Labas, Svečias. Prašome prisijungti arba užsiregistruoti. Did you miss your activation email?




Autorius Tema: Servisai ir meistrai mūsų apylinkėse  (Skaityta 380025 kartus)

Neprisijungęs only AUDI

  • Moderatorius
  • *
  • Įrašai: 15998
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Aš dar nepasirinkau miesto
Kur patartumėt varyt pasidaryt ratų suvedimą, kas gerai ir kokybiškai daro? :)

Paskutinti kartai daryti Trumoje aleksote, tik geri atsiliepimai, reikia susiskambinti tik susitarti dėl laiko.

Neprisijungęs only AUDI

  • Moderatorius
  • *
  • Įrašai: 15998
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Aš dar nepasirinkau miesto
Sveiki, ieskau kas poliruoja ir daro chemini vidaus valyma kaune ka rekomenduotumet?

Garliavoje Liepu gatvės gale po kaire du dideli garažai, daro salono cheminį, kiek mačiau išvalytų,kokybė (y)

Neprisijungęs mindaugas1x1

  • Įrašai: 172
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kėdainiai
Paskutinti kartai daryti Trumoje aleksote, tik geri atsiliepimai, reikia susiskambinti tik susitarti dėl laiko.

Ačiū, reikės pasidomėt jais.

Neprisijungęs edgaras1989

  • Įrašai: 1906
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kaunas
Paskutinti kartai daryti Trumoje aleksote, tik geri atsiliepimai, reikia susiskambinti tik susitarti dėl laiko.

Ko ne pas Nauri? :think:

Neprisijungęs mindaugas1x1

  • Įrašai: 172
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kėdainiai

Neprisijungęs edgaras1989

  • Įrašai: 1906
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kaunas

Neprisijungęs only AUDI

  • Moderatorius
  • *
  • Įrašai: 15998
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Aš dar nepasirinkau miesto
Ko ne pas Nauri? :think:

Darau ir pas jį , kai modeliai paprastesni.

Neprisijungęs ffee

  • Įrašai: 1149
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kaunas
Ko ne pas Nauri? :think:
Apie Nauri: nebevaziuosiu, buvau 2 kart. Per 2 kartus nepadare, kad netrauktu i sona masina. Is pradziu buvo kaltos padangos, vienas ratas priekyje labiau isvirtes nei kitas - net ir situos susitvarkius nepadare - nurasiau kad jau pakreipta masinos geometrija ar dar kas. Teksakos bicas padare is pirmo karto viska gerai ir nekniso proto apie ora. Kol viena kart Teksakoje tebuvau tai stiprai nedristu rekomenduoti, bet visai patiko.

Neprisijungęs only AUDI

  • Moderatorius
  • *
  • Įrašai: 15998
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Aš dar nepasirinkau miesto
Apie Nauri: nebevaziuosiu, buvau 2 kart. Per 2 kartus nepadare, kad netrauktu i sona masina. Is pradziu buvo kaltos padangos, vienas ratas priekyje labiau isvirtes nei kitas - net ir situos susitvarkius nepadare - nurasiau kad jau pakreipta masinos geometrija ar dar kas. Teksakos bicas padare is pirmo karto viska gerai ir nekniso proto apie ora. Kol viena kart Teksakoje tebuvau tai stiprai nedristu rekomenduoti, bet visai patiko.

Dalinai už mane atsakei Edgarui :-)

Neprisijungęs mindaugas1x1

  • Įrašai: 172
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kėdainiai
Šeštadieniais greičiausiai nelabai kas dirba? Sunku bus spėt iki 18h atlėkt darbo dienom.

Gal kas atsiliepimų apie šiaurės servisą?
« Paskutinį kartą keitė: 2017 Liepos 19, 00:12:37 sukūrė mindaugas1x1 »

Neprisijungęs Leopoldas

  • Cosmic Green Metallic
  • Moderatorius
  • *
  • Įrašai: 3197
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Aš dar nepasirinkau miesto
Šeštadieniais greičiausiai nelabai kas dirba? Sunku bus spėt iki 18h atlėkt darbo dienom.

Gal kas atsiliepimų apie šiaurės servisą?
Seniokas gerai daro ir tvarkingai, bet labai priekabus, važiuoklė turi būt pramankštinta ir nepatinka jam senos mašinos. Jo nr
861151898
Išsiųsta naudojantis VTR-L29 Tapatalk 4 Lt
« Paskutinį kartą keitė: 2017 Liepos 19, 05:48:36 sukūrė Leopoldas »

Neprisijungęs edgaras1989

  • Įrašai: 1906
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kaunas
Apie Nauri: nebevaziuosiu, buvau 2 kart. Per 2 kartus nepadare, kad netrauktu i sona masina. Is pradziu buvo kaltos padangos, vienas ratas priekyje labiau isvirtes nei kitas - net ir situos susitvarkius nepadare - nurasiau kad jau pakreipta masinos geometrija ar dar kas. Teksakos bicas padare is pirmo karto viska gerai ir nekniso proto apie ora. Kol viena kart Teksakoje tebuvau tai stiprai nedristu rekomenduoti, bet visai patiko.

Jis mėgsta paburbuliuoti,bet man jau net nežinau kelintą mašiną daro ir padaro. Kai Saaba turėjau, tada pabuvojo problemų, nes sugebėjo nulaužti suvediminį varžtą, bet ir tai su mano leidimu :) beprotiškai užkirmyjęs buvo :) o šiaip jei kantrybės turi, pašneki su juo, tai visai neblogai man padarydavo :think: gal sensta žmogus :think:


Neprisijungęs Bosavikas

  • Įrašai: 34
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kaunas
Vairo stiprintuvo/kolonėlės meistras Kaune?

Neprisijungęs edgaras1989

  • Įrašai: 1906
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kaunas
Vairo stiprintuvo/kolonėlės meistras Kaune?

vairoma?

Neprisijungęs Bosavikas

  • Įrašai: 34
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kaunas
vairoma?
Pirmoji google paieska ta pati pasiule, bandysim. Greiciausiai siurbliuka keist reiks

Neprisijungęs Luk17

  • Įrašai: 42
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Aš dar nepasirinkau miesto
Kur patartumėt varyt pasidaryt ratų suvedimą, kas gerai ir kokybiškai daro? :)

Sveikas, as visad varau i Detalita daryti suvedima kiek masinu vezes tiek esu patenkintas. Vaziuojant link Garliavos tarp aleksoto. Jie kas menese kalibruoja stenda.


Gal zinote kur Kaune gerai restauruoju amortizatorius? Girdejau kazkur yra Garliavoje zmogus, bet niekur nerandu kontakto. Gal kas turite?

Taip, pat pries ziema noreciau automobiliui padengti dugna antikoroziniu. Kur Kaune tai daro ir kokios kainos?

Aciu

Neprisijungęs concorde

  • Įrašai: 511
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kaunas
Zemuose sanciuose siulu g restauruoja amortikus pas Serioga . Siaip neverta restauruot eilines auto amortikus , nes jie nauji centus kainuoja , nebent masina antikvarine ir gaut nauja problema.

Neprisijungęs Toxic

  • Įrašai: 2
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kaunas
Sveiki. Ieškau "kantraus" ir "sukalbamo" elektriko, kuris galėtų pakonsultuoti, o po to gal apsiimti pakeisti a6 c5 (1.9 85kw) 2001 spidometrą ir pajungti autopilotą (spidometras su mažu ekranu, autopiloto kaip ir nėra), donoras būtų a6 c5 (2.5 irgi panašių metų). Spidometras su "dideliu ekranu". Didžiausias klausimas būtų, ką reiktų nusiardyti. Labai sorry už neišmanymą, tiesiog su "elektra" visai nedraugauju :) O gal kas iš forumiečių apšviestų?

Neprisijungęs only AUDI

  • Moderatorius
  • *
  • Įrašai: 15998
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Aš dar nepasirinkau miesto
Sveiki. Ieškau "kantraus" ir "sukalbamo" elektriko, kuris galėtų pakonsultuoti, o po to gal apsiimti pakeisti a6 c5 (1.9 85kw) 2001 spidometrą ir pajungti autopilotą (spidometras su mažu ekranu, autopiloto kaip ir nėra), donoras būtų a6 c5 (2.5 irgi panašių metų). Spidometras su "dideliu ekranu". Didžiausias klausimas būtų, ką reiktų nusiardyti. Labai sorry už neišmanymą, tiesiog su "elektra" visai nedraugauju :) O gal kas iš forumiečių apšviestų?

Dėl kantraus ir sukalbamo labai abejočiau, dėl konsultacijos nuotaikos reikalas, bet, kad padarys tai tikrai http://www.audiklubas.com/forumas/profile/?u=12771

Neprisijungęs A3rotank

  • Įrašai: 143
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kaunas
Gal ką rekomenduotumėt EGR užglušinimui ir išprogramavimui? 2.0 PD

Neprisijungęs Spiritless

  • Įrašai: 903
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kaunas
Re: Servisai ir meistrai mūsų apylinkėse
« Atsakymas #3370: 2017 Rugpjūčio 01, 18:07:12 »
Gal kas rekomenduotų  servisą ar žmogų Kaune kad normaliai nuorintu stabdžius?


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

Neprisijungęs Leopoldas

  • Cosmic Green Metallic
  • Moderatorius
  • *
  • Įrašai: 3197
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Aš dar nepasirinkau miesto
Re: Servisai ir meistrai mūsų apylinkėse
« Atsakymas #3371: 2017 Rugpjūčio 01, 18:18:00 »
Gal kas rekomenduotų  servisą ar žmogų Kaune kad normaliai nuorintu stabdžius?


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro
Dangis?

Išsiųsta naudojantis VTR-L29 Tapatalk 4 Lt


Neprisijungęs only AUDI

  • Moderatorius
  • *
  • Įrašai: 15998
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Aš dar nepasirinkau miesto
Re: Servisai ir meistrai mūsų apylinkėse
« Atsakymas #3372: 2017 Rugpjūčio 01, 18:20:49 »
Gal kas rekomenduotų  servisą ar žmogų Kaune kad normaliai nuorintu stabdžius?


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

O tai pačiam nesigavo?

Neprisijungęs Spiritless

  • Įrašai: 903
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kaunas
Re: Servisai ir meistrai mūsų apylinkėse
« Atsakymas #3373: 2017 Rugpjūčio 01, 22:00:07 »
O tai pačiam nesigavo?

Bandžiau pats. Šiek tiek geriau bet vistiek dar ne taip kaip turi būti. Reikės pabandyti dar kartą gal


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

Neprisijungęs only AUDI

  • Moderatorius
  • *
  • Įrašai: 15998
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Aš dar nepasirinkau miesto
Re: Servisai ir meistrai mūsų apylinkėse
« Atsakymas #3374: 2017 Rugpjūčio 01, 22:34:07 »
Bandžiau pats. Šiek tiek geriau bet vistiek dar ne taip kaip turi būti. Reikės pabandyti dar kartą gal


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

Pavažinėk pora dienų, tada vėl pereik visus ratus, dažniausiai tada nusiorina jau iki galo.