Labas, Svečias. Prašome prisijungti arba užsiregistruoti. Did you miss your activation email?




Autorius Tema: Servisai ir meistrai mūsų apylinkėse  (Skaityta 378449 kartus)

Neprisijungęs @sesute@

  • Įrašai: 146
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kaunas
Re: Servisai ir meistrai mūsų apylinkėse
« Atsakymas #1175: 2011 Balandžio 21, 16:51:48 »
As "sa Viliu" tvarkausi, visada grietai ir nebrangiai, priekaistu neturiu. Vyrai tikrai gerai dirba, garantija suteikia, jai kas atvaziuoji be klausimu, be eiles sutvarko :)

Neprisijungęs dmc

  • Įrašai: 569
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kaunas
Re: Servisai ir meistrai mūsų apylinkėse
« Atsakymas #1176: 2011 Balandžio 21, 21:56:54 »
As "sa Viliu" tvarkausi, visada grietai ir nebrangiai, priekaistu neturiu. Vyrai tikrai gerai dirba, garantija suteikia, jai kas atvaziuoji be klausimu, be eiles sutvarko :)
O kur cia yra?
Tiesa gal kas turit kokiu ziniu kaip tvarko silainiuose ant to paties kalno tuose garazuose kur dujininkai,tik sone yra ir vaziuokles garazas. :)

Neprisijungęs @sesute@

  • Įrašai: 146
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kaunas
Re: Servisai ir meistrai mūsų apylinkėse
« Atsakymas #1177: 2011 Balandžio 23, 00:47:09 »
cia draugystes gale :V  kur garazai po desinej,  iskaba yra :)

Neprisijungęs zigm-asas

  • Įrašai: 25
    • Žiūrėti profilį
Re: Servisai ir meistrai mūsų apylinkėse
« Atsakymas #1178: 2011 Balandžio 26, 13:06:34 »
Reikia normalaus servizo kur suvedima padarytu (butinai kad butu 4 tasku o ne 3 tvirtinimas ant rato nes ratlankis tokios formos kad 1 is 3 tarku bus ant issikisusio kanto). Parekomenduokit kas nors :)

Neprisijungęs Gintariokas

  • Įrašai: 440
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kaunas
Re: Servisai ir meistrai mūsų apylinkėse
« Atsakymas #1179: 2011 Balandžio 27, 13:31:12 »
Gal padės kas?Kur Kaune nebrangiai ir kokybiškai restauruoja važiuokle?
Restauruot čiut ne viską reiks visi galai bilda b4 :-{
Siaures pr garaze (y)
jo vaziuok i siaures prospekta ten paciam gale po desine puse yra garazas. adreso tikslaus nezinau bet ten pats tvarkiausi pries metus galine vaziuokle restauravo seilenblokus tai iki sendien viskas tvarkoj  :)

Neprisijungęs Arvis

  • Įrašai: 4984
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kaunas
Gal padės kas?Kur Kaune nebrangiai ir kokybiškai restauruoja važiuokle?
Restauruot čiut ne viską reiks visi galai bilda b4 :-{
jei reikia, kad gerai surestauruotu, rekomenduosiu "pas Viliu", tik ne technikos g. o draugystes g. berods 19 numeris su kazkokia raide... tiesiog jei atvaziuoji nuo pramones maximos puses, pravaziuosi gelezinkeliuka, ir po kaire puse matysi audi, vw shrota. iskart uz jo suki i kaire, vaziuoji tiesiai pro vartus ir uz "Delados" pastato, suki i desine... vaziuoji iki galo ir ten berods antros ar trecios durys nuo galo. vyrai tikrai gerai, kokybiskai ir pigiai dirba. Nei kart nera buve, kad vyriokai butu su kvapu ar melynomis nosimis :D

Neprisijungęs Arvis

  • Įrašai: 4984
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kaunas
kaip tik ten man buvo patare vaziuot tipo ale gerai dirba. man reikia kad dujas gerai sureguliuotu nes pas vienus nuvaziauoji 1kontakto zvakiu reik pas kitus 3kontaktu reik ir pas visus skirtingai nesuprasi kartais ko jie nori
ta pati žvakė einanti gamykliškai į tavo mašiną gali būti pas viena gamintoją 1 arba 2 kontaktų, 3 arba 4 kontaktų ir t.t. Èia nieko nesako.
Visi dujininkai siūlantys "dujines" žvakes yra totalūs džiunglių karaliai, pinigųmelžėjai ir šarlatanai, atsilikėliai.

Dedi tai kas priklauso pagal gamintoją ir ne kitaip.

Lygiai taip pat ir su "sportinėm" žvakėmis, silikoniais žvaklaidžiais, sportiniais oro filtrais, sportiniais duslintuvais ir bla bla bla :D
kas del dujiniu zvakiu, tai pasakysiu tiek... pas rimtus dujininkus buvai nuvaziaves, kad tau jas rekomendavo ;) asigalio g. esantys rimti dujininkai, veikejus, kurie prisiperka tokiu zvakiu iskart paklausia kokios zvakes, ir jei pasako, kad dujines, pasiuncia ne ups, o i parduotuve nusipirkt tai, kas priklauso :)

Neprisijungęs Angri

  • Įrašai: 5
    • Žiūrėti profilį
Gal kas patartų dėl klimos remonto, neveikia pilnai turbūt dėl varikliukų gedimo.

Neprisijungęs no one

  • Klubo draugas
  • *
  • Įrašai: 4483
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kaunas
kaip tik ten man buvo patare vaziuot tipo ale gerai dirba. man reikia kad dujas gerai sureguliuotu nes pas vienus nuvaziauoji 1kontakto zvakiu reik pas kitus 3kontaktu reik ir pas visus skirtingai nesuprasi kartais ko jie nori
ta pati žvakė einanti gamykliškai į tavo mašiną gali būti pas viena gamintoją 1 arba 2 kontaktų, 3 arba 4 kontaktų ir t.t. Čia nieko nesako.
Visi dujininkai siūlantys "dujines" žvakes yra totalūs džiunglių karaliai, pinigųmelžėjai ir šarlatanai, atsilikėliai.

Dedi tai kas priklauso pagal gamintoją ir ne kitaip.

Lygiai taip pat ir su "sportinėm" žvakėmis, silikoniais žvaklaidžiais, sportiniais oro filtrais, sportiniais duslintuvais ir bla bla bla :D
kas del dujiniu zvakiu, tai pasakysiu tiek... pas rimtus dujininkus buvai nuvaziaves, kad tau jas rekomendavo ;) asigalio g. esantys rimti dujininkai, veikejus, kurie prisiperka tokiu zvakiu iskart paklausia kokios zvakes, ir jei pasako, kad dujines, pasiuncia ne ups, o i parduotuve nusipirkt tai, kas priklauso :)

Yra issimciu su bosch ir NGK specialia lpg zvakiu linija
Audi V8 4.2 MT 93m.  Audi coupe quattro 2.1T MT 86m. Subaru forester 2.5XT MT 04m.
4.2 servisas www.Remontocentras.lt  tel. Nr 8-37-206767 (darbo laikas 9-18val d.d.)

Neprisijungęs Bajoras

  • 8-640-22223
  • Moderatorius
  • *
  • Įrašai: 37886
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kaunas
Gal kas patartų dėl klimos remonto, neveikia pilnai turbūt dėl varikliukų gedimo.
O ka patart? Cia RS6 ar Ur'Quattro?
Seip pradzioje verta gedima zinoti, paskui remontu ieskoti pagal aplinkybes.

Neprisijungęs zigm-asas

  • Įrašai: 25
    • Žiūrėti profilį
Reikia normalaus servizo kur suvedima padarytu (butinai kad butu 4 tasku o ne 3 tvirtinimas ant rato nes ratlankis tokios formos kad 1 is 3 tarku bus ant issikisusio kanto). Parekomenduokit kas nors :)

Tai niekas nieko negalit parekomenduot ?

Neprisijungęs siauras

  • Įrašai: 48
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kaunas
Sveiki, na kolegos padekit isirinkti normaliausia servisa is siulomu draudejo, auto subraižytas, reikia dazyti gal. sparna bagazines dangti ir galines dureles
Galimybes imti pinigais ir rinktis savo meistrus nenumatyta kasko polise.
Tai va draudimo sarasas toks:
UAB "Žukauskas ir Ko"
UAB "Žaliakalnio žėrutis"
UAB "Lampėdis"
UAB "Autofortas"
UAB "Autida"
AUB "Autobroliai"
UAB "Akstė servisas"
Lauksiu Jusu pasisakymu, gal kas kada remontavote kokiame is ju, butu idomu suzinoti apie atliktu darbu kokybe.

Neprisijungęs only AUDI

  • Moderatorius
  • *
  • Įrašai: 15998
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Aš dar nepasirinkau miesto
Sveiki, na kolegos padekit isirinkti normaliausia servisa is siulomu draudejo, auto subraižytas, reikia dazyti gal. sparna bagazines dangti ir galines dureles
Galimybes imti pinigais ir rinktis savo meistrus nenumatyta kasko polise.
Tai va draudimo sarasas toks:
UAB "Žukauskas ir Ko"
UAB "Žaliakalnio žėrutis"
UAB "Lampėdis"
UAB "Autofortas"
UAB "Autida"
AUB "Autobroliai"
UAB "Akstė servisas"
Lauksiu Jusu pasisakymu, gal kas kada remontavote kokiame is ju, butu idomu suzinoti apie atliktu darbu kokybe.

O tu pats pirmiausiai ju paklausk, ar bus daromi perejimai (dasideda priekines dureles), ar bus isardomos detales, nuimamos spyneles, moldingai, stiklu gumos. Visa tai ieina i dazymo reikalavimus, kitaip apie kokybe nera ko kalbeti.

Neprisijungęs Arvis

  • Įrašai: 4984
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kaunas
vienas pazystamas autoforte persidazinejo masina, tai liko labai nepatenkintas rezultatu, ka pamate pasiemes masina. tada vare pakartotinai pas juos, kad taisytu savo klaidas....

Neprisijungęs baggio_r

  • Įrašai: 872
    • Žiūrėti profilį
apie lampedi geru zodziu teko girdet

Neprisijungęs siauras

  • Įrašai: 48
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kaunas
apie lampedi geru zodziu teko girdet
Lampedis metams garantija sake duoda, tik nelabai zinau kam  :)

Neprisijungęs siomka

  • Įrašai: 2931
    • Žiūrėti profilį
Sveiki, na kolegos padekit isirinkti normaliausia servisa is siulomu draudejo, auto subraižytas, reikia dazyti gal. sparna bagazines dangti ir galines dureles
Galimybes imti pinigais ir rinktis savo meistrus nenumatyta kasko polise.
Tai va draudimo sarasas toks:
UAB "Žukauskas ir Ko"
UAB "Žaliakalnio žėrutis"
UAB "Lampėdis"
UAB "Autofortas"
UAB "Autida"
AUB "Autobroliai"
UAB "Akstė servisas"
Lauksiu Jusu pasisakymu, gal kas kada remontavote kokiame is ju, butu idomu suzinoti apie atliktu darbu kokybe.
autofortas Krastai dazo draudiminius uz kosmines kainas  :D kokybe gera kiek teko matyti

Neprisijungęs 7KAUNAS7

  • Įrašai: 127
    • Žiūrėti profilį
sveiki,
gal kas galetumet parekomenduoti gera meistriuka kuris gerai tiesina skardas???
dekui!

Neprisijungęs gedexxx

  • Įrašai: 173
    • Žiūrėti profilį
gal kas turit parekomenduot koki gera autoelektrika? nes man jau vezi varo mano autoelektra :D

Neprisijungęs only AUDI

  • Moderatorius
  • *
  • Įrašai: 15998
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Aš dar nepasirinkau miesto
gal kas turit parekomenduot koki gera autoelektrika? nes man jau vezi varo mano autoelektra :D

Nurodyk auto modeli ir kokia priezastis. Vienas elektrikas gerai ismano grandines, kitas CAN signalus.

Neprisijungęs gedexxx

  • Įrašai: 173
    • Žiūrėti profilį
gal kas turit parekomenduot koki gera autoelektrika? nes man jau vezi varo mano autoelektra :D

Nurodyk auto modeli ir kokia priezastis. Vienas elektrikas gerai ismano grandines, kitas CAN signalus.

audi c4 2.5TDI. priezastys tokios: abs dacikai grybauja (o gal net visas abs), centrinis grybauja, salono apsvietimas grybauja. daugiau lyg ir viskas.

Neprisijungęs paulas

  • Įrašai: 9
    • Žiūrėti profilį
sveiki,

kas gali pagelbet reik gero elektriko, kad surastu audi a4 akumo issikrovimo problema, ir kuo greiciau "Kaune", taip pat del radijos atblokavimo, nes palaikius ilgiau ijungta neleidzia suvesti kodo is naujo, nors ji zinau.

dekui uz ats....

Neprisijungęs only AUDI

  • Moderatorius
  • *
  • Įrašai: 15998
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Aš dar nepasirinkau miesto
gal kas turit parekomenduot koki gera autoelektrika? nes man jau vezi varo mano autoelektra :D

Nurodyk auto modeli ir kokia priezastis. Vienas elektrikas gerai ismano grandines, kitas CAN signalus.

audi c4 2.5TDI. priezastys tokios: abs dacikai grybauja (o gal net visas abs), centrinis grybauja, salono apsvietimas grybauja. daugiau lyg ir viskas.

Rasyk Toto , centriniai, apsvietimas ,skydeliai jo arkliukas  :-]

Neprisijungęs Ginciukas

  • Įrašai: 1357
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kaunas
sveiki,

kas gali pagelbet reik gero elektriko, kad surastu audi a4 akumo issikrovimo problema, ir kuo greiciau "Kaune", taip pat del radijos atblokavimo, nes palaikius ilgiau ijungta neleidzia suvesti kodo is naujo, nors ji zinau.

dekui uz ats....
Elektrika turiu gera nebrangiai ima ir neturejau problemu. jei nr reiks i pm parasyk.

Neprisijungęs Giedriuzzz

  • Įrašai: 528
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kaunas
parekomenduokit gera ir nebrangu duslintuvu meistra? zinau gerai daru birzelio 23-iosios gatveje, bet kiek girdejau lupikai jie ten