Labas, Svečias. Prašome prisijungti arba užsiregistruoti. Did you miss your activation email?




Autorius Tema: Kauno pokalbių tema  (Skaityta 2550568 kartus)

Neprisijungęs Bajoras

  • 8-640-22223
  • Moderatorius
  • *
  • Įrašai: 37886
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kaunas
Re: Kauno pokalbių tema
« Atsakymas #25325: 2014 Gruodžio 10, 21:38:39 »
Manau turiu atsakyma tiems, kurie pilant pilna baka KOVARAS arba kitaip JOZITA mano (nors gal taip ir buna kazkam) kad perpila kura.
Ju pistoletas atsauna taip velai, kad jau buna ne tik pilnas bakas, bet ir garlavina  :bedantis:

Savo  audi turiu antri metai ir pilu tik pilnais bakais, tad puikiai zinau kiek i ja telpa (73-77ltr) esant tusciam, su minimaliu rezervu ir kalbant apie statoil.
Si baka istustinau rekordiskai, nes net rodant likusi atsuma 0km nuvaziavau dar 20km ir tada pyliau.

Tilpo ~75ltr, bakas sklidinas iki garlavinos, dar stikline ir per virsu varys :D Putojimo visai nera, todel atsauna pistoleta labai labai velai. Kitose degalinese kita situacija su atsovimu, bent jau Statoil

 

Related Topics

  Antraštė / Pradėjo Atsakymai Paskutinis įrašas
10864 Atsakymai
1137658 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2025 Balandžio 27, 21:26:18
sukūrė Doncekazzz
30139 Atsakymai
2153402 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2026 Birželio 25, 19:00:41
sukūrė rimisss
2075 Atsakymai
391653 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2024 Gegužės 28, 19:45:11
sukūrė LUNA_tikas