Labas, Svečias. Prašome prisijungti arba užsiregistruoti. Did you miss your activation email?




Autorius Tema: Kauno pokalbių tema  (Skaityta 2548893 kartus)

Neprisijungęs pranius

  • Klubo draugas
  • *
  • Įrašai: 1346
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kėdainiai
Re: Kauno pokalbių tema
« Atsakymas #25450: 2014 Gruodžio 22, 21:14:27 »
palemo gatveje naujas kelias atidarytas, pro gelezinkelius tiesiai i automagistrale isvaziuot galima, as nuo magistrales atvaziavau i palemono g. ir ten kazkoks pravaziavimas yra, ir nufotkino,kad vos neapakau, apsisukau pasiziuret, tai te kameru prikabinta belenkiek... Kodel jie te fotkina ???  greicio matuoklio zenklo niekur ner...
Pasakys " atsiprasom bet dar nespejom pastatyt zenklu " bet nezinojimas nuo atsakomybes neatleidzia. faktas kad nufotkino ;)

 

Related Topics

  Antraštė / Pradėjo Atsakymai Paskutinis įrašas
10864 Atsakymai
1136950 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2025 Balandžio 27, 21:26:18
sukūrė Doncekazzz
30139 Atsakymai
2150459 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2026 Birželio 25, 19:00:41
sukūrė rimisss
2075 Atsakymai
391610 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2024 Gegužės 28, 19:45:11
sukūrė LUNA_tikas