gal žinote kas Kaune turi portatyvinį wideband(?) lambdą sensorių, kad pasimatuoti išmetimą važiuojant, o ne vietoj gazuojant. Reikialingas testas prie maksimalios apkrovosAr tik sportininkai tokius dalykus turi?