Labas, Svečias. Prašome prisijungti arba užsiregistruoti. Did you miss your activation email?




Autorius Tema: Servisai ir meistrai mūsų apylinkėse  (Skaityta 378332 kartus)

Neprisijungęs Sauliavas

  • Įrašai: 60
    • Žiūrėti profilį
Servisai ir meistrai mūsų apylinkėse
« Atsakymas #175: 2007 Gruodžio 13, 22:38:34 »
Edvi, aciu, tu man per kokias 2-3 d. gal penktas Delada pasiulei, atsiliepimai ivairus didesne dalis i gera puse, bet negali zinot... ko gero dviracio neisradinesiu, pabandysiu laimes ten ieskot...

Vytis

  • Svečias
Servisai ir meistrai mūsų apylinkėse
« Atsakymas #176: 2007 Gruodžio 13, 23:14:41 »
seip prei posto dadesiu kad delados nerekomoneduociau.

kita istorija, gyzau i lt, uzakes i audi centra servisa savajai audi a6 remonta, paasikejo kad ta audi centras kai snekejome telefonu tai viskas o.k. bet kai atvykau, tai visai sneketis zmones nebenorejo, pamate kad neesu as gal kooks labai senis, o "jauni" su tokiom masinom nevazineja, kiek is ju supratau, tai supratau kad man masinos nesutvarkys nor ir pinigai buvo nemazi, nesispjaudziau ir nesikeikiau :D o juk kupiura tokia pat kaip bankas dave, o servisas audi buvo uzsakytas pries 3 savaites!!! gyvenime ten nevaziuosiu ir aina jie sikti!!! mat gi gal akumas mano masinos issikroves kad nesikuria, lopai!

kita istorija, niekam nerekomenduoju vaziuoti i uab "DIZRITA" Taikos pr.104!!!! atveziau zmonems uzkurti savaja a6, mano manymu buvo sistema prigaudziusi oro, kita diena isvados bandeme orinti nepavyko, paziurejom su kompu siurblys nusproges, gerai atvaziavau aptarem kaina su dirzu pakeitimu ~3500lt viska daro vietoj, niekur neveza,siurbly remontuos vietoj ir pan. su tuo kuriuo snekejau buvo labiau suinteresuotas kaskam parsuoti kaskokia slangute uz 2.5lt negu paiimti mano audi ant remonto uz  3500lt nu ka palikau, bet uz val. apsigalvojau ir gryzau su traliuku atsiimti, apejas per masina suradau nauju ibrezimi, buferio imusima, galiniu dureliu isdraskuma (buvo nuimtos abloskes, varssteliai net nespeta susukti atgal, ko gi ten lysti i galines duris? keisti pagrindini dirza ar diagnostika atlikineti?) tolaiu per detuvias, bardazioka pereiata, iskuista, ko gi ieskojo, milijono? klausiau ar bandete orinti sistema, sake taip kaip nuveziau pas kita meistra jis to padaryti negalejo, nes atbulines kuro slangos angalis kur kisasi i kuro filtra kaskaip kiauras, tai kaip DIZRITA galejo nuorinti sistema? esme ta kad nieko nedare, negana to kaip nuemem siurbli ir nuveziau i "LBM electronic remontui sutikau tuos pacius DIZRITOS darbuotojus su kuro siurbliu kompais, kur neva vietoje savo servise tvarke kitoms masinoms kaip ir man "topo"vietoj turejo sutvarkyti! negana to kad nemoka aptarnauti, pakonsultuoti "mokius" klientus (kuriem svarbu, kad masina vaziuotu o ne kaina deretis!) nesugeba suteikti informacijos ir isvis kiek suprantu dirbti nemoka ir dar meluoja i akis! praradao daug pinigu ir aciu dievui kad pasiuos nepalikau tvarkyti savo a6 :) tokios tokeles per 2 lietuviskas dieneles.......

Neprisijungęs Bajoras

  • 8-640-22223
  • Moderatorius
  • *
  • Įrašai: 37886
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kaunas
Servisai ir meistrai mūsų apylinkėse
« Atsakymas #177: 2007 Gruodžio 13, 23:39:49 »
Joooooooooo... baisu, todel geriausiai paciam viska darytis kai salygos yra ;) Na dar kartais jei darbas idomus ir kam nors galime padeti (h)

Neprisijungęs Sauliavas

  • Įrašai: 60
    • Žiūrėti profilį
Servisai ir meistrai mūsų apylinkėse
« Atsakymas #178: 2007 Gruodžio 15, 14:58:51 »
LBM'e dirba mano du draugai, per duosiu tavo zinia, ablavas kazkoks, tikrai galvojau kad jie dirbti moka....
As nepagavau, tai kaip su tuo siurbliu ar jau viskas ciki?
O del siurblio dar girdejau ten kazkokie tranzistoriai nueina velniop.

Nemesion

  • Svečias
kur galima butu purkstukus patiktrint? iskyrus dizrida ? (!?)

Vytis

  • Svečias
LBM'e dirba mano du draugai, per duosiu tavo zinia, ablavas kazkoks, tikrai galvojau kad jie dirbti moka....
As nepagavau, tai kaip su tuo siurbliu ar jau viskas ciki?
O del siurblio dar girdejau ten kazkokie tranzistoriai nueina velniop.

lbm kaip tik viskas gerai :) ten apie dizrita as variau, nes jie veza kompus remontuot i LBM, siurbly susitvarkiau lbm viskas ok. dirba ikisiol, per kairy pety tpu tpu tpu :) purkstukus vaziuok i dyzelvita ar kaskas tokio, minkovskiu gatvej, ten zmones malaciai! :)

Neprisijungęs Arvis

  • Įrašai: 4984
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kaunas
as dyzridoj tvarkiau siurblio elektronine daly, tai tikrai esu patenkintas... padare kai priklauso + garantija... o kaip minejai del kazkokios slangutes, tai jei tas zmogus stovi eileje pirmas ar jau kalba su juom, tai negi mes viska ir puls prie taves... nesusireiksmink taip... visi vienodi..

Vytis

  • Svečias
as dyzridoj tvarkiau siurblio elektronine daly, tai tikrai esu patenkintas... padare kai priklauso + garantija... o kaip minejai del kazkokios slangutes, tai jei tas zmogus stovi eileje pirmas ar jau kalba su juom, tai negi mes viska ir puls prie taves... nesusireiksmink taip... visi vienodi..


klysti Arvi, klysti :D as eilej buvau vienas, tam ofisiuke vienas buvau ir bandziau aiskinti jiems problema, bet ilekia kitas zmogus ir iskarto jis klausia kito laisvo pardavejo ir tada visi 3 jam bando padeti! :D kokia gi ten slangute :D reiketu buti salia ta akimirka kad matytumete situacija :) o siurbly sutaise gerai delto kad jie tik tavo siurblio kompiuteri atsuko nuo pacio siurblio ir nukirpo laidus, nuveze i LBM electronic ir meistrai ten jie sutvarke :D jie elektronines dalie netvarko, sakau pats buvau nuvezes savo siurbly i LBM Ir sutikau tuos pacius pardavesjus is DIZRITOS kurie pasieme 3 siurbliu kompus visi NUKIRPTAIS laidais :) aisku juos sulituos, bet jie to remonto savo servise NEATLIEKA, nes kai mes buvos tas pardavejas atpazino mus nes kaip tik ir man siurblys buvo sutaisytas ir taip sutapo, kad teko atsiimti kartu, tai kai uzklausiau "tai tipo pas save servise tvarkot kompus, tas syptelejo, galva nuleido ir isbego :) as turiu savo nuomone! ir zinau ka sakau, kai tvarkiau savaja audi, aplaksciau daugybe parduotuviu, daug servisu ir zinau kur man patiko ir kur zmones i akis meluoja!


tai ka galiu pasiuliti

ABS ir Siurbliu  remontas tik LBM electronic (manau kaune jie yra vieningteliai kurie tuo uzsiema, Siurbliu tai tikrai vieninteliai! o servisai visi veza pas juos remontuot.

TMT Servisas labai geras, greitai kokybiskai dirba, zmogui paaiskina kaip kas ir kodel, 110% konsultacija + plius susitelkia i tavo problema.

ir DYZELVITA irgi man patiko, tik te tokia problema ta kad jai pats nezinos kas atsitiko tai jie greiciau to ir nepadarys, tempia labai guma, seip ta pati daro TMT servisas ir gersiau ten lekt :)
« Paskutinį kartą keitė: 2008 Sausio 13, 12:31:51 sukūrė Vytis »

erniuska

  • Svečias
Remontas-vos ne viską,išskyrus pakabos restauravimą-tai daro jo kaimynas,o,šiaip,-pakaba,variklis,greičių dėžės remontas ir t.t.
P.S.Jau ko jis nedaro-tikrai pats pasakys  :-]  :-]  :-]
jau pas ta kaimyna jo tikrai nepatariu nieko daryt,seniau teko daznai pas ji lankitis.o po jo darbu draugui nulekus i palanga issinere jo restauruota trake tai va.atsargiai

Neprisijungęs Arvis

  • Įrašai: 4984
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kaunas
as dyzridoj tvarkiau siurblio elektronine daly, tai tikrai esu patenkintas... padare kai priklauso + garantija... o kaip minejai del kazkokios slangutes, tai jei tas zmogus stovi eileje pirmas ar jau kalba su juom, tai negi mes viska ir puls prie taves... nesusireiksmink taip... visi vienodi..


klysti Arvi, klysti :D as eilej buvau vienas, tam ofisiuke vienas buvau ir bandziau aiskinti jiems problema, bet ilekia kitas zmogus ir iskarto jis klausia kito laisvo pardavejo ir tada visi 3 jam bando padeti! :D kokia gi ten slangute :D reiketu buti salia ta akimirka kad matytumete situacija :) o siurbly sutaise gerai delto kad jie tik tavo siurblio kompiuteri atsuko nuo pacio siurblio ir nukirpo laidus, nuveze i LBM electronic ir meistrai ten jie sutvarke :D jie elektronines dalie netvarko, sakau pats buvau nuvezes savo siurbly i LBM Ir sutikau tuos pacius pardavesjus is DIZRITOS kurie pasieme 3 siurbliu kompus visi NUKIRPTAIS laidais :) aisku juos sulituos, bet jie to remonto savo servise NEATLIEKA, nes kai mes buvos tas pardavejas atpazino mus nes kaip tik ir man siurblys buvo sutaisytas ir taip sutapo, kad teko atsiimti kartu, tai kai uzklausiau "tai tipo pas save servise tvarkot kompus, tas syptelejo, galva nuleido ir isbego :) as turiu savo nuomone! ir zinau ka sakau, kai tvarkiau savaja audi, aplaksciau daugybe parduotuviu, daug servisu ir zinau kur man patiko ir kur zmones i akis meluoja!


tai ka galiu pasiuliti

ABS ir Siurbliu  remontas tik LBM electronic (manau kaune jie yra vieningteliai kurie tuo uzsiema, Siurbliu tai tikrai vieninteliai! o servisai visi veza pas juos remontuot.

TMT Servisas labai geras, greitai kokybiskai dirba, zmogui paaiskina kaip kas ir kodel, 110% konsultacija + plius susitelkia i tavo problema.

ir DYZELVITA irgi man patiko, tik te tokia problema ta kad jai pats nezinos kas atsitiko tai jie greiciau to ir nepadarys, tempia labai guma, seip ta pati daro TMT servisas ir gersiau ten lekt :)

ne nu jei tokia situacija tada jo :) nezinau gi visu detaliu kaip kas buvo :) o is esmes kas del dyzridos, tai jei matei kaip viskas vyksta tada atsiprasau uz pasikarsciavima ;)

Neprisijungęs Giedriuzzz

  • Įrašai: 528
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kaunas
gal zinot kas kaune prekiauja GATES firmos pagrindiniais variklio dirzais?Aciu uz atsakymus

Neprisijungęs Sauliavas

  • Įrašai: 60
    • Žiūrėti profilį
i google, 'GATES' parasiau kruva nuorodu ismete o tai tu ko nerandi? 

Neprisijungęs Kambas

  • Įrašai: 1597
    • Žiūrėti profilį
cia ieskai gates kad geri ar del kokiu kitu priezasciu? nes jei nori geru, siulyciau power grip ;)

Neprisijungęs Giedriuzzz

  • Įrašai: 528
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kaunas
ieskau kaune GATES pagrindinio dirzo, o randu tik made in belgija, nejau vokieciu nera ?

Neprisijungęs goodazz

  • Įrašai: 1643
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kaunas
Iš "Sarevos" nukniso Audi S8 1999m :D
užuojuauta žmogeliui..
http://www.delfi.lt/news/daily/crime/article.php?id=15730187
goodazz audi dalys  - naudotos s2/s4/s6/a200 20v ir kitų audi dalys
861011325

Neprisijungęs jankazas

  • Įrašai: 2535
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Vilnius
Iš "Sarevos" nukniso Audi S8 1999m :D
užuojuauta žmogeliui..
http://www.delfi.lt/news/daily/crime/article.php?id=15730187

Delfi kaip visada: "Jo savininkas teigia patyręs 22 tūkst. litų nuostolį." :D :D :D

Neprisijungęs Arvis

  • Įrašai: 4984
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kaunas
nu blin jei esas uz tiek tada jamu :D

flex

  • Svečias
Delfi kaip visada: "Jo savininkas teigia patyręs 22 tūkst. litų nuostolį." :D :D :D

Galėjo būti sudaužyto eSo kaina tokia, bet suremontuoto minimum 40k lt turėtų eiti. ;) Klaidos tame delfyje nuolat :)

Neprisijungęs Arvis

  • Įrašai: 4984
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kaunas
na jo... uzjauciu savininka...

Neprisijungęs WazZuP

  • Įrašai: 257
    • Žiūrėti profilį
sveiki, kur galetumete patarti pirkti detales KG varikliui ir aplama vaziuokles dalis 84metu ubagei... :) suprantu kad modelis senas bet partkit ka zinot ar parduotuves kokias ar individualius asmenis, gal net turgu.. :) detales tokias kaip: tarpines, filtrai, davikliai..

Neprisijungęs Arvis

  • Įrašai: 4984
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kaunas
siaip vaziuokles visas detales perku turguje.. ten zmones pasako, kas gerai, kas blogai... o jei neturi to kas gerai nepersa to, kas blogai :D

Neprisijungęs Bajoras

  • 8-640-22223
  • Moderatorius
  • *
  • Įrašai: 37886
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kaunas
yra toks posakis tarp vyru tavo minimu atveju "jei jau tinkamu momentu pimpa negali pasitiketi, tai kaip aplamai svetimais galima pasitiket" :D :D :D  Tad nepamirskim, kad turgus yra turgus ir viskas priklauso nuo pardavejo ir nemazai nuo pirkejo. Jei pirkejas iziures pas pirkeja kad anas nifiga nesigaudo- gaus, oi kaip gaus ale geru daliu kad net nepanes :D

Neprisijungęs WazZuP

  • Įrašai: 257
    • Žiūrėti profilį
Na o del variklio daliu ka patarsit ?

Neprisijungęs Bajoras

  • 8-640-22223
  • Moderatorius
  • *
  • Įrašai: 37886
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kaunas
o jei tiksliau?

Neprisijungęs WazZuP

  • Įrašai: 257
    • Žiūrėti profilį
Kur tarkim pigeusiai butu kaune.. Tarpines filtrai oro tepalo, dacikai, ir gausus daliu pasirinkimas nes vienoj to yra kitoj to nera :)