Labas, Svečias. Prašome prisijungti arba užsiregistruoti. Did you miss your activation email?




Autorius Tema: Kauno pokalbių tema  (Skaityta 2545741 kartus)

Neprisijungęs Ema

  • Įrašai: 607
    • Žiūrėti profilį
Re: Kauno pokalbių tema
« Atsakymas #4975: 2010 Birželio 09, 14:32:31 »
seip jeigu trumpai. vaziuoji i aleksoto turgu is kito sono kur pro vaistine  isukimas, ten rasi dujininka pasakai savo problema ir .......
O seip baliona issimta reikia vesti i duju baze ten atlieka slegini patikrinima uzdeda stampa arba duoda pasa.Ir to PAtikrai uztenka.Beabejo balione turi buti sumontuotas multi voztuvas.Cia kreipkis pas dujininkus jie pasakys ko reikia komplektacijoje kad nesikabintu TA

nuvarai i duju baze,nusivezi berniuka i miska (tinka ir vyrams :D ) ir iskala tau nr ant baliono be jokio tikrinimo :D ir tada varai i regitra,sumoki lyg 63 lt ir pakeicia masinos dokus ;)

 

Related Topics

  Antraštė / Pradėjo Atsakymai Paskutinis įrašas
10864 Atsakymai
1136195 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2025 Balandžio 27, 21:26:18
sukūrė Doncekazzz
30138 Atsakymai
2147000 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2025 Spalio 30, 20:28:04
sukūrė Evka
2075 Atsakymai
391553 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2024 Gegužės 28, 19:45:11
sukūrė LUNA_tikas