Labas, Svečias. Prašome prisijungti arba užsiregistruoti. Did you miss your activation email?




Autorius Tema: Kauno pokalbių tema  (Skaityta 2536193 kartus)

Neprisijungęs Efkito

  • Įrašai: 2346
    • Žiūrėti profilį
Re: Kauno pokalbių tema
« Atsakymas #7000: 2010 Rugsėjo 21, 09:33:20 »
taip, turetu but aiskiau is nukentejusio auto, bet atkreipkit demesi kokia trajaktorija isima pirmaji posuki ir kur poto ivyksta incidentas. Pagal taisykles tai gal jis ir nekaltas,  bet yra dar ir zmoniskumas. Pagal mane tai jis tikrai ji negraziai "uzdare", tuo labiau kai 1-mas cvekas galejo palikt jam vietos, juk jam taip ar taip reikejo lyst posukyje i vidine dali trasos ir jam tas naujasnis cevekas kazin ar isoreje butu jam kazkuo pakenkes. Isore jis manau pirmo cveko tikrai butu neaplenkes tuo labiau dar kai mates kad auto galingumai labai labai panasus. Cia tik mano nuomone :) o kontaktas tikrai buvo, nes juk like zymes ant pirmojo civiko sono ir isvideo matos ,kad pirma civika neblogai sumeto, ne siaip jis ten su tuo vairu pasukineja vienu momentu.
« Paskutinį kartą keitė: 2010 Rugsėjo 21, 09:35:54 sukūrė Efkito »

 

Related Topics

  Antraštė / Pradėjo Atsakymai Paskutinis įrašas
10864 Atsakymai
1135133 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2025 Balandžio 27, 21:26:18
sukūrė Doncekazzz
30138 Atsakymai
2138108 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2025 Spalio 30, 20:28:04
sukūrė Evka
2075 Atsakymai
391402 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2024 Gegužės 28, 19:45:11
sukūrė LUNA_tikas