Labas, Svečias. Prašome prisijungti arba užsiregistruoti. Did you miss your activation email?




Autorius Tema: Kauno pokalbių tema  (Skaityta 2545412 kartus)

Neprisijungęs Bajoras

  • 8-640-22223
  • Moderatorius
  • *
  • Įrašai: 37886
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kaunas
Re: Kauno pokalbių tema
« Atsakymas #6325: 2010 Rugpjūčio 19, 10:25:24 »
jo jo  :D o nuo ten nieko neskauda?  :-]
Matau nezinai juokelio :D

Eina trys pedikai per parka, ziuri ant suoliuko plyses bomzas. Vienas is ju sako: - dw padarom ji, juk vis tiek miega. Na ka... ima ir padaro bomza, o kaip "kompensacijai" palieka jam 10Lt.
Tas prabunda, randa 10Lt, laimingas nuvaro i parduotuve, na is kartu uz vyno bonkos, ikala ir vel sminga.
Grizta per parka tie patys pedikai, ziuri tas dar miega, na ka, nesusilaiko ir vel padaro ta bomza, vel palieka 10lt...
Na prabunda bomzas po kurio laiko, vel apsidziauges randa salia 10Lt, nuvaro i parduotuve o pardaveja sako: Na Jonai, dar vyno?
Bomzas: -Ne (-) , nuo vyno sikna skauda, duok baltos
:D :D :D

 

Related Topics

  Antraštė / Pradėjo Atsakymai Paskutinis įrašas
10864 Atsakymai
1136127 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2025 Balandžio 27, 21:26:18
sukūrė Doncekazzz
30138 Atsakymai
2146550 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2025 Spalio 30, 20:28:04
sukūrė Evka
2075 Atsakymai
391551 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2024 Gegužės 28, 19:45:11
sukūrė LUNA_tikas