Labas, Svečias. Prašome prisijungti arba užsiregistruoti. Did you miss your activation email?




Autorius Tema: Servisai ir meistrai mūsų apylinkėse  (Skaityta 378306 kartus)

Neprisijungęs sob

  • Įrašai: 53
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kaunas
Autokrislas, šiaurės pr:)

Neprisijungęs Domas

  • 200 20v
  • Klubo narys
  • *
  • Įrašai: 18259
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Vilnius
o jie šildymo elementais prekiauja? :) gal teko susidurti?

Neprisijungęs ignaras

  • Įrašai: 1536
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kaunas
vyrai, gal zinot kur siandien dirba kokia taisykla kur tvarko rimtai ratus ? visas kurias zinau tik pirmadieni dirbs..

Neprisijungęs only AUDI

  • Moderatorius
  • *
  • Įrašai: 15998
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Aš dar nepasirinkau miesto
vyrai, gal zinot kur siandien dirba kokia taisykla kur tvarko rimtai ratus ? visas kurias zinau tik pirmadieni dirbs..

Jeigu nori ta skilusi ratlanki remontuoti,tai ne tai kad siandien dirbtu, ten eiles po kelias savaites, o dar, kad ir rimtai tvarkytu (-)

Neprisijungęs Domas

  • 200 20v
  • Klubo narys
  • *
  • Įrašai: 18259
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Vilnius
Šeštadienį ratų geometriją kur galima pasidaryt? Akstė ir pas vilių nelabai, nes laikas netinka

Neprisijungęs slashas

  • Įrašai: 8255
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Vilnius

Šeštadienį ratų geometriją kur galima pasidaryt? Akstė ir pas vilių nelabai, nes laikas netinka
Dagris, Kubiliaus gatvė.

Neprisijungęs siomka

  • Įrašai: 2931
    • Žiūrėti profilį
rekomenduokit koki meistra kas galetu nupoliruoti ratu palanges Kaune, zodziu, kas usiima ratu restauravimu ir nesudarankis

Neprisijungęs Leopoldas

  • Cosmic Green Metallic
  • Moderatorius
  • *
  • Įrašai: 3197
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Aš dar nepasirinkau miesto
rekomenduokit koki meistra kas galetu nupoliruoti ratu palanges Kaune, zodziu, kas usiima ratu restauravimu ir nesudarankis
facebooke "godlike inc." nr. (8-651) 52088

Neprisijungęs Robytė

  • Įrašai: 10
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kaunas
Sveiki, gal patarsit kur tvarkingai keicia pakaitinimo zvakes? neturiu din rakto rizikuociau pats. audi a6 2,5 2004

Neprisijungęs Leopoldas

  • Cosmic Green Metallic
  • Moderatorius
  • *
  • Įrašai: 3197
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Aš dar nepasirinkau miesto
Sveiki, gal patarsit kur tvarkingai keicia pakaitinimo zvakes? neturiu din rakto rizikuociau pats. audi a6 2,5 2004
Evaldas 8 685 34588
renimatorius +370 638 26959

Neprisijungęs Domas

  • 200 20v
  • Klubo narys
  • *
  • Įrašai: 18259
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Vilnius
o kokio ten spec rakto reikia? pas du su pute ti ten paprastai sukasi, tik vienai reikia šarnyriuko, jei gerai pamenu

Neprisijungęs Robytė

  • Įrašai: 10
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kaunas
Reikia dinamometro, kad zvakes prisukti gamintojo nurodytu stiprumu. Manau kad sio reikalavimo nesilaikant po to ir buna su jomis visokiu problemu.

Neprisijungęs only AUDI

  • Moderatorius
  • *
  • Įrašai: 15998
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Aš dar nepasirinkau miesto
Reikia dinamometro, kad zvakes prisukti gamintojo nurodytu stiprumu. Manau kad sio reikalavimo nesilaikant po to ir buna su jomis visokiu problemu.

Ir kokiu idomu? :think:

Neprisijungęs jankazas

  • Įrašai: 2535
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Vilnius
Ir kokiu idomu? :think:
Perverzus pvz. paima ir isspjauna (8-)

Neprisijungęs only AUDI

  • Moderatorius
  • *
  • Įrašai: 15998
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Aš dar nepasirinkau miesto
Perverzus pvz. paima ir isspjauna (8-)

Matei nors viena isspjauta? Perverzus is karto trunka sriegis (prasisuka), nepajusti to neimanoma. Isspjauna kai is viso tik isuka ir pamirsta priverzti. Didziausia problema tai nuo laiko prikepusio ir tas raktas manau nieko neitakos. Is patirties sakau, visus mazesnius sriegius prisukant pagal gamintoja su dinamometriniu, jie prasisuka :-/

Neprisijungęs Robytė

  • Įrašai: 10
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kaunas
Tai tada kaip suprantu paciam galima megint keist.Benzinui keisdavausi pats o tdi mano pirmasis tai kazkaip baisoka pirma kart. Bet jei su din raktu galima perverst tai gal tada be jo. O gal yra koks spec tepalas pries jas isukant i vidu?

Neprisijungęs only AUDI

  • Moderatorius
  • *
  • Įrašai: 15998
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Aš dar nepasirinkau miesto
Tai tada kaip suprantu paciam galima megint keist.Benzinui keisdavausi pats o tdi mano pirmasis tai kazkaip baisoka pirma kart. Bet jei su din raktu galima perverst tai gal tada be jo. O gal yra koks spec tepalas pries jas isukant i vidu?

Grafitiniu sutepu ir gerai, bet neaisku kaip jos atsisuks po keliu metu.

Neprisijungęs Robytė

  • Įrašai: 10
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kaunas
Dekui uz patarimus.

Neprisijungęs siomka

  • Įrašai: 2931
    • Žiūrėti profilį
Tai tada kaip suprantu paciam galima megint keist.Benzinui keisdavausi pats o tdi mano pirmasis tai kazkaip baisoka pirma kart. Bet jei su din raktu galima perverst tai gal tada be jo. O gal yra koks spec tepalas pries jas isukant i vidu?
paprastai isuki is rankos ir neverzi, kaip isprotejes, lengvai priverzi ir nereikia ten niekuo tept ju

Neprisijungęs zycka

  • Įrašai: 11
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kaunas
Sveiki. Gal zinot Kas KAUNE galetu kuro siurblio DEGIMA sureguoliuoti? auto audi a6 c5 81 kw.

Neprisijungęs Augustas

  • Įrašai: 2
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kaunas
gal kas žino kur pečiukus praplauna? nepakankamai šilta ora pučia ir kokia kaina maždaug būtu, a4 b5 '98

Neprisijungęs Karlsonas

  • Įrašai: 42
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kaunas
sveiki, gal kas patars kur pririšt raktelį audi a4 2004 metų?

Neprisijungęs twinas

  • Įrašai: 50
    • Žiūrėti profilį
sveiki

gal kas koki kebulu dazytoja rekomenduotumet Kaune ?

Neprisijungęs gramelis

  • Įrašai: 504
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kaunas
sveiki

gal kas koki kebulu dazytoja rekomenduotumet Kaune ?
ziurint ko tau reikia-jei kokybiskai,ir nepigiai varyk i kalnieciu gt.man nudaze jokiu priekaistu(+)

Neprisijungęs Andre Freire

  • Įrašai: 1970
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kaunas
Audi S8 D2 2001 metų automatinė pavarų dėžė. Reikia pakeisti dėžės tepalus. Permečiau trijų metų postus, tai Kauno apskrityje "Pas Ipolitą" arba "Aleksandras iš Aleksoto" tik tam tinkamas, teisingai? Nieko naujo nesate atradę?