Labas, Svečias. Prašome prisijungti arba užsiregistruoti. Did you miss your activation email?




Autorius Tema: Kauno pokalbių tema  (Skaityta 2549895 kartus)

Neprisijungęs only AUDI

  • Moderatorius
  • *
  • Įrašai: 15994
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Aš dar nepasirinkau miesto
Re: Kauno pokalbių tema
« Atsakymas #22375: 2013 Spalio 15, 09:44:43 »
Pavogtra masina rado su praviru langu ir neva tai savininkas paliko? O ne vagys?

Turtingas tas, kuris turi savo pinigus, nes tada tikrai gali sutaupyti... ir ta TV pirkdams ne Topo centre pigiau sumokeis kad ir 1000lt, perkant masina taipogi ji yra tavo, o ne banko, o blogiausia tai, kad skolintus pinigus leisti bepigu - jie ne tavo, taciau grazinti reiks savo uzdirbtus...

Bet siais laikais sekmingai skiepija, kad viskas turi buti banku ir tai normalus gyvenimo modelis. Afigiet (z)

Kartais kai paklausai greitu kreditu reklamas, tai is viso, toks vaizdas , kad reikia tik speti ji pasiimti, o apie atidavima tai is viso nera ko rupintis, taip pateikiama , kaip aukso puoda islostum.  (!?)
Ta masina rado nuardyta, nes pradure miske vaziuojant padanga ir nerado varzto slapuko, tai vietoje nurenge masina ir pasakysiu labai grubiai, telika paprasciausiai islauze, kai kurie langai isdauzyti,o priekinis langas buvo pravertas per koki 2 cm, tai buvo uzakcentuota , kad specialiai palikta. Neprisimenu ar buvo duru spyna islauzta, bet uzkurimo tai kaip su atidarytuvu isimta  :-)
« Paskutinį kartą keitė: 2013 Spalio 15, 09:49:45 sukūrė only AUDI »

 

Related Topics

  Antraštė / Pradėjo Atsakymai Paskutinis įrašas
10864 Atsakymai
1137309 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2025 Balandžio 27, 21:26:18
sukūrė Doncekazzz
30139 Atsakymai
2151597 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2026 Birželio 25, 19:00:41
sukūrė rimisss
2075 Atsakymai
391631 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2024 Gegužės 28, 19:45:11
sukūrė LUNA_tikas