Labas, Svečias. Prašome prisijungti arba užsiregistruoti. Did you miss your activation email?




Autorius Tema: Kauno pokalbių tema  (Skaityta 2535986 kartus)

Neprisijungęs volume13

  • Audi klubo prezidentas
  • Klubo narys
  • *
  • Įrašai: 19789
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Vilnius
Re: Kauno pokalbių tema
« Atsakymas #28625: 2023 Spalio 20, 09:35:34 »
Audi klubo Panevėžio regiono komanda  tęsia savo tradiciją ir uždarant šiltajį sezoną lanko muziejus, kurie susiję su technika.
2023.10.21 komanda atvyksta į Vilnių ir planuoja aplankyti Automuziejų (12:00 )Geležinkelių muziejų (14:00) .
Muziejuose rezervuotos ekskursijos su gidais.

Susitinkame 12:00 Dariaus ir Girėno g. 2, Vilnius. Nuo čia prasidės muziejų lankymo turas.

Kviečiame prisijungti visus norinčius ir galinčius dalyvauti.
Muziejai mokami, reikės susimokėti pagal muziejų nustatytus įkainius.
Automuziejus ( 20 € žmogui + gidas 80 € bendrai visai grupei bus dalinama iš žmonių skaičiaus )
Geležinkelių muziejus 6 € žmogui + gidas 40-60 € priklausomai nuo žmonių skaičiaus ši suma dalinama iš žmonių skaičiaus) .

Iki susitikimo šeštadienį !


Sent from my iPhone using Tapatalk
Jei keliaujate po pasaulį, prisidėkite prie kolekcijos! :
Kolekcija

 

Related Topics

  Antraštė / Pradėjo Atsakymai Paskutinis įrašas
10864 Atsakymai
1135106 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2025 Balandžio 27, 21:26:18
sukūrė Doncekazzz
30138 Atsakymai
2137666 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2025 Spalio 30, 20:28:04
sukūrė Evka
2075 Atsakymai
391402 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2024 Gegužės 28, 19:45:11
sukūrė LUNA_tikas