzglusintu egr'a? Nes kompas meta egr klaida. Trauka nedingus, tik kazka dare, jog tepalo neleistu, tai nuo to ir prasidejo. Auto- a4 b6 2004 1.9tdi 74kw. Ir kaip per technikine po to del glusinto egr reikalai?

https://rekvizitai.vz.lt/imone/ra_paslauga/

Neprisijungęs arvydas a4

  • Įrašai: 13
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kaunas
sveiki kur butu galima pasitikrint susitvarkyt pneumatine vaziuokle kaune audi a6 c6

Neprisijungęs DiagAUTO

  • Įrašai: 17
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kaunas
Sveiki, gal kas dėjosi parkavimosi įrangą į Audi A6 C6 2008? Reiktų serviso, kuris sudėtų parkavimo įrangą, išgręžtų buferius ir pririštų parkingo sistemą prie MMI. Būtų šaunu sulaukti pasiūlymų, kas užsiima tokiais darbais.

Neprisijungęs only AUDI

  • Moderatorius
  • *
  • Įrašai: 15998
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Aš dar nepasirinkau miesto
Sveiki, gal kas dėjosi parkavimosi įrangą į Audi A6 C6 2008? Reiktų serviso, kuris sudėtų parkavimo įrangą, išgręžtų buferius ir pririštų parkingo sistemą prie MMI. Būtų šaunu sulaukti pasiūlymų, kas užsiima tokiais darbais.

Jeigu gręžti buferius, tai dar ir laikiklių davikliams reikės ir juos priklijuoti. Meistrai http://www.audiklubas.com/forumas/forumo-dalyviu-auto-garazas/spiritless-garazas/msg1986811/#msg1986811

Neprisijungęs kodis

  • Įrašai: 1427
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kaunas
Gal kas parekomenduos kur Kaune gera meistreili kuris paziuretu sankaba  mano VAG'ui.
Nenoriu keisti to ko nereikia, o tai paskui buna, kad reik ir smagrati ir sankaba ir visus cilindriukus pakeist :)

Neprisijungęs only AUDI

  • Moderatorius
  • *
  • Įrašai: 15998
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Aš dar nepasirinkau miesto
Gal kas parekomenduos kur Kaune gera meistreili kuris paziuretu sankaba  mano VAG'ui.
Nenoriu keisti to ko nereikia, o tai paskui buna, kad reik ir smagrati ir sankaba ir visus cilindriukus pakeist :)


Tai, kad tik išardžius matosi ką keisti, o joks meistras nelauks kol važinėsi ir ieškosi kur nupirkti.

Neprisijungęs kodis

  • Įrašai: 1427
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kaunas
Tai as ir nesiruosiu vazinet ir pirkt detaliu :)Ieskau tik kas uzsiema tuom, o tai dabar sankabos pedalas, keistai veikia  (H-)

Neprisijungęs only AUDI

  • Moderatorius
  • *
  • Įrašai: 15998
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Aš dar nepasirinkau miesto
Tai as ir nesiruosiu vazinet ir pirkt detaliu :)Ieskau tik kas uzsiema tuom, o tai dabar sankabos pedalas, keistai veikia  (H-)

Tu sakai pažiūrėtų, bet neišardes taigi nenustatysi ką keisti, ką palikti. Labai suabejočiau meistro kompetencija jeigu tik paspaudinėjęs sankabos pedalą nustatytų kame bėda. Pabandyk jam paskambinti, jau pora metų tik pas jį važiuokles tvarkau, kaip nekeista sažiningas ir nebrangininkas, gal priims jeigu laiko turės  868480461 Gintas

Neprisijungęs kodis

  • Įrašai: 1427
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kaunas
Dekui uz kontakta

Neprisijungęs Ryska7

  • Įrašai: 31
    • Žiūrėti profilį
Planuoju turbinos remontą. Automobilis AUDI A4, 2.0 TDI, 2005 m., 103 kw, 140 bhp, 16 V.
Norėjau pasiteirauti gal kam teko bendrauti su Turbovita, UAB, Elektrėnų g. 1, Kaune. Galbūt kas nors iš forumiečių tvarkėsi pas juos, domina atsiliepimai.
Iš anksto dėkoju už pasisakymus

Neprisijungęs Leopoldas

  • Cosmic Green Metallic
  • Moderatorius
  • *
  • Įrašai: 3197
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Aš dar nepasirinkau miesto
Planuoju turbinos remontą. Automobilis AUDI A4, 2.0 TDI, 2005 m., 103 kw, 140 bhp, 16 V.
Norėjau pasiteirauti gal kam teko bendrauti su Turbovita, UAB, Elektrėnų g. 1, Kaune. Galbūt kas nors iš forumiečių tvarkėsi pas juos, domina atsiliepimai.
Iš anksto dėkoju už pasisakymus
kai tik pasirodė, tai įspūdžio nepadarė, dabar gal patobulėjo, daugiau žinių turi. šiaip ką jiem duodu, tai geometriją išvalyt ir sureguliuot ant stendo, problemų nebuvo dar. keli draugai turėjo problemų su jų restauruotom turbinom. jei remontuot, tai tik pas turbosystems vilniuje.

Neprisijungęs winstrol

  • Įrašai: 2
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kaunas
Sveiki, pasiulykit varikliu servisa Eiguliu rajone ir aplink. Audi A6 C6 3.0tdi