Labas, Svečias. Prašome prisijungti arba užsiregistruoti. Did you miss your activation email?




Autorius Tema: Kauno pokalbių tema  (Skaityta 2549867 kartus)

Neprisijungęs Volodia

  • Įrašai: 93
    • Žiūrėti profilį
Re: Kauno pokalbių tema
« Atsakymas #5775: 2010 Liepos 14, 10:28:38 »
Labas rytas Kauniečiai  (h) Vakar kaune mačiau mentukus su radaru, gal kas nors ką nors žinot, grąžino juos jiems, ar tiesiog kokia akcija, ale "saugus greitis"... Taip neramu važinėt pasidarė  :[
Jie nebuvo atimti del patikru kaip kad anksciau, tiesiog neleidzia jais naudotis, del naujos valdzios poziurio i pareigunu darba turint radarus tarnybiniame automobilyje.
Dabar kiek naudoja, tai labai minimaliai ir tai tik todel, kad visuomene nemanytu, jog kaune is vis nesaudo greicio. Patys matome, kad mieste vidutiniskas greitis nuo 80km/h.
Ne tik matome, bet tuom ir džiaugiamės ;) Aišku su protu  (!?)

 

Related Topics

  Antraštė / Pradėjo Atsakymai Paskutinis įrašas
10864 Atsakymai
1137304 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2025 Balandžio 27, 21:26:18
sukūrė Doncekazzz
30139 Atsakymai
2151557 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2026 Birželio 25, 19:00:41
sukūrė rimisss
2075 Atsakymai
391631 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2024 Gegužės 28, 19:45:11
sukūrė LUNA_tikas