Labas, Svečias. Prašome prisijungti arba užsiregistruoti. Did you miss your activation email?




Autorius Tema: Kauno pokalbių tema  (Skaityta 2549376 kartus)

Neprisijungęs Bajoras

  • 8-640-22223
  • Moderatorius
  • *
  • Įrašai: 37886
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kaunas
Re: Kauno pokalbių tema
« Atsakymas #3150: 2010 Balandžio 08, 16:48:14 »
"tiuninginiu masinu" :DD siek tiek papimpintu :D
Lai kreipiasi i audi fanus, gaus Bulku, Beskiu ir 99% bus su LED technologijom (y) Butinai lai pasikviecia ju vada, rimtas vyras (y)

Joke. Neturime mes tiuninginiu, bet turim teisingu orginaliu masinu, taciau retai jos traukiamos seip is lempos i viesuma. Minimalus tiuningas -ne tiuningas. Audi turi savo stiliu, o kai pradeda vaikezai jaustis menininkais - buna graudu ziureti.

Geriausias tiuningas - tvarkinga masina, poliruota, ratai, gal kiek nuteksta ant zemes, gal kartais minimalus spoileriukas ar Sline stilius
« Paskutinį kartą keitė: 2010 Balandžio 08, 16:50:09 sukūrė Bajoras »

 

Related Topics

  Antraštė / Pradėjo Atsakymai Paskutinis įrašas
10864 Atsakymai
1137075 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2025 Balandžio 27, 21:26:18
sukūrė Doncekazzz
30139 Atsakymai
2150867 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2026 Birželio 25, 19:00:41
sukūrė rimisss
2075 Atsakymai
391612 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2024 Gegužės 28, 19:45:11
sukūrė LUNA_tikas