Labas, Svečias. Prašome prisijungti arba užsiregistruoti. Did you miss your activation email?




Autorius Tema: Kauno pokalbių tema  (Skaityta 2536667 kartus)

Neprisijungęs only AUDI

  • Moderatorius
  • *
  • Įrašai: 15994
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Aš dar nepasirinkau miesto
Re: Kauno pokalbių tema
« Atsakymas #21850: 2013 Birželio 14, 14:22:35 »
Tai dabar lygiai ta pati situacija, juk turi isimti tranzitinius, po 7 dienu turi buti technikine, masina buna jau patikrinta per regitra, kame problema? Firma kaip pardavinejo su firmos numeriais taip ir pardavines, iki regitros davarys, o toliau zmogelio reikalas kaip vezioti, traliuku ar be numeriu. Tai kur jus matote ta pakeitima i nauda? Visi kazkodel kolioja tuos perekupus, nors i nesutvarkytas masinas niekas net neziuri, visi nori lediniu, deja ledines uzsienyje labai brangios ir tokios cia niekam nereikalingos, nebent galim pasvajoti , kad gyvename geriau uz kokius vokiecius ir galime daugiau sau leisti.
Beje ir dabar daug masinu parsiduoda jau su tech. apziurom ir jos visai ne brangesnes.

 

Related Topics

  Antraštė / Pradėjo Atsakymai Paskutinis įrašas
10864 Atsakymai
1135188 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2025 Balandžio 27, 21:26:18
sukūrė Doncekazzz
30138 Atsakymai
2138841 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2025 Spalio 30, 20:28:04
sukūrė Evka
2075 Atsakymai
391402 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2024 Gegužės 28, 19:45:11
sukūrė LUNA_tikas