Labas, Svečias. Prašome prisijungti arba užsiregistruoti. Did you miss your activation email?




Autorius Tema: Servisai ir meistrai mūsų apylinkėse  (Skaityta 380425 kartus)

Neprisijungęs only AUDI

  • Moderatorius
  • *
  • Įrašai: 15998
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Aš dar nepasirinkau miesto
Keista, auturoje palikau purkštuką, paskambino, kad viskas tvarkoje, nieko remontuoti nereikia, atvažiavus atsiimti davė išklotinę su bandymų parametrais. Čia paskutintas variantas, iki tol irgi tik geri atsiliepimai, bet jau kokie metai ten nebuvęs , gal kažkas pasikeitė.

Neprisijungęs sljulius

  • Įrašai: 55
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kaunas
Keista, auturoje palikau purkštuką, paskambino, kad viskas tvarkoje, nieko remontuoti nereikia, atvažiavus atsiimti davė išklotinę su bandymų parametrais. Čia paskutintas variantas, iki tol irgi tik geri atsiliepimai, bet jau kokie metai ten nebuvęs , gal kažkas pasikeitė.

Gal ir viskas tvarkoje, bet man keistas procesas. Norejau isvalyti kad jie veiktu. Jie tam ir dirba kad informuotu kokia ju bukle pries ir po valymo. Tik zodziu pasake kad viskas su jais gerai. Dar pridure kad nedes i stenda bosch, nes jei paklius dzindru i ju aparata bus blogai. Jei isvale, kaip tu dzindru gali atsirasti. Man pasirode kad nesaziningai dirba, o ir kaina nemenka, 30 eur/vnt.

Neprisijungęs only AUDI

  • Moderatorius
  • *
  • Įrašai: 15998
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Aš dar nepasirinkau miesto
Gal ir viskas tvarkoje, bet man keistas procesas. Norejau isvalyti kad jie veiktu. Jie tam ir dirba kad informuotu kokia ju bukle pries ir po valymo. Tik zodziu pasake kad viskas su jais gerai. Dar pridure kad nedes i stenda bosch, nes jei paklius dzindru i ju aparata bus blogai. Jei isvale, kaip tu dzindru gali atsirasti. Man pasirode kad nesaziningai dirba, o ir kaina nemenka, 30 eur/vnt.

Kuo toliau , tuo liūdniau ff Tuoj iš viso neturėsim ką rekomenduoti remontams.

Neprisijungęs sljulius

  • Įrašai: 55
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kaunas
Nuvežiau atgal į Auturą. Patikino kad viskas buvo gerai su jais ir nelašėjo. Palikau pilnam testavimui. Tikiuosi jie ir liks patikimi.
« Paskutinį kartą keitė: 2017 Kovo 27, 10:15:55 sukūrė sljulius »

Neprisijungęs sljulius

  • Įrašai: 55
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kaunas
Nuvežiau atgal į Auturą. Patikino kad viskas buvo gerai su jais ir nelašėjo. Palikau pilnam testavimui. Tikiuosi jie ir liks patikimi.

5 purškalus pajungė, viskas gerai - pilno testavimo nedarė, nes laiko slėgį ir purškia gerai. Kuris turėjo kalimą, tai tik išmetimui. Ar perkant naują būtinai reikia turėti seno purkštuko kodą? Neina nustatyti pagal auto modelį?

Neprisijungęs gramelis

  • Įrašai: 504
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kaunas
dariau patikra purkstuku garliavoj- buvo minimali pirmine patikra kur du purkstukai jau jos nepraejo,toliau net netikrino...tokios patikros kaina 1 eu.kitus testavo toliau buvo geru,israse lapa viskas kaip priklauso vnt-6eu buvo tolimesniu tikrinimu

Neprisijungęs sljulius

  • Įrašai: 55
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kaunas
dariau patikra purkstuku garliavoj- buvo minimali pirmine patikra kur du purkstukai jau jos nepraejo,toliau net netikrino...tokios patikros kaina 1 eu.kitus testavo toliau buvo geru,israse lapa viskas kaip priklauso vnt-6eu buvo tolimesniu tikrinimu
Kaina tikrai gera. Ar po testavimo atkrito dar purkštukų?

Neprisijungęs gramelis

  • Įrašai: 504
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kaunas
ne.is 4 buvo du blogi pradiniam tikrinime

Neprisijungęs PAUL1US

  • Įrašai: 76
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kaunas
Re: Servisai ir meistrai mūsų apylinkėse
« Atsakymas #3283: 2017 Balandžio 05, 18:07:08 »
Lietuvos draudimas po eismo ivykio liepe vaziuot zala nustatyti i servisus pateiktus, poto pranes kiek duoda i rankas, arba palieki servisui tvarkyti. Sarasas toks, o i kuri geriau gabent? Kuris paskaiciuot geriau? nuostoliai nedideli (sparnas, ratlankis, buferis, dreba greit  vaziuojant).:
Akstė servisas
Juta
Autofortas
Inchcape Motors

Neprisijungęs only AUDI

  • Moderatorius
  • *
  • Įrašai: 15998
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Aš dar nepasirinkau miesto
Re: Servisai ir meistrai mūsų apylinkėse
« Atsakymas #3284: 2017 Balandžio 05, 19:28:27 »
Lietuvos draudimas po eismo ivykio liepe vaziuot zala nustatyti i servisus pateiktus, poto pranes kiek duoda i rankas, arba palieki servisui tvarkyti. Sarasas toks, o i kuri geriau gabent? Kuris paskaiciuot geriau? nuostoliai nedideli (sparnas, ratlankis, buferis, dreba greit  vaziuojant).:
Akstė servisas
Juta
Autofortas
Inchcape Motors

Kuris tau arčiau, pas tuos ir važiuok, jie tik surašys pažeistas detales ir nufotkins, viską nusiūs į draudimą ir jau draudimo žalistas skaičiuos kiek išmokėti. Fotkina tik vizualiai matomus sugadinimus, kas nesimato jų nejaudina. Mušimas per mažas, kad galėtum varyti į savo nuožiūra servisą, neturės iš ko iškelti kainą , nes minusuosis 20 procentų nuo paskaičiuotos sumos , minus dar ir frančizė.
Juta tai čia vilijampolėje, panašus pavadinimas , bet nieko bendro su audi centru Juta, neapsigauk :-)

Neprisijungęs Leopoldas

  • Cosmic Green Metallic
  • Moderatorius
  • *
  • Įrašai: 3197
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Aš dar nepasirinkau miesto
Re: Servisai ir meistrai mūsų apylinkėse
« Atsakymas #3285: 2017 Balandžio 05, 20:16:34 »
Ne vieną kartą rašytas buvo dėžių meistro nr, lyg kažkieno giminė, bet nerandu per paiešką, nei adreso, nei kontakto. Gal kas pasidalins geru automatinių dėžių meistru? c6 skaudžiai jungia pavaras, reikia, kad pažiūrėtų.

Neprisijungęs edgaras1989

  • Įrašai: 1906
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kaunas
Re: Servisai ir meistrai mūsų apylinkėse
« Atsakymas #3286: 2017 Balandžio 05, 20:26:10 »
Ne vieną kartą rašytas buvo dėžių meistro nr, lyg kažkieno giminė, bet nerandu per paiešką, nei adreso, nei kontakto. Gal kas pasidalins geru automatinių dėžių meistru? c6 skaudžiai jungia pavaras, reikia, kad pažiūrėtų.

+37065530396 Aleksandras, mano giminaitis :bedantis:

Neprisijungęs Leopoldas

  • Cosmic Green Metallic
  • Moderatorius
  • *
  • Įrašai: 3197
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Aš dar nepasirinkau miesto
Re: Servisai ir meistrai mūsų apylinkėse
« Atsakymas #3287: 2017 Balandžio 05, 20:49:34 »
+37065530396 Aleksandras, mano giminaitis :bedantis:
Ačiū!

Išsiųsta naudojantis HUAWEI VNS-L21 Tapatalk 4 Lt


Neprisijungęs only AUDI

  • Moderatorius
  • *
  • Įrašai: 15998
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Aš dar nepasirinkau miesto
Re: Servisai ir meistrai mūsų apylinkėse
« Atsakymas #3288: 2017 Balandžio 06, 19:45:34 »
+37065530396 Aleksandras, mano giminaitis :bedantis:

Švogeris ne giminė :D

Neprisijungęs edgaras1989

  • Įrašai: 1906
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kaunas
Re: Servisai ir meistrai mūsų apylinkėse
« Atsakymas #3289: 2017 Balandžio 06, 21:27:57 »
Švogeris ne giminė :D

tolima, bet giminė :bedantis:

Neprisijungęs ffee

  • Įrašai: 1149
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kaunas
Re: Servisai ir meistrai mūsų apylinkėse
« Atsakymas #3290: 2017 Balandžio 07, 07:34:01 »
Kuris tau arčiau, pas tuos ir važiuok, jie tik surašys pažeistas detales ir nufotkins, viską nusiūs į draudimą ir jau draudimo žalistas skaičiuos kiek išmokėti. Fotkina tik vizualiai matomus sugadinimus, kas nesimato jų nejaudina. Mušimas per mažas, kad galėtum varyti į savo nuožiūra servisą, neturės iš ko iškelti kainą , nes minusuosis 20 procentų nuo paskaičiuotos sumos , minus dar ir frančizė.
Juta tai čia vilijampolėje, panašus pavadinimas , bet nieko bendro su audi centru Juta, neapsigauk :-)
Del nematomu pazeidimu - jei argumentuotai irodysi kad galetu but - servise gali surasyt ir ivertint. Pavyzdys: ikale i masinos gala kad net kablys sulinko ir buferi sulauze. Nuvarius i servisa sakiau skaiciuokit kaip kad patiems reiks tvarkyt (na arba ne argumentai, o pelno vizija padejo irasyt pasleptus trukumus i sarasa :D), surase ir grindu lyginima ir dazyma po jo. Paskaciavo gerus pinigus :)

Sent from my Redmi Note 3 using Tapatalk


Neprisijungęs CFD

  • Įrašai: 1761
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kaunas
Re: Servisai ir meistrai mūsų apylinkėse
« Atsakymas #3291: 2017 Balandžio 10, 16:24:06 »
Hello. Gal galit parekomenduoti pas ka suvedima pasidaryti?

Neprisijungęs WazZuP

  • Įrašai: 257
    • Žiūrėti profilį
Re: Servisai ir meistrai mūsų apylinkėse
« Atsakymas #3292: 2017 Balandžio 17, 21:06:15 »
Kaina tikrai gera. Ar po testavimo atkrito dar purkštukų?
mano klientas nuveze tikrinti irgi i garliava 1,6 cr purkstukus, sake viskas tvarkoje nors motoras dirbo labai prastai, sakau as jam vesk vistiek i autura, nuveze patikrino uz poros val skambina kad tris i siuksliu deze reik det... siaip visada vezu i autura, reikia tik susikalbet su jais..

Neprisijungęs gramelis

  • Įrašai: 504
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kaunas
Re: Servisai ir meistrai mūsų apylinkėse
« Atsakymas #3293: 2017 Balandžio 25, 22:18:27 »
perverciau desetka puslapiu-nerandu,kur suvedima gerai pasidaryt?

Neprisijungęs vytiokx

  • Įrašai: 2365
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kaunas
Re: Servisai ir meistrai mūsų apylinkėse
« Atsakymas #3294: 2017 Balandžio 25, 22:31:20 »
Pats dariausi tai kemi servise taikos pr.Buvo pasiulymu cia autoakste, kauno svara... :-)

Neprisijungęs gramelis

  • Įrašai: 504
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kaunas
Re: Servisai ir meistrai mūsų apylinkėse
« Atsakymas #3295: 2017 Balandžio 26, 17:57:20 »
Padare snd suvedima.gal kas paaiskins cia viskas gerai?
« Paskutinį kartą keitė: 2017 Balandžio 26, 18:07:22 sukūrė gramelis »

Neprisijungęs vytiokx

  • Įrašai: 2365
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kaunas
Re: Servisai ir meistrai mūsų apylinkėse
« Atsakymas #3296: 2017 Balandžio 26, 22:28:26 »
Kur dareisi ir kiek euru?

Neprisijungęs gramelis

  • Įrašai: 504
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kaunas
Re: Servisai ir meistrai mūsų apylinkėse
« Atsakymas #3297: 2017 Balandžio 26, 23:14:19 »
20eu-zerutis...visus keturis ratus dare.kaina sakyciau gera,kitur ir 30 prase...

Neprisijungęs vytiokx

  • Įrašai: 2365
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kaunas
Re: Servisai ir meistrai mūsų apylinkėse
« Atsakymas #3298: 2017 Balandžio 27, 07:48:27 »
kaina tikrai gera,as bmw dariau kemi tai atrodo 30e palikau...

Neprisijungęs CFD

  • Įrašai: 1761
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kaunas
Re: Servisai ir meistrai mūsų apylinkėse
« Atsakymas #3299: 2017 Balandžio 27, 22:21:31 »
Padare snd suvedima.gal kas paaiskins cia viskas gerai?
Tai vietoj nepaaiskino? :D