Labas, Svečias. Prašome prisijungti arba užsiregistruoti. Did you miss your activation email?




Autorius Tema: Kauno pokalbių tema  (Skaityta 2535580 kartus)

Neprisijungęs vytiokx

  • Įrašai: 2365
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kaunas
Re: Kauno pokalbių tema
« Atsakymas #27650: 2016 Birželio 29, 23:34:27 »
Darbe būnu kiek rečiau, pasidaviau į vandens formulę, tai truputį po Europą blaškausi, laiko būti ofise sumažėjo.
Teko kelis kartus pareguliuoti, nes per liesą mišinį metė tam tikru metu, bet viskas mandagiai, aiškiai, be problemų. Kol kas blogai pasakyti nieko negaliu.
O keisčiausios sąnaudos, nes 5-6 eurų užtenka šimtui km, suknistas pasatas 2,0tdi 103kw daugiau kainuoja, nors nei automatas, nei sveria, nei quatto ir t.t. :D
Kada LT busi tada? galvoju ar pas situs varyti detis dujas ar y 007 servisa...ten kazkiek brangiau,bet bent kiek maciau per foto tai visai tvarkingai ir graziai sudeda bei pakavoja bet pas juos ir eile 3.5 savaites :) nu jo sanaudos tai dabar geros duju kol dujos pigios ;)

 

Related Topics

  Antraštė / Pradėjo Atsakymai Paskutinis įrašas
10864 Atsakymai
1135054 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2025 Balandžio 27, 21:26:18
sukūrė Doncekazzz
30138 Atsakymai
2136884 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2025 Spalio 30, 20:28:04
sukūrė Evka
2075 Atsakymai
391399 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2024 Gegužės 28, 19:45:11
sukūrė LUNA_tikas