Labas, Svečias. Prašome prisijungti arba užsiregistruoti. Did you miss your activation email?




Autorius Tema: Kauno pokalbių tema  (Skaityta 2546690 kartus)

Neprisijungęs Spiritless

  • Įrašai: 903
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kaunas
Re: Kauno pokalbių tema
« Atsakymas #24325: 2014 Liepos 26, 13:30:23 »

Pats važinėtum su skirtingais ratais, kad ir dėl tų 3mm? O jeigu suvedimą darant bus šikna? O jeigu pradės vaira nešt į vieną pusę? Tai kam galva užsikraut papildomai, tuo labiau kai ratą dar dažyt reiks, o jeigu paskui kas blogai bus? Man pvz idealiai turi but, kaip ir visos 4 padangos vienodo rašto, o ne skirtingi ant ašių. :)

Nezinau vazineciau at ne :) as tiesiog paklausiau ar matosi skirtumas labai. Gal daryciau kitus ratus et35 kad viejodai butu. Bet jeigu ten ta rata dar tvarkyti reikia tai tada tai tikrai neverta geriau paieskoti toki pati :) o del padangu tai man ir atrodo geriau kai visos 4 vienodo rasto. Bet daba teko 2 keisti tai gavau kitokio rasto ir kolkas vazineju taip ir nematau jokiu pokyciu ar diskonforto del to. :)

 

Related Topics

  Antraštė / Pradėjo Atsakymai Paskutinis įrašas
10864 Atsakymai
1136401 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2025 Balandžio 27, 21:26:18
sukūrė Doncekazzz
30138 Atsakymai
2148759 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2025 Spalio 30, 20:28:04
sukūrė Evka
2075 Atsakymai
391567 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2024 Gegužės 28, 19:45:11
sukūrė LUNA_tikas