Labas, Svečias. Prašome prisijungti arba užsiregistruoti. Did you miss your activation email?




Autorius Tema: Kauno pokalbių tema  (Skaityta 2551813 kartus)

Neprisijungęs roberto

  • Įrašai: 1378
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kaunas
Re: Kauno pokalbių tema
« Atsakymas #23100: 2014 Vasario 12, 18:37:51 »
Mega - kas metus mokesti skirtinga? :) As irgi buciau uz, visi butu suinteresuoti pirkti naujesni auto ir taip atnaujintu visa autoparka salyje, ir tai butu i nauda viskam. O del to mokescio, as kaip supratau 70lt tai cia tik maziausia suma, nuo variklio kubaturos lyg priklausys ta suma, tad bus ir gerokai daugiau :V
už ką pirksim tas naujas auto? už MA-1000Lt? kokia čia motyvacija? motyvacija būtų, jei tarkim pvm kompensuotų naujai auto ar dar kokių skatinimų naujesnėms, ekologiškesnėms auto.. va tada kažką suinteresuotų.. ir dar tas skaičiavimas nuo kubatūros tai žudo..(n)

 

Related Topics

  Antraštė / Pradėjo Atsakymai Paskutinis įrašas
10864 Atsakymai
1138282 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2025 Balandžio 27, 21:26:18
sukūrė Doncekazzz
30139 Atsakymai
2159339 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2026 Birželio 25, 19:00:41
sukūrė rimisss
2075 Atsakymai
391703 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2024 Gegužės 28, 19:45:11
sukūrė LUNA_tikas