Labas, Svečias. Prašome prisijungti arba užsiregistruoti. Did you miss your activation email?




Autorius Tema: Kauno pokalbių tema  (Skaityta 2551159 kartus)

Neprisijungęs Matas_

  • Įrašai: 2051
    • Žiūrėti profilį
Re: Kauno pokalbių tema
« Atsakymas #3400: 2010 Balandžio 17, 22:10:28 »
as kazkaip tikejausi daugiau visko.......... ta prasme, kad su griausmu zmoniu bus ir suksim ratus iki kol sutems.....

na zinai mes galim cia sukti ratus iki sutemos ir pan. bet pagalvok ,kad siandien sestadienis ir laisvadienis ir tikrai norim pailseti.manau padareme ka planavome ir sulaukeme reakcijos, o beje taip vazinedami ir taip sudeginome daugiau negu isipyleme :) tiek dar kartu nebuvau uzkures auto per diena :) beje ,kai kas isipyles uz 1 lita sudegino ji tik uzsikures :D

Tššššš... tyliai  :-]  :-]

 

Related Topics

  Antraštė / Pradėjo Atsakymai Paskutinis įrašas
10864 Atsakymai
1137916 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2025 Balandžio 27, 21:26:18
sukūrė Doncekazzz
30139 Atsakymai
2155669 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2026 Birželio 25, 19:00:41
sukūrė rimisss
2075 Atsakymai
391673 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2024 Gegužės 28, 19:45:11
sukūrė LUNA_tikas