Labas, Svečias. Prašome prisijungti arba užsiregistruoti. Did you miss your activation email?




Autorius Tema: Kauno pokalbių tema  (Skaityta 2550674 kartus)

Neprisijungęs antanaszzz

  • Įrašai: 1588
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Alytus
Re: Kauno pokalbių tema
« Atsakymas #23075: 2014 Vasario 12, 11:20:29 »
tai galima rinkti zmoniu tam tikra skaiciu ir darome (+)
as jei butu vykdoma akcija ir galeciau tikrai dalyvauciau nes kaip kazkuris ir sake moketi kad ir 300 lt tarkin per metus yra palyginus nemaza suma pinigu,jei esi zmogus kuris neuzdirba desimtimis tukstanciu litu nes ne vien masina,jos eksplotacija ir ta yra gyvenimo pagrindas,mes visi valgome maista,rengiames ir pan tad ivedus toki mokesti dauguma lietuviu arba nebegales leisti sau masinos arba badaus

 

Related Topics

  Antraštė / Pradėjo Atsakymai Paskutinis įrašas
10864 Atsakymai
1137707 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2025 Balandžio 27, 21:26:18
sukūrė Doncekazzz
30139 Atsakymai
2153832 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2026 Birželio 25, 19:00:41
sukūrė rimisss
2075 Atsakymai
391654 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2024 Gegužės 28, 19:45:11
sukūrė LUNA_tikas