Labas, Svečias. Prašome prisijungti arba užsiregistruoti. Did you miss your activation email?




Autorius Tema: Servisai ir meistrai mūsų apylinkėse  (Skaityta 381652 kartus)

Neprisijungęs Artaida

  • Įrašai: 1415
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kaunas
Kazi bulku sarnyrus kas restauruoja?:) :think:

pirk nauja ir viskas ar apsimoka  .

Neprisijungęs baggio_r

  • Įrašai: 872
    • Žiūrėti profilį
gal kas galit rekomenduoti pas ka butu galima pasidaryti antikorozini ir poliravima? :think:

Neprisijungęs minde399

  • Įrašai: 11
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kaunas
Sveiki, perskaičiau 65 temos psl. bet identiškos savo problemai neradau... :) Nusipirkau 2006 metu 3,0tdi automatas Q, ir norėčiau pakeisti tepalus dėžėje ir q pavarose, kur kaune ar jo apylinkėse tai greičiausiai ir kokybiškiausiai padarytų? kokia galėtų būti orientacinė kaina? Ačiū.

Neprisijungęs Garret

  • Įrašai: 42
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kaunas
Sveiki,reikia meistriuko su garazu  uzkurt manaja b3,buvo pravilkta su tusciu baku,gali but kad filtras uzsikimso,filtra turiu bet daugebuciu kieme pusnyje nesikeisiu,beto turbut dar del to ir zvakes sausos nes ussikimses filtras.Gal kas turit koky kontakta?nesinori isleist 200lt remontui.Masina stovi kreves pr

Neprisijungęs LaipsniS C4

  • Įrašai: 38
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Aš dar nepasirinkau miesto
kur kaune yra dujininku? reiketu pareguliuot degima tiesioginems dujoms.

Neprisijungęs Garret

  • Įrašai: 42
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kaunas
Benzininiu varikliu (ipurskimo) diagnostika; benzininiu ir dyzeliniu varikliu remontas. V. Kreves 112B Sporto klubas "Ziedas" 8-37 337272.
Kiek teko lankytis niekada nenuvyle. Sakyciau taip, zmones zinantys ka daro.  ;)
zmones gal ir profesionalai bet neapseme pakeist filtra kuro ir pabandyt uzkurt vien del to kad sumontuota duju yranga

Neprisijungęs Domas

  • 200 20v
  • Klubo narys
  • *
  • Įrašai: 18259
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Vilnius
jop, su dujom absoliučiai NIEKO nežiūri

Neprisijungęs ruffio

  • Įrašai: 15
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kaunas
Gal kas zinot kur gerai atliktu automobilio sparno lyginima, spakliavima ir dazyma po auto ivykio ? Reik kad israsytu dokumentus draudimui.

Neprisijungęs kz2

  • Nepatikimas prekeivis
  • *
  • Įrašai: 575
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kaunas
pasiskambik 8687-23771 labaaai gerai dazo kiek teko susidurt

Neprisijungęs Leopoldas

  • Cosmic Green Metallic
  • Moderatorius
  • *
  • Įrašai: 3197
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Aš dar nepasirinkau miesto
pasiskambik 8687-23771 labaaai gerai dazo kiek teko susidurt
Ir kiek teko susidurt? Beje čia privatus asmuo ar firma?

Neprisijungęs Garret

  • Įrašai: 42
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kaunas
Sveiki,reikia meistriuko su garazu  uzkurt manaja b3,buvo pravilkta su tusciu baku,gali but kad filtras uzsikimso,filtra turiu bet daugebuciu kieme pusnyje nesikeisiu,beto turbut dar del to ir zvakes sausos nes ussikimses filtras.Gal kas turit koky kontakta?nesinori isleist 200lt remontui.Masina stovi kreves pr
vis del to sutvarke per valanda kreves 112b,dirzas buvo persokes y kita puse ir slangute nusovus,kaip voztuvai liko sveiki nezinau:-)

Neprisijungęs vyras16

  • Įrašai: 360
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kitas miestas
Kaip gali dirzas i kita puse persokt? Kiek esu girdejes per dantuka ar du prasoka :D man atrodo sitiem varikliam voztuvu nelanksto.

Neprisijungęs Artaida

  • Įrašai: 1415
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kaunas
kur kaune yra dujininku? reiketu pareguliuot degima tiesioginems dujoms.


paneriu gatvej yra neblogas dujininkas kur duju kolonele uz jos .

Neprisijungęs Ginciukas

  • Įrašai: 1357
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kaunas
Asigalio g. pradzioj garazuose lb geri dujininkai (y)

Neprisijungęs vytiokx

  • Įrašai: 2365
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kaunas
gal galima tiksliau pasinaudojus maps.lt ar kuo kitu del tikslesniu kordinaciu to dujininko kur asigalio g? o ten kur  paneriu gatve ten gal ir geri dujininkai bet jie tik dirba su paprastom dujom,su tiesioginem ne  :V

Neprisijungęs Artaida

  • Įrašai: 1415
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kaunas
Asigalio g. pradzioj garazuose lb geri dujininkai (y)
asigalio garazuos buvau tai finale kai papaise ko dar truksta tai palikau nemenka sumele jimes o pasirode kad to nereikejo net .

Neprisijungęs Artaida

  • Įrašai: 1415
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kaunas
Asigalio g. pradzioj garazuose lb geri dujininkai (y)

nepasikiciau jie sumasto to ko ner dar nebent jau proto igavo kad s malt nebereik

Neprisijungęs Artaida

  • Įrašai: 1415
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kaunas
gal galima tiksliau pasinaudojus maps.lt ar kuo kitu del tikslesniu kordinaciu to dujininko kur asigalio g? o ten kur  paneriu gatve ten gal ir geri dujininkai bet jie tik dirba su paprastom dujom,su tiesioginem ne  :V
nemokejei snekt su dieduku :) jis kai nori viska padaro tik reik su juo graziai :)

Neprisijungęs vytiokx

  • Įrašai: 2365
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kaunas
nemokejei snekt su dieduku :) jis kai nori viska padaro tik reik su juo graziai :)
nu ziurint ka ir tada nediedukas buvo :D kazkoks zmogus apie 40m :) paprasiau kad per pc pareguliuotu dujas ir pakeistu viena duju purkstuka tai sako neturiu salygu :D

Neprisijungęs Artaida

  • Įrašai: 1415
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kaunas
tai blogai snekejei arba jis jau komoj buvo :D nes ten padarantis neblogai bet ka reik darba zino jis ir sutvarko ne kart buvau . reiktu kartu sulekt i ten :D

Neprisijungęs vytiokx

  • Įrašai: 2365
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kaunas
nu nebent,nes noreciau pareguliuot dujas tiesiogines savo audinei ,tik nezinau kur tai nrm padaro :V

Neprisijungęs Ginciukas

  • Įrašai: 1357
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kaunas
asigalio garazuos buvau tai finale kai papaise ko dar truksta tai palikau nemenka sumele jimes o pasirode kad to nereikejo net .
As pas juos wisas audi twarkiau ir dujas dejau tikrai negaliu nieko blogo pasakyt. O ten keli dujininkai yra gal apie skirtingus kalbam

Neprisijungęs Garnis

  • Įrašai: 97
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Aš dar nepasirinkau miesto
Gal kas koki meistriuka zino kur Kaune uzsiima kokiu zibintu perdarymu, man reiktu isardyti A4 B6 zibintus.

Neprisijungęs haisas

  • Įrašai: 84
    • Žiūrėti profilį
Skaiciau skaiciau ir nieko nepriskaiciau .Pasiulykit kas gera ar bent nusymananty elektrika ( ceskes akumas buna ir tris paras prastovi ir uzsiveda ,buna ir po poros valandu nei givybes zenklo)

Aciu.

Neprisijungęs Garnis

  • Įrašai: 97
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Aš dar nepasirinkau miesto
Skaiciau skaiciau ir nieko nepriskaiciau .Pasiulykit kas gera ar bent nusymananty elektrika ( ceskes akumas buna ir tris paras prastovi ir uzsiveda ,buna ir po poros valandu nei givybes zenklo)

Aciu.
Linas jeigu neklystu - 862038841, partizanu gatveje isikures garazuose prie transformatorines. Kiek teko turetu reikalu, atrodo nusimano ka daro.