Labas, Svečias. Prašome prisijungti arba užsiregistruoti. Did you miss your activation email?




Autorius Tema: Kauno pokalbių tema  (Skaityta 2549708 kartus)

Neprisijungęs pranius

  • Klubo draugas
  • *
  • Įrašai: 1346
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kėdainiai
Re: Kauno pokalbių tema
« Atsakymas #24975: 2014 Spalio 21, 21:24:21 »
po 3 men nurasys, bet ji vistiek liks mano nuosavybe, ir jai sumastys automobilio mokesti, man uz ji reiks moket. tad 10LT ir nesuksiu sau galvos.
tai jei ji nuo iskaitos nuimama tai ji kaip ir oficialiai nebeegzistuoja tai koks dar apmokestinimas gali buti jei jos nera ;)
tam ir padare sita nesamone del tu kurie neissiregistrave ar pardave automobilius ar kitokiu budu atsikrate .
« Paskutinį kartą keitė: 2014 Spalio 21, 21:26:02 sukūrė pranius »

 

Related Topics

  Antraštė / Pradėjo Atsakymai Paskutinis įrašas
10864 Atsakymai
1137228 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2025 Balandžio 27, 21:26:18
sukūrė Doncekazzz
30139 Atsakymai
2151294 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2026 Birželio 25, 19:00:41
sukūrė rimisss
2075 Atsakymai
391627 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2024 Gegužės 28, 19:45:11
sukūrė LUNA_tikas