Labas, Svečias. Prašome prisijungti arba užsiregistruoti. Did you miss your activation email?




Autorius Tema: Kauno pokalbių tema  (Skaityta 2538740 kartus)

Neprisijungęs Minde_

  • Krikštatėvis
  • Įrašai: 1146
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kaunas
Re: Kauno pokalbių tema
« Atsakymas #3700: 2010 Balandžio 27, 13:09:41 »
Jauneli demesio trukumas tau  (v) pasikvietei dar viena ,permazai keliu paneliu  (aa) as su kitais nesibuciuoju  ff

arba viskas arba nieko:)))) tai as ne kitas as tas pats :D :D :D kaip sake bajoras mes viena didele seima:)))))))))))))

bent ne svediska...:))

seimoj viskuo reikia dalintis?  8:8

tai aisku,as jau pasidalines,dabar ir su manim kas nors pasidalint galetu:))))))))))))))))))))))))))))

drambliuko svajones  :-]
O tu cia nesijuok, ketvirtadieni ruoskis :-] :-]

 

Related Topics

  Antraštė / Pradėjo Atsakymai Paskutinis įrašas
10864 Atsakymai
1135354 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2025 Balandžio 27, 21:26:18
sukūrė Doncekazzz
30138 Atsakymai
2140661 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2025 Spalio 30, 20:28:04
sukūrė Evka
2075 Atsakymai
391417 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2024 Gegužės 28, 19:45:11
sukūrė LUNA_tikas