Labas, Svečias. Prašome prisijungti arba užsiregistruoti. Did you miss your activation email?




Autorius Tema: Kauno pokalbių tema  (Skaityta 2547155 kartus)

Neprisijungęs only AUDI

  • Moderatorius
  • *
  • Įrašai: 15994
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Aš dar nepasirinkau miesto
Re: Kauno pokalbių tema
« Atsakymas #25875: 2015 Vasario 25, 20:11:55 »
Taigi taip - apturėjau auto įvykį, įvažiavo subinėn audinei. Pataikė tai kosmiškai, su priekine kilpa į kablį, dėl ko nuostoliai minimalūs - nulenktas kablys ir suvarytas į buferį, kad iš šono jo net nematyti.
Klausimas: Ar galiu bandyti ardyti ir žiūrėti, kuri dalis linkusi, nes ne pats kablys, ar laukti kol draudikai apžiūrės? nes norėtųsi ir ten giliau viską pamatyt, nes vienas laikiklis buferio suvarytas, jei ne abu. Bijau kad ko giliau nebūtų. Ačiū už atsakus.

Jeigu kablys nulinko, tai tikrai giliau bus, tik pamatyti reikia, išmoka tokiu atveju ženkliai padidėja.
P.S. Tik toliau netesk šitos temos, tam yra atskirą apie draudiminius įvykius


 

Related Topics

  Antraštė / Pradėjo Atsakymai Paskutinis įrašas
10864 Atsakymai
1136523 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2025 Balandžio 27, 21:26:18
sukūrė Doncekazzz
30139 Atsakymai
2149439 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas Šiandien 19:00:41
sukūrė rimisss
2075 Atsakymai
391571 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2024 Gegužės 28, 19:45:11
sukūrė LUNA_tikas