Labas, Svečias. Prašome prisijungti arba užsiregistruoti. Did you miss your activation email?




Autorius Tema: Kauno pokalbių tema  (Skaityta 1340830 kartus)

Neprisijungęs Bajoras

  • 8-640-22223
  • Moderatorius
  • *
  • Įrašai: 37886
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kaunas
Re: Kauno pokalbių tema
« Atsakymas #20500: 2013 Vasario 05, 11:59:54 »
98% atvejų žmonės apmarudinti smegenis to pakanka :D
Bet va pasitaiko kartais kurie iš tikro pasikaustę, tada jam reiktų mažiau kalbėti, nes kaip matome - va ir prisikalba :)

Neprisijungęs Tom4s

  • Įrašai: 6846
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kaunas
Re: Kauno pokalbių tema
« Atsakymas #20501: 2013 Vasario 05, 12:01:21 »
man ant automobilio su lenkiškais numeriais uždėjo prie klinikų kol žmona gimdė :-] Tegu apsikakoja galvas (h) (be)

Neprisijungęs Bajoras

  • 8-640-22223
  • Moderatorius
  • *
  • Įrašai: 37886
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kaunas
Re: Kauno pokalbių tema
« Atsakymas #20502: 2013 Vasario 05, 12:06:00 »
Todėl žurnalistų ir neklibina, leisdavo statytis nemokamai :D Tačiau pakeitė vidinę tvarką, vietiniai gavo ale leidimukus, tačiau va Vilniečiai jų negavo. Va ir užkabino ko nereikėjo... Šioje tiek visko daug yra, kad net sunku suvokti :-] Bet manau bus kas paaiškins :D

Neprisijungęs taikinukas

  • Įrašai: 179
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kaunas
Re: Kauno pokalbių tema
« Atsakymas #20503: 2013 Vasario 05, 14:17:18 »
man ir buvo panasi situacija, gavau lapuka randandona, nuvykau pas juos, pas ta pati ereli kur sedi, saka taip ir taip, gavau lapuka, sako tai gerai, nusipirkit kortele ir viskas, sakau as nenoriu pirkti korteles, nes man jos nereikia, sako butina, nes tai yra bauda, sakau nenusisnekekite, jei yra administracinis nusizengimas, turi buvti taikoma bauda ne jusu kaip VSI imones, o policijos, ir sakau toliau eiga zinau, siuskite policijai ir lauksiu laiskelio, atsistojau eit tai pradejo saukt, palaukite, susimokekite bauda, isejau is ju tai prasidares duris dar reke palaukit :D bet laiskelio negavau :D

Neprisijungęs mazhylis

  • Įrašai: 8761
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kaunas
Re: Kauno pokalbių tema
« Atsakymas #20504: 2013 Vasario 05, 16:29:49 »
O kvituko neduoda kai perki ju lapeli uz 30 lt?:D

Neprisijungęs sandrius4655

  • Įrašai: 63
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Aš dar nepasirinkau miesto
Re: Kauno pokalbių tema
« Atsakymas #20505: 2013 Vasario 05, 18:15:27 »
Sveiki dar karta vėl aš su savo aptrinta audi. situacija tokia: Paskambinu aš į draudimą ir jie man pasiūlo servisu sąrašą kuriame gali nustatyti žalą. Artimiausia buvo Auto akstė į ja ir nuvažiavau, nufotografavo ir tiek. Po keliu valandų skambina ir sako kad žala įvertinta 680lt bet kadangi kaltininkas nerastas tai taikomas - fračyzas 375 lt ir lieka apie 300 litu. biški mažoka kai žinant, kad reikia perdažyt buferi ir pakeisti galinį žibintą.  tapati vakarą pereinu per kiemą kuriame prarėžė man galą ir randu VW golfa kurios spalva ir buve įbrėžimai ( šviežiai užpakliuota ir nupusta balionėliu panašia spalva)ant durelių atitinka man ir keliom mašinom dar paliktus ibrėžimus + nufotografaves vežes tos mašinos kuri ir buvo kalta ( aišku vežios atitinka). nuvažiuotju i policija parašau antra paaškinima kuriame nurodau įtarimus ant butent to golfo kurio savinke kategoriškai teigia,jog mašina tuo metu buvo Marijampoleje. ( kas belieka sakyt kai pabėgi iš įvykio vietos) Dabar sėdžiu laukiu kol policija kažką išsiaiškins ar draudimas kažką naujo papasakos. Situacija tokia gal kokiu patarimu turite?

P.S. gal žinote kur galėčiau pigiau persidažyti galini buferi ir rasti (naujas ar naudotas Audi A6 C5 universalo FL galinius žibintus)pasikeist reikia abu nes ir kita jau kai pirkau skilus truputi buvo tai tuo pačiu, kad nesiskirtu atspalviai. Žinoma nepalengvinant piniginės per daugiausiai.

Ačiū

Neprisijungęs only AUDI

  • Moderatorius
  • *
  • Įrašai: 15998
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Aš dar nepasirinkau miesto
Re: Kauno pokalbių tema
« Atsakymas #20506: 2013 Vasario 05, 18:37:25 »
Sveiki dar karta vėl aš su savo aptrinta audi. situacija tokia: Paskambinu aš į draudimą ir jie man pasiūlo servisu sąrašą kuriame gali nustatyti žalą. Artimiausia buvo Auto akstė į ja ir nuvažiavau, nufotografavo ir tiek. Po keliu valandų skambina ir sako kad žala įvertinta 680lt bet kadangi kaltininkas nerastas tai taikomas - fračyzas 375 lt ir lieka apie 300 litu. biški mažoka kai žinant, kad reikia perdažyt buferi ir pakeisti galinį žibintą.  tapati vakarą pereinu per kiemą kuriame prarėžė man galą ir randu VW golfa kurios spalva ir buve įbrėžimai ( šviežiai užpakliuota ir nupusta balionėliu panašia spalva)ant durelių atitinka man ir keliom mašinom dar paliktus ibrėžimus + nufotografaves vežes tos mašinos kuri ir buvo kalta ( aišku vežios atitinka). nuvažiuotju i policija parašau antra paaškinima kuriame nurodau įtarimus ant butent to golfo kurio savinke kategoriškai teigia,jog mašina tuo metu buvo Marijampoleje. ( kas belieka sakyt kai pabėgi iš įvykio vietos) Dabar sėdžiu laukiu kol policija kažką išsiaiškins ar draudimas kažką naujo papasakos. Situacija tokia gal kokiu patarimu turite?

P.S. gal žinote kur galėčiau pigiau persidažyti galini buferi ir rasti (naujas ar naudotas Audi A6 C5 universalo FL galinius žibintus)pasikeist reikia abu nes ir kita jau kai pirkau skilus truputi buvo tai tuo pačiu, kad nesiskirtu atspalviai. Žinoma nepalengvinant piniginės per daugiausiai.

Ačiū

Pirmiausiai atidziai perskaityk draudimo sutarti ir paziurek ar yra konkretus irasas, kad draudiminio ivykio atveju gali remontuotis automobilis TIK ju nurodytuose servisuose.

Neprisijungęs Bajoras

  • 8-640-22223
  • Moderatorius
  • *
  • Įrašai: 37886
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kaunas
Re: Kauno pokalbių tema
« Atsakymas #20507: 2013 Vasario 05, 19:15:26 »
Neklausai tu apie nepriklausomus ekspertus... Lyg blogo linkint tau bandoma patarti...  :facepalm:
Kam pasakoti kad mažai moka, juk draudimo darbas yra mulkinti. Niekas savų įmonės pinigų nenori mokėti pagal pilną programą. Tam tie vadybininkai ir gauna algas, o servisai klientus. Ranka ranką plauna.

Neprisijungęs kz2

  • Nepatikimas prekeivis
  • *
  • Įrašai: 575
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kaunas
Re: Kauno pokalbių tema
« Atsakymas #20508: 2013 Vasario 05, 20:07:07 »
nezinau koks tau draudimas taip mazai paskaiciavo :Vman sakau voge bufery nenulupo tik suskalde  nuvariau i draudima paskaiciavo virs 2000 tuks lt .  ju servisu atsisakiau.buferio sulitavimas atsejo 200lt dazimas su dazais 300lt plius groteles apatines 200lt kazkur ir dar saibu liko  :money: cia buvo pries 4 metus .audi a8 buvo 96 metu.

Neprisijungęs sandrius4655

  • Įrašai: 63
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Aš dar nepasirinkau miesto
Re: Kauno pokalbių tema
« Atsakymas #20509: 2013 Vasario 06, 08:55:59 »
Klausau a6 apie tuos nepriklausomus ekspertus. Taigi man dabar paskambinti savo draudimo firmai ir pasakyt, kad noriu nepriklausomo nuostolių dydžio nustatymo eksperto ir jie turėtu, oooo taip be abejo galite išsikviesti nepriklausoma ekspertą kuris mus gerokai numelš. Tai nzn net policijai perduota informacija kazkaip jauciu vangiai isisavinama, nes dar nebuvo nei manes iskviete nei patys nebuvo isimatave pažeidimų. tylu ramu. krc....

Neprisijungęs Norvegas

  • Įrašai: 2825
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Užsienis
Re: Kauno pokalbių tema
« Atsakymas #20510: 2013 Vasario 06, 09:09:57 »
Klausau a6 apie tuos nepriklausomus ekspertus. Taigi man dabar paskambinti savo draudimo firmai ir pasakyt, kad noriu nepriklausomo nuostolių dydžio nustatymo eksperto ir jie turėtu, oooo taip be abejo galite išsikviesti nepriklausoma ekspertą kuris mus gerokai numelš. Tai nzn net policijai perduota informacija kazkaip jauciu vangiai isisavinama, nes dar nebuvo nei manes iskviete nei patys nebuvo isimatave pažeidimų. tylu ramu. krc....


Vieni ekkspertai yra Jutoj, viduj, kur varoma TA yra iskaba;)

Neprisijungęs kodis

  • Įrašai: 1427
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kaunas
Re: Kauno pokalbių tema
« Atsakymas #20511: 2013 Vasario 06, 10:07:25 »
O man galini langa kazkas iskule penktadieni K.mindaugo pr.
Tai ka paskambinau ergo, pirmas ivykis su stiklais nemokamas, nuveziau i autovera ir pakeite, o $ jau susivaiksto tarp ju, bent jau kolkas nieko nemokejau.

Kazkada jau norejau i nepriklausomus ekspertus kreiptis, del LD ismokos, bet kad tie nepriklausomi, sako uz dveiju sav apziuretume, tai ka daryt kai vaziuot reikia ir tiek laukt negali.

Neprisijungęs Bajoras

  • 8-640-22223
  • Moderatorius
  • *
  • Įrašai: 37886
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kaunas
Re: Kauno pokalbių tema
« Atsakymas #20512: 2013 Vasario 06, 13:44:00 »
Klausau a6 apie tuos nepriklausomus ekspertus. Taigi man dabar paskambinti savo draudimo firmai ir pasakyt, kad noriu nepriklausomo nuostolių dydžio nustatymo eksperto ir jie turėtu, oooo taip be abejo galite išsikviesti nepriklausoma ekspertą kuris mus gerokai numelš. Tai nzn net policijai perduota informacija kazkaip jauciu vangiai isisavinama, nes dar nebuvo nei manes iskviete nei patys nebuvo isimatave pažeidimų. tylu ramu. krc....
Na jo  :think: prisigalvoji kažkokių nesąmonių. Patarėm ką daryti, o kaip ką tu pateisinsi ir leisi būti stumdomam - čia jau tavo asmeninis reikalas ;)

Neprisijungęs volume13

  • Audi klubo prezidentas
  • Klubo narys
  • *
  • Įrašai: 19472
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Vilnius
Re: Kauno pokalbių tema
« Atsakymas #20513: 2013 Vasario 06, 14:39:31 »
Na Kaune ziuriu ziauri situacija  :) :facepalm::

http://www.15min.lt/naujiena/gazas/gatve/kaune-asfaltas-tirpsta-greiciau-nei-sniegas-221-303507

Kad siek tiek pakelti jusu liudnas nuotaikas, tai zinokit ir pas mus atsiveria "krateriai".Aisku, gal pas mus juos tvarko operatyviau, taciau taip pat nemaza tikimybe nukenteti :)
Jei keliaujate po pasaulį, prisidėkite prie kolekcijos! :
Kolekcija

Neprisijungęs Bajoras

  • 8-640-22223
  • Moderatorius
  • *
  • Įrašai: 37886
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kaunas
Re: Kauno pokalbių tema
« Atsakymas #20514: 2013 Vasario 06, 15:16:10 »
Žilvi, kad ir kiek nuorodų bedėtum juodų apie Kauna, ale vis tiek nebus juodžiau ir kartais čia šviečia saulė ;)

Neprisijungęs Bajoras

  • 8-640-22223
  • Moderatorius
  • *
  • Įrašai: 37886
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kaunas
Re: Kauno pokalbių tema
« Atsakymas #20515: 2013 Vasario 06, 15:24:33 »
Kai paros metu danga spėja atšilt ir vėl sušalti - katastrofa, nes maži plyšiukai kaip mat virsta prarajom. Aš vis galvoju, kaip sekasi tiems su motopyrkom, nes anų ratas priekinis toks mažiukas. Gi gali ir negyvai užsiploti  :-/

Neprisijungęs Biesas

  • Įrašai: 4369
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kaunas
Re: Kauno pokalbių tema
« Atsakymas #20516: 2013 Vasario 06, 15:45:45 »
kadangi toks metas, kad visos duobes dabar po vandeniu, as irgi naujus kraterius atrandu "skaudziai" i juos krisdamas. kol kas be nuostoliu man tie atradimai sekasi......, o uzvakar judrios gatves viduryje teko matyti sulini be dangcio ir uz 50 metru volvo universala be vieno priekinio rato..... o priekinis ratas su sakes ir vaziuoles traukemis metesi ant saligatvio isplestas su visom mesom...... kadangi pro ta vieta vaziuoju kasdien, tai vakar tas sulinys buvo dar be dangcio tik pastatyta ta medine kelininku uztvara. nebutu graudu, jeigu aplinkui nesimetytu tokios pacios uztvaros medines skiedros... matyt pries tai buvusia jau kaskas naktu nuskyne..... ir ka jus manote kokia situacija siandien? atspejote - siandien sulinys dar be dangcio, tik jau nera ir medines atitvaros, matyt ir ta nuskyne... vietol medines dabar i sulini ismeigtas plastikinis staciakampis stulpas.... na tas tai nors sviesa atspindi, tai gal nieks nenuskins. ziuresim ar ketvirta diena kas sugebes dangti uzdet ar ne....  zodziu situacija tikria tokia kad pavasatri i kauno duobes tikrai reikes vaziuot medziu sodint....

Neprisijungęs Bajoras

  • 8-640-22223
  • Moderatorius
  • *
  • Įrašai: 37886
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kaunas
Re: Kauno pokalbių tema
« Atsakymas #20517: 2013 Vasario 06, 15:50:30 »
Būt man patogioj vietoj kokia tokia duobė, šulinys, tikrai pafilmuoti netingėčiau porą dienų ir pateikti visuomenei kuo garsiau :E

Neprisijungęs kz2

  • Nepatikimas prekeivis
  • *
  • Įrašai: 575
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kaunas
Re: Kauno pokalbių tema
« Atsakymas #20518: 2013 Vasario 06, 15:52:48 »
kadangi toks metas, kad visos duobes dabar po vandeniu, as irgi naujus kraterius atrandu "skaudziai" i juos krisdamas. kol kas be nuostoliu man tie atradimai sekasi......, o uzvakar judrios gatves viduryje teko matyti sulini be dangcio ir uz 50 metru volvo universala be vieno priekinio rato..... o priekinis ratas su sakes ir vaziuoles traukemis metesi ant saligatvio isplestas su visom mesom...... kadangi pro ta vieta vaziuoju kasdien, tai vakar tas sulinys buvo dar be dangcio tik pastatyta ta medine kelininku uztvara. nebutu graudu, jeigu aplinkui nesimetytu tokios pacios uztvaros medines skiedros... matyt pries tai buvusia jau kaskas naktu nuskyne..... ir ka jus manote kokia situacija siandien? atspejote - siandien sulinys dar be dangcio, tik jau nera ir medines atitvaros, matyt ir ta nuskyne... vietol medines dabar i sulini ismeigtas plastikinis staciakampis stulpas.... na tas tai nors sviesa atspindi, tai gal nieks nenuskins. ziuresim ar ketvirta diena kas sugebes dangti uzdet ar ne....  zodziu situacija tikria tokia kad pavasatri i kauno duobes tikrai reikes vaziuot medziu sodint....
cia manau kalbama apie kreves pr. sale perejos (+) kaunas aplamai pasizymi tingiu vangiu darbu kas liecia apie gatves tenka sezonu metu po visa lietuva vazinet .apie vilniu ka galiu pasakyt.ten jau 7 ryto kelininkai dirba kaune 9 val dar ruko atsistoja.antra kiek teko vilniui matyt vieni gremze asfalta is paskos jau lopina kiti kaune taip pridaro duobiu po savaites dvieju lopina per lietu :facepalm: cia tas pats gaunas ka as per lietu denksciau plokscia stoga kokybe aiski manau buna jai per lietu darbai.bet kazkam yra naudinga daip dirbt.

Neprisijungęs Biesas

  • Įrašai: 4369
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kaunas
Re: Kauno pokalbių tema
« Atsakymas #20519: 2013 Vasario 06, 16:03:54 »
cia manau kalbama apie kreves pr. sale perejos (+) kaunas aplamai pasizymi tingiu vangiu darbu kas liecia apie gatves tenka sezonu metu po visa lietuva vazinet .apie vilniu ka galiu pasakyt.ten jau 7 ryto kelininkai dirba kaune 9 val dar ruko atsistoja.antra kiek teko vilniui matyt vieni gremze asfalta is paskos jau lopina kiti kaune taip pridaro duobiu po savaites dvieju lopina per lietu :facepalm: cia tas pats gaunas ka as per lietu denksciau plokscia stoga kokybe aiski manau buna jai per lietu darbai.bet kazkam yra naudinga daip dirbt.

taip , kalba eina apie kreves prospekta prie maksimos ir iki parduotuviu. ten prie tos perejos yra dar vienas toks poros kvadratu asfalto , kuris per ziema suseto ir gavosi tokia iduba, tai kas ryta vaziuodamas i darba ta iduba naudoju kaip tramplyna ir statau rekordus kiek metru nuskrisiu... (juokauju). istikruju tai skaudu ziureti, kaip nezinantys tos idubos vairuotojai istikruju pakyla kaip nuo tramplyno.....

Neprisijungęs Bajoras

  • 8-640-22223
  • Moderatorius
  • *
  • Įrašai: 37886
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kaunas
Re: Kauno pokalbių tema
« Atsakymas #20520: 2013 Vasario 06, 16:08:29 »
Visos problemos per atkatus, nes valdininkai net nedrysta tiek prieme litu - paskui reikalauti bent jau 12men garantijos uz atlikta darba.

Neprisijungęs kz2

  • Nepatikimas prekeivis
  • *
  • Įrašai: 575
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kaunas
Re: Kauno pokalbių tema
« Atsakymas #20521: 2013 Vasario 06, 16:13:01 »
ir kaip traktuoja duobes reik apvaziuot sako savivaldybes atstovas,ir nuostoliu nenori atlygint ,bet esme jai pradesi laviruot gali mentukai sustabdyt ir uzskaityt huluganiska vazineji.nors pagal taisykles kliutis turi but pazimeta arba pasalinta,bet cia lietuva :Vklierkas klierkui i viena ranka musa.tas pats kaip duobes lygina kaip lyja po poros men iskyla viskas ir draugeliu firmeles turi darbu toliau :D paprasiausia  nera griesto seimininko kaune.kaikuriose salyse uz tokius darbus sugrustu uz grotu 8-15 metu (+)

Neprisijungęs kz2

  • Nepatikimas prekeivis
  • *
  • Įrašai: 575
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kaunas
Re: Kauno pokalbių tema
« Atsakymas #20522: 2013 Vasario 06, 16:21:50 »
kur prezidentas sprendzia palsas jo paskutinis o ne kaip lt parlamentas.dauk tokiu saliu kinija,japonija ,rusija usa.ten tikrai dauk labiau viska lemia prezidentas.ir dar dauk kitu saliu yra.kiekvienoj saly yra savitu pliusu minusu ,bet uztenka  kazkas peikia usa ,kiti rusija ,bet esme buvo uraganas obama atvaziavo bus nuostoliai atlyginti taip ir buna rusijoj kaimas sudege putinas bus  namai pastatyti per 5 men taip ir buvo :Dlt sudega daugiabutis zmoniem nesugeba elementaraus gyvenamo ploto suteikt.sakau kiek zmoniu tiek nuomuoniu :-]

Neprisijungęs Dima`

  • Įrašai: 327
    • Žiūrėti profilį
Re: Kauno pokalbių tema
« Atsakymas #20523: 2013 Vasario 06, 17:03:43 »
bet tai tu lygini :-] Maskvoj daugiabučius ne renovuoja, o kvartalais nugriauna ir naujus pastato, žinai Maskvos biudžetą? :-] ~ maždaug tris kartus didesnis, nei visos Lietuvos su ES parama :-]

Beje, apie kelius prakalbus tai labai nuostabus čia paminėtas Rusijos pavyzdys :D

keliai ten, jeigu ką, daug blogesni, nei pas mus  ;)
nu tai normalu, kad 3 kart didesnis, pati Maskva irgi tris kart didesne ;)
zmogus bande paaiskint, kaip ir kas panaudoja tuos pinigus ir kaip juos priziuri, kad butu panaudojami,o tu prisikabini prie biudzeto... Vogia ir ten, bet tuo paciu ir daro :)
Sakai sostineje ar Sankt Peterburge keliai blogesni , negu Vilniuje ar Kaune? :D

Neprisijungęs jaunelis

  • Gimes Kritikuot
  • Įrašai: 7657
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kaunas
Re: Kauno pokalbių tema
« Atsakymas #20524: 2013 Vasario 06, 17:13:31 »
maskvoi zjb kelias,20km 5 val vaziuoji :D

 

Related Topics

  Antraštė / Pradėjo Atsakymai Paskutinis įrašas
10860 Atsakymai
683871 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2024 Vasario 29, 09:56:08
sukūrė Doncekazzz
30136 Atsakymai
1341322 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2023 Spalio 20, 09:37:05
sukūrė volume13
2074 Atsakymai
259186 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2023 Gruodžio 08, 21:57:32
sukūrė volume13