Labas, Svečias. Prašome prisijungti arba užsiregistruoti. Did you miss your activation email?




Autorius Tema: Kauno pokalbių tema  (Skaityta 2551790 kartus)

Neprisijungęs edgaras1989

  • Įrašai: 1906
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kaunas
Re: Kauno pokalbių tema
« Atsakymas #23100: 2014 Vasario 13, 19:30:04 »
ne pirma čia mūsų šalis tokį kelią eina, Airija kiek žinau dar liūdniau tą laikotarpį gyveno, bet praėjo laiko, viskas grįžo į savo vėžes, o dabar jie džiaugiasi, kad tiek emigravusių buvo, nes tai jų šalį apsaugojo nuo kraho. Kaip ten kas detaliai nežinau, bet ir lietuviams užsieny sueurpieti nėra blogai (+)

O tas gyvenimas užsieny niekur nėra rožėm klotas, be to kiekvieno teisė rinktis, kur šaknis leisti, kur gyventi ir laimės ieškoti. Aš gimiau vieną kartą, nenoriu gyventi svetimšalio gyvenimo, man labai gerai ir čia, bet ne dėl to kad geras gyvenimas, o čia mano namai, man čia gerai, kad ir kokie juodi danguje kamuoliai ;)

pritariu (+)

 

Related Topics

  Antraštė / Pradėjo Atsakymai Paskutinis įrašas
10864 Atsakymai
1138265 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2025 Balandžio 27, 21:26:18
sukūrė Doncekazzz
30139 Atsakymai
2159167 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2026 Birželio 25, 19:00:41
sukūrė rimisss
2075 Atsakymai
391703 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2024 Gegužės 28, 19:45:11
sukūrė LUNA_tikas