Labas, Svečias. Prašome prisijungti arba užsiregistruoti. Did you miss your activation email?




Autorius Tema: Kauno pokalbių tema  (Skaityta 2542025 kartus)

Neprisijungęs Matas_

  • Įrašai: 2051
    • Žiūrėti profilį
Re: Kauno pokalbių tema
« Atsakymas #3425: 2010 Balandžio 19, 21:41:31 »
siandien kauna sluot pradejo.... diena po pietu...... eina na kokie dulkiu debesiai pakilo.... pravaziavus tai sluotai matomumas 20 metru, pestieji pilki tokie pasidare, vaikai kosti ciaudi, verkia..... ciut neipxxx tam traktoriui kuris ruke slepesi, nesimate net veikiancios mirgalkes. masina irgi ispudinga liko, nes teko sustot prie sviesaforo tam debesyje. zodziu saunuoliai tikri.... anksciau kaskaip nakti ar tai anksti ryte sluodavao, dabar turbut taupo alga.

o vandens nenaudoja matomai..
Prie sovieto su sampunu gatves plaudavo!    :-]

 

Related Topics

  Antraštė / Pradėjo Atsakymai Paskutinis įrašas
10864 Atsakymai
1135686 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2025 Balandžio 27, 21:26:18
sukūrė Doncekazzz
30138 Atsakymai
2143571 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2025 Spalio 30, 20:28:04
sukūrė Evka
2075 Atsakymai
391476 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2024 Gegužės 28, 19:45:11
sukūrė LUNA_tikas