Labas, Svečias. Prašome prisijungti arba užsiregistruoti. Did you miss your activation email?




Autorius Tema: Kauno pokalbių tema  (Skaityta 2547163 kartus)

Neprisijungęs antanaszzz

  • Įrašai: 1588
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Alytus
Re: Kauno pokalbių tema
« Atsakymas #24675: 2014 Rugsėjo 04, 18:49:17 »
Deda vartus, išsidalina pultelius, įvažiuoti į kiemą gali tik savi ir į sau numatytas/pasidalintas vietas. Neprašyti svečiai už aikštelės ribų. Čia realiausias sprendimas, bet jis kainuos visiems ir gan nesimboliškai ypač jei norėsite ir apsitverti.
turbut biski nesupratai ka noriu pasakyt. o jei kaimynas ateina ir p*sa prota kad patrauk masina,galiu netraukti jos ir jei pvz man sona perbraukia tada policija galiu kviesti?

 

Related Topics

  Antraštė / Pradėjo Atsakymai Paskutinis įrašas
10864 Atsakymai
1136523 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2025 Balandžio 27, 21:26:18
sukūrė Doncekazzz
30139 Atsakymai
2149442 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas Šiandien 19:00:41
sukūrė rimisss
2075 Atsakymai
391571 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2024 Gegužės 28, 19:45:11
sukūrė LUNA_tikas