Labas, Svečias. Prašome prisijungti arba užsiregistruoti. Did you miss your activation email?




Autorius Tema: Kauno pokalbių tema  (Skaityta 2535486 kartus)

Neprisijungęs baggio_r

  • Įrašai: 872
    • Žiūrėti profilį
Re: Kauno pokalbių tema
« Atsakymas #21850: 2013 Birželio 14, 12:58:50 »
uzsimerkimas nesprendzia problemos, visada buvo ir bus moka galutinis pirkejas anksciau ar veliau ta suma sumokes fizinis asmuo autobilio savininkas. Arba sugalvos kokias sutartis, arba pakels kainas. Arba kaip ir dabar yra dalis perikupu kurie pardavineja tvarkingus suremontuotus su saskaitomis automobilius.

As nesakau kad pirkejui kaina nekils. Bet bus viskas aiskiau - nori tvarkingos su ta - perki tokia (galbut ir brangiau), nori pigiai - perki be nieko ir pats prisiimi rizika. Paciam sprest. Bet bent jau bus maziau apgavysciu ir tokiu dalyku kaip "ledines" masinos pigiai is perekupu, o kai TA tai ir bedu kruva.

 

Related Topics

  Antraštė / Pradėjo Atsakymai Paskutinis įrašas
10864 Atsakymai
1135041 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2025 Balandžio 27, 21:26:18
sukūrė Doncekazzz
30138 Atsakymai
2136487 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2025 Spalio 30, 20:28:04
sukūrė Evka
2075 Atsakymai
391390 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2024 Gegužės 28, 19:45:11
sukūrė LUNA_tikas