Labas, Svečias. Prašome prisijungti arba užsiregistruoti. Did you miss your activation email?




Autorius Tema: Kauno pokalbių tema  (Skaityta 2548878 kartus)

Neprisijungęs Biesas

  • Įrašai: 4369
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kaunas
Re: Kauno pokalbių tema
« Atsakymas #3425: 2010 Balandžio 19, 22:15:25 »
siandien kauna sluot pradejo.... diena po pietu...... eina na kokie dulkiu debesiai pakilo.... pravaziavus tai sluotai matomumas 20 metru, pestieji pilki tokie pasidare, vaikai kosti ciaudi, verkia..... ciut neipxxx tam traktoriui kuris ruke slepesi, nesimate net veikiancios mirgalkes. masina irgi ispudinga liko, nes teko sustot prie sviesaforo tam debesyje. zodziu saunuoliai tikri.... anksciau kaskaip nakti ar tai anksti ryte sluodavao, dabar turbut taupo alga.

o vandens nenaudoja matomai..

naudojo ta vandeni, bet jis turbut efekta duotu, kai pakankamai svarias gatves sluoji, o cia plet po 3 cm zvyro salikelese....

 

Related Topics

  Antraštė / Pradėjo Atsakymai Paskutinis įrašas
10864 Atsakymai
1136942 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2025 Balandžio 27, 21:26:18
sukūrė Doncekazzz
30139 Atsakymai
2150412 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2026 Birželio 25, 19:00:41
sukūrė rimisss
2075 Atsakymai
391610 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2024 Gegužės 28, 19:45:11
sukūrė LUNA_tikas