Labas, Svečias. Prašome prisijungti arba užsiregistruoti. Did you miss your activation email?




Autorius Tema: Kauno pokalbių tema  (Skaityta 2536669 kartus)

Neprisijungęs Myntis

  • Įrašai: 345
    • Žiūrėti profilį
Re: Kauno pokalbių tema
« Atsakymas #25875: 2015 Vasario 25, 19:45:21 »
Taigi taip - apturėjau auto įvykį, įvažiavo subinėn audinei. Pataikė tai kosmiškai, su priekine kilpa į kablį, dėl ko nuostoliai minimalūs - nulenktas kablys ir suvarytas į buferį, kad iš šono jo net nematyti.
Klausimas: Ar galiu bandyti ardyti ir žiūrėti, kuri dalis linkusi, nes ne pats kablys, ar laukti kol draudikai apžiūrės? nes norėtųsi ir ten giliau viską pamatyt, nes vienas laikiklis buferio suvarytas, jei ne abu. Bijau kad ko giliau nebūtų. Ačiū už atsakus.

 

Related Topics

  Antraštė / Pradėjo Atsakymai Paskutinis įrašas
10864 Atsakymai
1135188 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2025 Balandžio 27, 21:26:18
sukūrė Doncekazzz
30138 Atsakymai
2138842 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2025 Spalio 30, 20:28:04
sukūrė Evka
2075 Atsakymai
391402 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2024 Gegužės 28, 19:45:11
sukūrė LUNA_tikas