Labas, Svečias. Prašome prisijungti arba užsiregistruoti. Did you miss your activation email?




Autorius Tema: Kauno pokalbių tema  (Skaityta 2536199 kartus)

Neprisijungęs Efkito

  • Įrašai: 2346
    • Žiūrėti profilį
Re: Kauno pokalbių tema
« Atsakymas #5825: 2010 Liepos 16, 09:59:44 »
Efkito

 (-) tai kad as neturiu A6 C4...
Zinau, bet manau jis neatpazino kebulo ir sumaise C4 su "A6" :)

priminiai tu man su tom a6 - c4 kai mane vienas zmogus isvadino neismaneliu kai jo a6-c4 isvadinau "ceske" :D :D
 "kaip tu mano "A6'ta" gali vadint ceske, cia juk "A6'ta", o ne "ceske" " :D :D As jam dar daugiau norejau papasakot apie marketinga ir jo ispustus priekinius ir galiniu bamperius, truputuka pakeista kapota ir t.t. bet, gavoju tiekto gal :D ir dar kai anksciau "preiklausiau" (ot skamba :D, "priklausyti" )  vienam klubui ir dar buvo lipdukas klubo ant masinos tai tas zmogus pasake tiek " kaip tu gali dar  klubui priklausyti jei net audi masinu neskiri " :D :D
(-) tai kad as neturiu A6 C4...
ne visi supranta, kad ir C4 kėbule gali būti ne 2.5tdi :-]

 :D :D :D
« Paskutinį kartą keitė: 2010 Liepos 16, 10:01:45 sukūrė Efkito »

 

Related Topics

  Antraštė / Pradėjo Atsakymai Paskutinis įrašas
10864 Atsakymai
1135133 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2025 Balandžio 27, 21:26:18
sukūrė Doncekazzz
30138 Atsakymai
2138109 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2025 Spalio 30, 20:28:04
sukūrė Evka
2075 Atsakymai
391402 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2024 Gegužės 28, 19:45:11
sukūrė LUNA_tikas