Labas, Svečias. Prašome prisijungti arba užsiregistruoti. Did you miss your activation email?
Autorius Tema: Servisai ir meistrai mūsų apylinkėse  (Skaityta 183961 kartus)

Neprisijungęs Minvydas

  • Įrašai: 4
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kaunas
Re: Servisai ir meistrai mūsų apylinkėse
« Atsakymas #3500: 2018 Rugpjūčio 08, 17:50:05 »
Sveiki,

taigi norėjau palikti atsiliepima. Gal kažkam pravers. Atėjo laikas mano auto (c6 2.7 mechanas, not quattro) keisti sankabos kompelktą ir smagratį. Matai Vimotoj pačipavus nebenulaikė kaimenės (Smagi problema  :smoke: ) Taigi ieškojau padoraus meistro, čia pastoviai iškildavo Luko vardas. Paskambinau vyrui, sutarėm 150 europietiškos už darbą, dalis jau turėjau (smagratis su varžtais, sankaba, isminamas, riebokšlis). Atidaviau šiandien ryte, paprašiau dar kad važiuoklę ir variklio pagalves patikrintų (+10 eu), tarėmės, kad ryt apie pietus atiduos. Eigoje sulaukiau skambučio, pranešė jog pora sailentų ir viena pagalvė R.I.P bei mano atvežtas alkuninio riebokšlis prastokas, pasiulė paimt geresnį (15eu) ok no problem, dedam geresnį. (Galvoj sąmata 175eu) Sailentus ir pagalvę paliekam kitam kartui. 16h gaunu skambutį, kad viskas done.  :yay: :applause: Atvažiavau, pakalbėjom, viskas tiesiog sklandžiai praėjo. Viską greit pavyko suorganizuoti. Pasitarėm dėl ateities darbų (pagalvė ir sailentai) ir išlėkiau savo keliais.  Galutinė sąskaita 120 darbas + 15 riebokšlis +10 važiuoklės patikra.

Tikrai rekomenduoju, jaunas vyrukas, gaudos puikiai. Plius neteko dar sutikt meistro, kuris greičiau viską padarytų ir mažiau paimtų.

865089133 Raudondvario pl 234, tarpe tarp regitros tech ir registravimo. Ant vartų berods parašyta "RACING ... kažkas..." raudonom raidėm.