Labas, Svečias. Prašome prisijungti arba užsiregistruoti. Did you miss your activation email?




Autorius Tema: Kauno pokalbių tema  (Skaityta 2551224 kartus)

Neprisijungęs dalyviz

  • Įrašai: 1263
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kaunas
Re: Kauno pokalbių tema
« Atsakymas #25300: 2014 Gruodžio 08, 15:15:57 »
Aha, šiandiena ypač tragedija, nes atrodo kad didžiąją dalį laiko vairuotojai spaudžia stabdžius, o ne važiuoja.
Trasoje greitis ir 50km/h pas kai kuriuos (z) Yra gatvės kai kurios plačios, saugios, geras matomumas, tai velkasi 40km/h ir žinoma kairiausia esimo juosta  :-{

faktas.... prisipazystu mieste tikrai nevazineju 50km/h ir pastoviai tenka nardyt tarp eiliu nes visi 40-50 velkasi po kelia kaip saskes issimete... o kai daug manevravimo tai ir avarijos ir tt prasideda....

 

Related Topics

  Antraštė / Pradėjo Atsakymai Paskutinis įrašas
10864 Atsakymai
1137946 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2025 Balandžio 27, 21:26:18
sukūrė Doncekazzz
30139 Atsakymai
2155885 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2026 Birželio 25, 19:00:41
sukūrė rimisss
2075 Atsakymai
391673 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2024 Gegužės 28, 19:45:11
sukūrė LUNA_tikas